Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tegyem túl magamat azon, hogy nem kellek neki? fórum

Hogy tegyem túl magamat azon, hogy nem kellek neki? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 7. 19:00
talonban tartott, dugásra jó vagy nála, de kapcsolatra nem kellesz neki. Döntsd el, hogy mit akarsz, normális párkapcsolatot valaki mással, vagy ezt a mézes madzagot, amire rámegy a fiatal éveid java, aztán siránkozhatsz, hogy se férj, se gyerek
2023. márc. 7. 16:27
El kell engedned ezt a személyt, és át kell váltanod valaki másra, vagy valami üzletet, hobbit kell csinálni, és több időt kell szánnod magadra és a fejlődésedre.
17. gabesz55 (válaszként erre: 8. - Amanda0606)
2023. márc. 7. 16:06
Milyen kommunikáció volt az?
16. 3272f5ad6f (válaszként erre: 15. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 7. 11:43
Tűzben vagy tűzbe? 🤔
15. 3272f5ad6f (válaszként erre: 6. - Lolita2112)
2023. márc. 7. 11:38
De nagyon fel tudnak háborodni, ha kiderül, hogy te is több vasat tartasz a tűzben. 😄
14. tulipán*** (válaszként erre: 13. - Tulipán***)
2023. márc. 7. 07:56
"játsszani" helyett játszani (helyesen). 🙂 - még túl korán van nekem 😀
13. tulipán*** (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
2023. márc. 7. 07:44
Igen. szeretik játsszani a hülyét meg terelni amikor nem érdekli őket eléggé a nő sajnos. Azért a leg jobb megoldás nála hagyni a döntés jogát a jövőre nézve, mert így legalább nem tudja játsszani a hülyét. Nem lép = nem érdekled. Keres mert járni akar veled = érdekled.
12. tulipán*** (válaszként erre: 9. - Amanda0606)
2023. márc. 7. 07:40

Így van. Ha akart volna valamit éveken át akkor lépett volna, vagy most bele vághatna a kapcsolatba.

Ha nem tudsz vele kommunikálni többé és ez így valóban fárasztó, hogy nem beszél meg veled semmit csak játssza a hülyét, akkor az a javaslatom, hogy mondd meg neki, hogy részedről egyelőre vége a barátságnak és keressen, ha készen áll veled egy kapcsolatra. A kommunikáció úgysem működik már köztetek (bár nem tudom van-e más téma amiről tudtok egyáltalán beszélni úgy, mint eddig), a vitáknak semmi értelmük, így meg átdobod neki a labdát és tudod, hogy a saját részedről mindent megtettél. Magyarul innéttől kezdve nem kall találgatnod, hogy mit akar tőled, mert abban maradtok, hogy szól, ha hajlandó elköteleződni feléd.

11. Amanda0606 (válaszként erre: 10. - Tulipán***)
2023. márc. 7. 07:40
Említette pár hónapja, de mivel nem igazán tett erőfeszítéseket az ügy érdekében, én se nagyon foglalkoztam vele. Mai napi hallom tőle, hogy én hányszor visszautasítottam őt, de azt nem mondja egyszer sem, hogy 4 találkozás után se tette egyértelművé számomra, hogy akar valamit. Az egész egy játéknak tűnt, most meg én vagyok a hibás, mert túl későn szóltam, hogy akarok valamit tőle.
10. tulipán*** (válaszként erre: 8. - Amanda0606)
2023. márc. 7. 07:23

Azért mondom. Kamu ez a "túl késő" szöveg, mert logikátlan. Ha nem szólt korábban, hogy akar tőled valamit, nem utasíthattad vissza, szóval csak játssza a hülyét, így a leg kényelmesebb neki.

Ez sajnos, hogy ha a pasas szexet akar meg jó a kommunikáció de nem akar veled járni, általában azt jelenti, hogy nem jössz be neki eléggé. Ilyenkor szokták az áldozat szerepet felvenni mert nem akarják konkrétan kimondani, hogy mi a helyzet és üres kifogásokkal jönnek.

9. Amanda0606 (válaszként erre: 5. - Tulipán***)
2023. márc. 7. 06:57

Elmondom hogy érzek, és csak vitázunk, vitázunk, vitázunk.

Nem tudom, ha tartani tudnám ezt a barátságot, mert nekem elvárásaim lennének végig. Állítólag jóban vagyunk, mégsem hajlandó semmit elárul a másik nőről. Nem mondja el, hogy szereti-e, nem mondja el, hogy mit tervez vele. Nekem is könnyebb lenne, ha tudnám.

Ami viszont a legrosszabb, hogy ő addig kispadon fog engem tartani, míg én azt nem mondom, hogy már ne legyen köztünk semmi kommunikáció.

Ha tényleg akart volna valamit éveken át, most mikor megtudta, hogy én is akarok tőle, akkor nem azt mondta volna, hogy túl késő, hanem lépett volna egyet felém.

8. Amanda0606 (válaszként erre: 5. - Tulipán***)
2023. márc. 7. 06:51

Én azt nem értem, hogy ő azt mondta, hogy túl késő, de mégis mai napig sokszor felajánlotta, hogy találkozzunk, ha akarok feküdjünk le. Számomra felfoghatatlan, hogy ő kijelenti, hogy szexet mindig is akart, kommunikáció is fantasztikusan működik, akkor mi a túl késő?

Persze állítása szerint ő már nagyon rég akart tőlem valamit, de 2 éven keresztül meg se szólalt, nem is tudtam róla. Majd azt mondta, hogy mivel én folyton visszautasítottam őt, már késő…

2023. márc. 7. 03:06
Ismerkedj, legyél nyitott. Akinek én nem kellek, az nekem sem.
2023. márc. 7. 01:09
koztudott,hogy a legtobb pasi szeret tobb vasat is a tuzben tartani!az ilyen pasi felejtos!talalsz te meg nala sokkal kulombet is!ne keseregj!
5. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. márc. 7. 01:02

Nehéz de sajnos el kell fogadnod, hogy mást választott. Ez a "túl késő" szöveg szerintem kamu, nem hiszem, hogy akart volna tőled valamit, mert akkor már lépett volna korábban - de persze tévedhetek is -.

A további barátkozást illetően pedig ha tudod akkor csináld, ha nem, akkor neki kell elfogadnia, hogy nem fogsz kommunikálni vele.

Amúgy próbálj másokkal ismerkedni, az valószínűleg eltereli majd róla egy picit a figyelmed.

2023. márc. 6. 20:38

Koronàz-koronát

nétem-nézem

2023. márc. 6. 20:36

Koronàz igazitasz és mész előre mert ràmegy az egész életed ..


Mondom én akinek tizen x éve ment el hogy vàrtam arra aki hitegetett jeleket küldött..

Most szakihoz jàrok..de màr lezàrtam a multat..viszont az önbecsülésem önértékelésemen még dolgoznom kell amit az elmúlt évek és emberek okoztak..kaptam egy papirt irjam rà a sérelmeim :D -nétem két oldal :D mondom az nem lesz elég ..jó akkor ird füzetbe mondta :)


Neked legalàbb ad vàlaszt tul késő..

Engem vàlaszra se méltatott sosem..de màr nem érdekel..a szaki szerint nàrcisztikus..passz mit higgyek de most azt csinàlom ami nekem jó..viszont a sok szenvedés elinditott egy màsmilyen uton..ugyhogy csak előre a fény felé-az én alagutam túl hosszú..

2. Amanda0606 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. márc. 6. 20:02
Kicsit rossz az is, hogy elmondtam neki, hogy mit érzek, hogy hogy érzek, hogy nem barátként tekintek rá, és nem is foglalkozott a dologgal… azt vártam, hogy azt mondja, hogy próbáljuk meg, erre azt mondta, hogy túl késő…
2023. márc. 6. 19:58

Az utóbbi fel évben folyton vártam azt, hogy végre közeledjen felém. Én nem léptem, mert mindig azzal jött, hogy ő nem akar párkapcsolatot, csak érezzük jól magunkat. Aztán kiderült róla, hogy most összejött valakivel, együtt van vele. Éveken át sokszor napi szinten beszélgettünk, elkezdtem ragaszkodni hozzá, majd azzal találok szemben magamat, hogy én nem vagyok elég jó ahhoz, hogy velem párkapcsolatot alakítson ki.

Nem ez a legrosszabb az egészben, hanem az, hogy ő szeretne továbbra is jó viszonyban lenni velem, mert szerinte nincs ebben semmi rossz.

Hogy lehet ezen túllépni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook