Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tegyem túl magam rajta? fórum

Hogy tegyem túl magam rajta? (beszélgetős fórum)


1 2
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - 31b3e75bdb)
2012. ápr. 7. 07:31
Túlreagálod. Azt mondta a férjed, hogy ha akarhatta volna.. de nem tette. Hogy rögtön nem téged használt "alibinek" az semmit sem jelent.
2012. ápr. 7. 07:30
Szerintem túlreagálod.
2012. ápr. 7. 07:27
Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre,hogy én reagálom túl a dolgokat,vagy jogos amit érzek? Az történt,hogy hónapokkal ezelőtt férjem vitte suliba a gyerekeket, és a másik utcából egy csaj aki erre jött,megkérte vigye el az állomásig,mert késésben van. Ez így is történt,hozzáteszem ez 3 perces út,és ott voltak a gyerekek is. Szóval mikor ezt a férjem délután elmondta,én nem tudom miért,de kicsit kiakadtam,hogy miért pont őt kéri meg erre. A férjem megnyugtatott,hogy ebben nincs semmi,és nem is ő ajánlotta fel neki hogy elviszi,és gondolom vígasztalásképpen elmondta,hogy ha akarta volna,már 16-17 évesen meg..ghatta volna a csajt,de akkor sem tette,mert ismeri a szüleit is,és ha kiderül,nagy botrány lett volna belőle... és itt van a bibi: amikor ez a csaj ennyi idős volt,mi már 2-3 éve együtt voltunk!!! Kérdem én: ha idősebb a lány akkor megcsal vele? Nem azt hozta fel mentségnek hogy azért nem tette meg mert én voltam neki és szeretett,hanem hogy fiatal volt a lányka. Amikor ezt közöltem vele,akkor egy pillanatra ledöbbent,és utána már mondta,hogy persze,azért sem,mert együtt voltunk,de úgy érzem,nem ez volt az elsődleges ok. Azóta eltelt több hónap,de én nem tudok napirendre térni a dolgok felett. Sokszor kattogok ezen, hogy meg akart csalni. Tudom hogy akkor sem történt semmi,és hogy azóta több mint 10 év eltelt,de akkor is. Imádom őt,ő is szeret, de nagyon fáj... Szerintetek túlreagálom??? Kíváncsi lennék a véleményekre.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook