Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy segítsek a barátnőmnek? 18 éves és még egyszer sem volt bulizni egyszer volt házibuliba.. Beszéltem vele és mondta hogy inkább otthon.. fórum

Hogy segítsek a barátnőmnek? 18 éves és még egyszer sem volt bulizni egyszer volt házibuliba.. Beszéltem vele és mondta hogy inkább otthon.. (beszélgetős fórum)

1 2
6. Venu (válaszként erre: 2. - 745f85108f)
2011. máj. 29. 15:41
kerti parti, házi buli, szerintem is ezek a legjobb ötletek a kezdéshez!
2011. máj. 29. 15:36
én 22 múltam és még soha nem voltam discoba, nem is akarok menni! Többet ér 1-2 barátnővel ithton dumcsizni, nekem az elég... Nem mindnekinek van szüksége efféle kikapcsolódásra
2011. máj. 29. 15:36

Szerintem, nem szabad erőltetni: nyilván más jellegű dolgok kötik le, mint a bulizás.

Miért baj ez? Miért abnormális, ha valaki nincs oda a diszkókért?! Nem értem...

Annyi más szórakozási lehetőség van még ezen kivül is!

3. e705905164 (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. máj. 29. 15:35

ha nem akar nem szabad erőltetni...

nemtom,nézzetek meg jó bulis filmeket vagy nem tudom,aztán hátha rákap az ízére,de ha nem akkor nem...


van más kikapcsolási lehetőség is az életben..


vagy tartsatok egy házibulit...hívjatok meg sok embert...és lesz ami lesz:P

2011. máj. 29. 15:34
Mondjuk kezdetnek ne dobd be a mély vízbe egy diszkóval... Inkább egy kerti parti, egy grill parti a barátokkal, zenével, söröcskével. Ez a legjobb kezdésnek.
2011. máj. 29. 15:33
Marad, Szülei is aggónak érte.. Az Édesanyja mesélte hogy olyanokat mondott fél attól hogy mindenki őt nézi... Inkább mindig kerül hogy ne találkozzon sok emberrel.. pedig nagyon szép lány szeret nevetni stb...Nem tudom mit tegyek..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook