Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy ne hasonlítsam magam másokhoz? fórum

Hogy ne hasonlítsam magam másokhoz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. febr. 15. 16:03
Igazán az is bennem van, hogy ugye megvolt ez a 10-es csapat akik suli nélküliek voltak. Van pár fő akikkel együtt ebédeltünk meg programoztunk. Akikkel jóban voltunk. És csak nekem nem sikerült a társaságból. Nyilván nem fognak kirekeszteni emiatt, nem éreztetik majd, de én tudom és ők is hogy csak én vagyok végzettség nélküli. Aztán ez magam miatt ciki.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Napsugár8)
2022. febr. 15. 15:52
Köszönöm a bíztatást!
32. Napsugár8 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 14:39

Most verik a mellüket, tegyék. De ha majd menet közben valamit nem tudnak, és tőled kérdik, részedről az okos válasz: ne tőlem kérdezd, te mentél át a vizsgán, neked ezt tudnod kell!


És közben mélyen hallgatsz arról, hogy te ezerrel készülsz a pótvizsgára!

Így nézz rájuk, és így hasonlítgasd magad hozzájuk. Ha okos vagy, és van kitartásod, eljön még a te időd, és az a győzelem majd meglátod, minden fáradtságot, minden küzdelmet megér!

31. Napsugár8 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 14:30

És ők fognak lebőgni, és ők nem fognak tudni megfelelni a magasabb követelményeknek, és őket fogják ez miatt páros lábbal kirúgni!!!

Egész biztosan van lehetőség pótvizsgára. Szépen csendben megtanulod az anyagot, és sikeresen levizsgázol, és akkor jön majd el a te időd...

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
2022. febr. 15. 14:26
Pont ez az hogy nem tartom magam többnek, mivel ők lépnek majd előre nem én.
29. New(l)
2022. febr. 15. 14:09

Azért tegyük a szívünkre a kezünket, ki az, aki nem kapna kisebb epeömlést attól, hogy mások pusztán szerencsével levizsgáztak, míg ő - úgy érzi - rengeteget készült.

Tényleg nem emlékszünk iskolás éveinkből a: "Bezzeg a B csoporté sokkal könnyebb volt!!!!" zúgolódásokra? 😃

Persze, magunknak tanulunk, de el nem hiszem, hogy itt még senki nem érzett élete során igazságtalannak egy vizsgahelyzetet. Hozzáteszem, itt szerintem több a sérelem FI részéről, mint maga a vizsga.

2022. febr. 15. 14:02

Ha a többihez hasonlítod magad, ahogyan én látom:

- semmi különbség nincs köztetek a tudást tekintve. Ők ugyanúgy nem tudják az anyagot, mint te

- ők csaltak, te (kénytelen voltál!) tisztességes maradni!


A kérdés ezek után, mennyivel tartod magadat kevesebbnek, vagy éppen többnek!! a többivel szemben?

27. 8d00a82c06 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 13:50

Hogy te micsoda fúria vagy....

Magaddal foglalkoznál ennyit akkor átmentél volna a vizsgán!

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2022. febr. 15. 13:48
Nyilván, de aki az évközi vizsgán kb 2 hete, a 3.alkalomra ment csak át, most jó terembe került, és simán átment, 2 hét alatt megtáltosodott?
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Bellabi)
2022. febr. 15. 13:43

Hogy mit akarok elérni?

Én vezetőnek nem volnék jó. Nem tudok kérni, másoknak feladatot osztani. Ez biztos.

Az zavar, hogy itt mindenki pl könyvelő (nem azok de a szemléltetés miatt legyen az).


Van 40 könyvelő, meg 10 adminisztrátor. És a könyvelők ugye magasabb szinten vannak a tudásuk miatt. És jó lett volna közéjük tartozni. Ugye ők kapnak több juttatást, őket emelik ki. Az admin az csak támogatja a könyvelő munkáját. Ezért fogtam bele a suliba. De már bánom mert jó nagy lebőgés volt, plusz nekem a matek kicsit sem megy. Itt meg az kell.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Bellabi)
2022. febr. 15. 13:35

Se nem vagyok olyan okos úgy tűnik, de még csalni sem volt lehetőségem.


Az előző helyen nem léptettek elő pedig a max-on teljesítettem. De azt nem bánom már amúgy, mert a heti 6-7 nap munka sok volt. Annak így kellett lennie. Itt heti 5 nappal több a pénz.

23. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. febr. 15. 11:27
Ez alapvetően így van. Leszámítva azt az apró különbséget, hogy mindenki más adottságokkal indul neki, ezáltal teljesen eltérő, hogy mennyi időbe és energiába kerül neki, hogy ugyanazt elsajátítsa. Valamint a reál tárgyaknál nem célravezető magolni.
22. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 11:06
Úgy látszik nem eleget és/vagy nem jól. A biztos tudás nem épít a terembeosztásra, csoportmunkára.
2022. febr. 15. 09:40
Elveszítettem a fonalat. Most nem vagy olyan okos mint a többi vagy csak nem volt lehetöséged "csalni"? Az elözö helyeden elöléptettek, erre eljöttél. Most Téged kérdeznek, Neked adjäk a nehezebb munkat, csak ez nem látszik a fizudon. Beszéktél erröl a fönököddel? Máshova ezzel a tudássl többért palyazhatsz? A vizsga ismételhetö? Azt tudod, mit akarsz szakmailag elérni (a magasabb fizun kívül)?
2022. febr. 15. 09:09
Hát pedig ne mérd magad másokhoz, legyen önbizalmad és akaratod és megfogod tudni csinálni!
19. Scherlock (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 08:39

Nyilván az vagy, aminek tartod magad.


Miben tudunk segíteni?

2022. febr. 15. 08:04

Most beszéltem olyannal aki szintén bukott. Azt mondta: "én nem vagyok hajlandó magamat degradálni és másokhoz mérni. Jó képességű vagyok, mindenhol helyt tudok állni."


Na ezt a mentalitást kellene átvegyem. :(

17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 08:01

Csapat munka egy vizsgán?

5 évente vizsgázok.

Soha eszembe sem jutott, hogy csaljak.

Magamért csinálom.

Magam teljesítményével.

16. hottie (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 07:56

Ebből is látszik, hogy van benned kurázsi, ne add fel! Vedd elő újra az anyagot, jelentkezz vizsgára ismét.

Nem érdemes másokhoz hasonlítani magad, nincs értelme...

15. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 07:56

Kerüld ki a választ! Ha a véleményedet kéri, feleld azt, hogy nincs ötleted, úgy fogod megcsinálni, ahogyan ő mondja!

Aztán majd kiderül, szakmailag mennyire van képben.

14. papája (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 07:53

Aki tud, az tud. A te termedben sem bukott meg mindenki és gyanítom a másik teremben sem sikerült mindenkinek.

Amennyiben neked csak a puskázós teremben sikerült volna, akkor nincs meg a megfelelő tudásod.

Nem az a megoldás, hogy kifogást keresel, hanem tanulj a pótvizsgára és biztos tudással, nem puskázva és szerencsével, teljesítsd az elvárást. Meglátod megéri !

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. febr. 15. 07:50
Én jelenleg olyan vagyok a csoportvezetőnél, hogy ha van valami új munkafolyamat, akkor velem csináltatja meg. Néha a véleményemet is kikéri, hogy én hogy látom? Meg ötletel velem. De ez a fizun nem látszik :( És csak adminisztrátor vagyok.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Babyapocakban)
2022. febr. 15. 07:46
5 igen, 1 meg egy harmadik teremben. Nyilván másnak is sikerült mert kb 50-en vizsgáztunk, de segítség lett volna a csapat munka.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - NomNom)
2022. febr. 15. 07:44

Ennyi volt.

Kezdőként nem gondolnám hogy jobb pozícióban kezdhetek bárhol..

10. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 07:20

Lehetőség arra, hogy idővel kiderüljön, hogy a beosztott többet tud, többet ér, mint a papírral rendelkező főnök!

A papír csak a jogszabályok szerint kell, a főnököknek pedig a tudás!

Lesz alkalmad bőven bebizonyítani az életben, a gyakorlatban, hogy többet érsz náluk. Ne fuss el, várd ki!

2022. febr. 15. 07:10
A 6 mind a másik teremben volt?
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 07:07

Milyen vizsga ez és milyen tanfolyam volt?

Lehet ismételni vagy ennyi volt?

Én csak akkor mennék máshová ha ott jobb pozícióba tudnék egyből kerülni.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. febr. 15. 07:06
3 teremre voltunk osztva. Az enyémben meg sem lehetett mozdulni mert már ránk szóltak. A másikban meg a felügyelő azt mondta: "1 óra múlva jövök, csak ne legyen mindenkinek egyforma".
2022. febr. 15. 07:03
Az előző munkahelyemen is oda raktam magam, talpaltam, bejártam plusz műszakra a szabimat is lemondtam. Aztán amikor 6 év után nem engem választottak műszakvezetőnek, eljöttem. Erősen gondolkodom hogy felmondok. Mert nekem ez nagy kudarc, a 6 akinek sikerült a felettesem lesz, én meg maradok a pozícióban mert hülye vagyok.
5. d3dd77caf6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 07:02

A többi 3-nak is ilyen a hozzáállása, beszéltél velük?

Én magamból kiindulva, csak annyit mondhatok: NEM ADOM FEL (főképpen nem ilyen könnyen, hogy Te máris a felmondáson gondolkodsz!)...

Ez az én hozzáállásom mindenhez!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook