Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy mondjam meg a pasimnak, hogy ne dohányozzon ha velem van? fórum

Hogy mondjam meg a pasimnak, hogy ne dohányozzon ha velem van? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
32. WhiteHorse (válaszként erre: 31. - 283bf2f8af)
2007. szept. 9. 19:33

Dettó! Bár mi nem járunk gyakran egyhelyre bulizni.

Te figyelj már! Véletlenül nem egy pasiról beszélünk? :D

31. 283bf2f8af (válaszként erre: 30. - Szanád)
2007. szept. 9. 19:30
Nah igen..a pia a másik dolog. Ha buliban vagyunk, annyi(alkohol)t iszik, mint a gödény. De semmi baja nem lesz tőle..meg sem árt neki. Bár emiatt ez nem is zavar annyira :)
2007. szept. 9. 19:04

Mennyi bagós fiú van .DDD

eGYÉBKÉNT ÉN EL VOLTAM ÁJULVA AZON IS hogy ezek a mai fiúk milyen jól bírják a piát.

2007. szept. 9. 19:01

Képzeld, velem ugyan ez a helyzet. Csak mi egy hete vagyunk együtt :D De én letettem arról, hogy leszoktassam. Elviselem, mert nem akarom, hogy ilyen hülye dolog miatt legyen vége mindennek.


Óh és látom te is 17 éves vagy :D Mert én is :)

28. 283bf2f8af (válaszként erre: 27. - Jázminka)
2007. szept. 9. 18:42
Hát ha fontos vagyok neki..végülis még csak 3 napja járunk. És az is baj,h csak hétvégén tudunk találkozni. Nem tudom mi lesz ebből..de ha nagyon nem akarja letenni, tűröm, mert elveszíteni nagyon nem akarom!
2007. szept. 9. 15:12

Nálunk én cigiztem,a férjem soha.

Ő mondta többször is,hogy jobban szeretné,ha letenném,vagy legalább randi előtt és közben ne szívjam.Mivel fontos volt nekem a kapcsolatunk,így tettem.Aztán le is szoktam róla teljesen.

Nem mondom,hogy nem hiányzik-bár már 6 éve nem szívom-a férjemért és gyermekeimért letettem róla.

Végülis ki csókolózik szívesen egy "hamutartóval"?

Légy bátor,és ha fontos vagy tényleg neki,megteszi.

Legalábbis randi alatt.Hajrá!

26. szanád (válaszként erre: 25. - Szanád)
2007. szept. 9. 12:18
sőt tovább megyek ...a lányomat a buszon látta a srác...mivel tudta hogy hol száll le,megkereste a myvipen,majd msn-en.Gondolom nem arról beszélgettek hogy ki cigizik.Már vagy 1 hónapja naponta msn-eztek mire találkoztak,ott derült ki a cigizés.....de mivel tetszettek egymásnak ,ezen túlléptek.Mindent meg lehet oldani...illetve a szenvedő félnek el kell viselni,
25. szanád (válaszként erre: 22. - Pufika)
2007. szept. 9. 12:13

TE amikor kinéztél egy fiút,vagy ő téged ..akkor úgy kezdted a beszélgetést .:HOGY CIGIZEL ,MERT AKKOR NEM KELLESZ, hiába tetszel ?

Amikor megismerkedtünk a férjemmel ő cigizett én nem,de ebből nekünk sosem volt problémánk....sőt neki volt lelkiismertefurdalása ,hogy a jelenlétemben cigizik...

2007. szept. 9. 12:03
Jaj, Istenem, hogy mondjad meg? Egyszerüen megmondod neki, hogy nem bírod ha bagószagu a lehelete. Mi a francnak kellene mellébeszélni? Később meg aztán te is rá fogsz szokni a cigire, Volt már nem egy ilyen a történelemben!
23. 283bf2f8af (válaszként erre: 20. - E71af41436)
2007. szept. 9. 11:57
Nah igen :S Elképzelhető,h lesz még olyan dolog ami zavarni fog benne. Senki sem tökéletes. De egyenlőre csak a rózsaszín köd kezd feltűnni..vagy a kezdeti lelkesedés.
22. pufika
2007. szept. 9. 11:48

Sütibaba!


Ha sikerül egy randi elején úgy csókolózni vele hogy még nem szívott cigit előtte, dicsérd meg milyen finom a csókja. És ha legközelebb bagósan csókol meg, álmodozva megjegyzheted neki: múltkor sokkal jobban ízlett a csók.


Egyébként nekem épp ezért nem volt soha bagós barátom, mert engem is zavar a cigifüst.

2007. szept. 9. 11:46
Így, kerek perec!
2007. szept. 9. 11:44
ha három nap után van valami ami zavar benne,akkor mi lesz később????
19. szanád (válaszként erre: 18. - 283bf2f8af)
2007. szept. 9. 11:24

Na megkérdeztem..

Mondta neki ,hogy zavarja a cigifüst,..ezért a srác keveset szív el amikor együtt vannak.

Ez is valami.....

18. 283bf2f8af (válaszként erre: 17. - Szanád)
2007. szept. 9. 10:51
Óh, köszi szépen :)
2007. szept. 9. 10:50
Az én lányom ,nagyjából veled egyidős.Ő három hete jár egy fiúval aki dohányzik /a lányom nem / majd megkérdezem tőle ,hogy ők hogy oldják meg ...
16. 283bf2f8af (válaszként erre: 14. - 22b83e8961)
2007. szept. 9. 10:38
Nem az,hogy kínosnak tartom a kérdést..csak mivel épp hogy 3napja vagyunk együtt, nem akarom leszólni a "szokásait"! Mert esetleg úgy jöhet le neki,hogy megakarom változtatni. Na mind1. Valahogy elmagyarázom neki :)
15. Roni24
2007. szept. 9. 10:34

Ne csókold meg! :) Mondd meg neki, hogy addig nem csókolózol vele, amíg bagós a szája! :)

Na, de most komolyan! 3 napja jártok, az elég rövid idő még ilyen kérésekhez! Tényleg nem valószínű hogy le fog szokni a kedvedért, de arra esetleg megkérheted, hogy utána mosson kezet, arcot és esetleg fogat is! De legalábbis rágjon el egy rágót!

2007. szept. 9. 10:32
Szerintem minden fentartás nélkül nyugottan mond meg mi zavar.Ha szeretitek egymást ez nem lehet probléma.Nem tudom mért gondolod,hogy ez kinos kérdés.
13. 283bf2f8af (válaszként erre: 6. - H.editke)
2007. szept. 9. 10:30
Igazából nem zavar,hogy dohányzik..csak akkor ha velem van. Leszoktatni nem akarom, tudom az úgy sem menne. Meg kell értetnem vele valahogy :S Úgy is csak hétvégenként találkozhatunk..kibírhatná nélküle pár óráig :S
2007. szept. 9. 10:29

Ha akarsz egy olyan életet élni, hol állandóan csak azt kell nézned, mikor gyújt rá a párod...akkor tedd., de tudd, hogy soha semmi sem kötelező

Ha Ő az akit akarsz, ki szívedben él, akkor ezt meg tudod beszélni vele, ha nem ........akkor talán nem is kell,. hogy egy dohányossal legyél együtt!

2007. szept. 9. 10:29
mind=mondd
2007. szept. 9. 10:29
szerintem kerek perec mindd meg neki, s ha szeret, akkor úgysem fog, azaz megérti
9. Suesue (válaszként erre: 7. - 283bf2f8af)
2007. szept. 9. 10:28
Vehetnél rágót, amivel megkínálod minden cigi után, és akkor talán leesik neki..,
2007. szept. 9. 10:26

Amennyiben láncdohányos, akkor nehéz dolgod lehet vele, mert nagyon nehéz a dohányosok szokásait megváltoztatni. (tapasztalat)

Nálunk én dohányzom a párom nem, de nem evés közben, és nem fújom felé a füstöt, ha netán felé megy akkor inkább arrébb megyek, hogy ne zavarja.

Amíg jó idő van kimegyek a teraszra, és ott végzem nem kívánatos tevékenységem, utánna pedig fogat mosok..,

Étteremben általában kibírom, hogy ne gyújtsak rá, ezért nem dohányzóba ülünk általában, és kint szoktam olyankor rágyújtani..,

2007. szept. 9. 10:24
A barátom 3éve cigizik,elég keményen.Naponta kb egy doboz elmegy neki. Tudja,hogy én nem szeretem a bagós pasikat,de nem nagyon érdekli. Azt mondtam neki,hogy minek szív annyit? De mintha a falnak beszéltem volna. Igazából még csak 3napja járunk..nem akarom az elején elrontani azzal,hogy belekötök abba amit csinál, mert úgy jöhet le, hogy meg akarom változtatni. De ha megcsókolom..mintha hamutartó lenne a szája :S Nagyo kellemetlen. Szóval valami finom megoldás kellene!
2007. szept. 9. 10:24
Sajnos ez veszett bögte füle. Ha nem bírod elviselni hogy dohányzik, előbb utóbb az egész lényét sem fogod bírni eltűrni. Idő kérdése az egész. Leszokni miattad nem fog, az biztos.
2007. szept. 9. 10:24
vedd
2007. szept. 9. 10:23
Próbáld elmondani, hogy zavar a "szaga", és nagyon nem kedveled a dohány füstöt. Esetleg kedvesen mosolyogva ved el tőle, és mond meg, hogy most ne szívj drágám mert velem vagy.
2007. szept. 9. 10:23
Ha nem mondod meg neki, hogy Téged zavar, akkor honnan tudhatná? Beszéljétek meg!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook