Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet helyesen kezelni és átvészelni azt, hogy mások kíváncsiskodnak, azzal foglalkoznak, hogy mikor mit csinálok? fórum

Hogy lehet helyesen kezelni és átvészelni azt, hogy mások kíváncsiskodnak, azzal foglalkoznak, hogy mikor mit csinálok? (beszélgetős fórum)


1 2
4. papája (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. febr. 20. 10:01

A kíváncsiság lehet jó és rossz is.

Mi az ami felkeltette a környezeted érdeklődését veled szemben ? Ezen gondolkodj el.

Lehet, hogy új vagy abban a környezetben, nem ismernek és többet szeretnének tudni rólad.

Lehet, hogy érdekes, sikeres, vagy különleges vagy, ezért szeretnének a közeledbe kerülni.

Lehet mind ennek az ellenkezője is.

Lehet, hogy látják bajban vagy. Szeretnének segíteni, de nem tudják hogy fogjanak hozzá. Nem tudják mi van veled, ezért nem értik a viselkedésedet.

Mi sem tudunk segíteni, ha nem tudjuk mi a baj.


Talán, ha többet írnál, nekünk, vagy a környezeteddel többet beszélgetnél megnyílnának az emberek és megértenének.

3. Ladyvintage (válaszként erre: 2. - Lávli)
2019. febr. 20. 10:00
Csak borzasztóan nehéz a helyzet, mert olyan lelkes voltam, hogy én nagyvárosba költözöm, de a családom folyton lebeszél róla, itt meg nem találok semmit. A szüleim meg annak ellenére, hogy tudnának nekem a kapcsolataik révén találni munkát magasról tesznek rám, de ők az elsők, akik odaszúrnak, hogy akivel találkoznak, mindenki azt kérdezi, hogy hol dolgozok. Nem segítenek, hanem csak kárt tesznek.
2019. febr. 20. 09:54

Nem az emberekkel van a baj, hanem te látod csak sötéten a helyzetet, mert "nem úgy alakul az életed, ahogy szeretnéd".

Majd ha már minden oké lesz, akkor is meg fogják kérdezni, hogy mi van veled, de akkor már egyáltalán nem fog zavarni, meglásd.

Az életed alakulása meg a te kezedben van jórészt, rajtad múlik, alakítsd hát!

2019. febr. 20. 09:48

Azt hittem, tudom kezelni azt, hogy az emberek azzal vannak elfoglalva, hogy mit csinálok, mit dolgozok, merre vagyok, de nem.

Az utóbbi időben teljesen kikészít, hogy egyre többen vannak elfoglalva azzal, hogy mikor mit csinálok. Egyre többet vagyok kiakadva, egyre többet sírok, hogy fél éve nem úgy alakul az életem, ahogy szeretném, és jönnek más emberek, és azon témáznak, hogy én mit csinálok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook