Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kezeljem a féltékenységem okozta zűröket? fórum

Hogy kezeljem a féltékenységem okozta zűröket? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Happy Panda (válaszként erre: 15. - C3f39fd03b)
2011. szept. 8. 15:25
Nah ezaz, hogy eddig állandóan együtt voltunk, aztán kb 4 hónapja, ahogy elkezdődött nála a melódömping, ami kb most rendeződik csitul, ez megváltozott.Kb alig talizunk, és ettől totál kivagyok......
15. c3f39fd03b (válaszként erre: 13. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 15:20

Ó,anno én is úgy gondoltam a páromról,hogy ő a minden,meg mindig együtt akartam vele lenni...:-)) Ő is.De aztán besokallt,én meg számon kértem,aztán jól szét is mentünk (bár ma már én ezt egyáltalán nem bánom,mert nem illettünk össze).

Nem jó ez az állandó együttlét,hidd el.Kell néha a "szabad levegő",meg hogy érjenek titeket impulzusok egymás nélkül is.

14. Happy Panda (válaszként erre: 12. - Homern)
2011. szept. 8. 15:08

Szóval akkor este ha nem baszarintom le, hanem inkább felhúzok valami dögös rucit és elcsábítom annak jobban örülne?:D

De bakker hogy vonatkoztassak el a mérgemtől?:)


Azért azt sem akarom, hogy úgy érezze h nah az asszony nem szólt semmit legközelebb is megtehetem vele.


Nem akarok ám rendszert ebből.

13. Happy Panda (válaszként erre: 10. - C3f39fd03b)
2011. szept. 8. 15:06

Igen sajna ilyenkor HÁPÉ leszek ahogy az a feketék fehéren c. filmben is van:D


Ő a vidám nevetős kiscsajt szerette meg, és lefogyasztott..... bár ezt soha nem vallaná be, de biztos h volt benne egy kis hátsószándék is:D

Imádom szeretem őt. Én már kb első perctől tudtam h ő a minden.


Sosem mentünk egymás nélkül bulizni. Sőt ha én elmennék nélküle világbotrány lenne. Hozzá tartozik ehhez, hogy mi inkább a moziba kirándulni úszkálni járó páros vagyunk, nem igazán lételemünk a buli, és lehet talán azért vagyok sértett, mert most lett volna kedvem menni nekem is. Fene se tudja. Meg tény féltékeny is vagyok.


Nekem szerintem egy jó pszichológus kéne, hogy az önképemet rendbe tegye. vagy nem is tudom.

12. homern (válaszként erre: 7. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:57
Na,akkor a hisztit hagyd meg a 3 éveseknek,te meg találd ki hogy tudod rávenni magad arra,hogy máshogy nézd a dolgokat,máshogy reagálj és ne hisztizz :D
11. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:56
Először okos legyél,aztán majd mondd el neki,hogy azért ejnye na..
10. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:55

NA erről beszéltem: magaddal nem vagy elégedett.:-DDD


De jányom,olyan birka vagy: ha harminc kiló plusszal is beléd szeretett,akkor most,hogy egy bomba nő van mellette,szerinted dobna???! :-)))

9. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:54

Akkora közhelyet fogok írni most,de egyébként magamon tapasztaltam,mennyire igaz..Elsősorban magadat kell rendbe raknod,mert a féltékenység mindig abból fakad,hogy te nem vagy elégedett valamiért saját magaddal: nem tartod magad elég csinosnak/szórakoztatónak/okosnak,stb. ahhoz,hogy megtartsd a párodat.Általában ilyenkor nincs alapja a féltékenységnek,de a saját paranoiájával képes az ember belekergetni a társát egy "megértő" harmadik karjaiba.A szerelem szerintem egyébként is egy örök körforgás,sosem szeretünk mindig ugyanúgy: lesz,amikor te "parázslasz",viszont ő "lángol",és egy idő után fordítva.

A másik,amit még tanácsolni tudok (de ezt nagyon,mert buktam már bele ilyenbe én is): attól,hogy ő a te párod,még egy önálló ember,saját élettel,akarattal.Hagyj neki teret a magánéletére (még ha ez csak annyi is,hogy a haverjaival elmegy szórakozni),máskülönben az őrületbe fogod kergetni.Próbálj kicsit türelmesebb lenni vele,talán kicsit hanyagold is most (de csak azért,hogy ő teperhessen nálad :-) ),és próbálj te is egy kis "magánéletet" élni (barátnők,sport,stb.),legyél kicsit "titokzatos",nem kell,hogy mindent tudjatok egymásról.Ne most akard ezt megbeszélni vele,mert a harag,a "meglázottság" nagyon rossz tanácsadó,és ilyenkor hajlamosak vagyunk olyat is mondani,amit később megbánunk,de nagyon.Először csillapodj le,és majd utána,higgadtan,nyugodtan,nőiesen,nem HP módra,mer' attól a falnak mennek :-D.

8. Happy Panda (válaszként erre: 6. - Syria)
2011. szept. 8. 14:51
:-O Igenis Értettem!:-D
2011. szept. 8. 14:50

Én is mondtam neki, hogy menjen, a dolog pikantériája, hogy én is emlegettem neki, hogy úgy mennék úgy mennék....

Lehet tényleg túl hisztis voltam mostanában, de ezzel megint azt érte el, hogy hisztis legyek...:D Vagy én látom rosszul?

Sosem voltam ilyen szituban, nem is értem , hogy az utóbbi időben miért vagyok ennyire idióta.

6. syria (válaszként erre: 3. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:50

Ne panaszkodj, te provokáltad ki, hogy nélküled ment szórakozni.

Húzd be, de nagyon gyorsan a kéziféket a féltékenységgel kapcsolatban!

5. homern (válaszként erre: 3. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:48

Persze,mindenképpen mondd el,hogy nem esett jól.Ha magadban tartogatod a sérelmeidet csak halmozódik,és egyszer rossz vége lesz.Felesleges problémákat generálni :)

Szerintem bízz benne,ha nem adott okot az ellenkezőjére.Hidd el amit mond,hogy csinos ,szép vagy és szeret.Ebből töltekezned kellene,növeld vele az önbizalmad!!Hogy legyen oda érted,ha az a kisugárzásod,hogy te kevés vagy,biztos nem felesz meg az elvárásoknak.Ez nekem is jó sok időbe telt,és még mindig lenne mit javítani a dolgon..

Mondd meg,hogy nem bánod,ha a haverjaival megy el néha,így nem kell a hátad mögött szervezkednie,érzi,hogy megbízol benne,sokkal jobban fog így tisztelni(normál estben persze,nem ismerem a párod).

Az én párom nemrég volt egy hosszúhétvégén át tartó,ottalvós legénybúcsún,ahova persze lányokat is szerveztek be a vőlegény számára.Mindezt 300km-re tőlem.Meg sem fordult a fejemben,hogy bármi oylat csinálna amit nem kellene..én beszéltem rá,hogy menjen nyugodtan..

4. nikletty (válaszként erre: 3. - Happy Panda)
2011. szept. 8. 14:48

őszintén így első olvasatra azt gondolnám, hogy inkább titokban elment a haverokkal bulizni mint hogy a hisztis nőjével legyen, mert az neki nem pihentető, stb...


Szóval szerintem meg kell beszélni miért tette és miért nem mondta, és mi a baj, és azon változtatni kell. Ne üldözd el saját magad mellől.

2011. szept. 8. 14:38

Nem soha.....

Nem is féltékenységnek nevezném. Van egy kis komplexusom. Rengeteget fogytam, harminc kilót mióta ismerem. Mégis kevésnek érzem magam néha. Pedig sokszor elmondja , hogy szeret, hogy csinos vagyok, de ezt a problémát ami most történt nem tudom hova tenni.

Nem voltam ilyen szituban soha. Így nem tudom , hogy legyek okos és engedjek, vagy mondjam el neki h nagyon nem esett ez most jól.....?

2011. szept. 8. 14:36
Már megcsalt,hogy nem bízol benne?
2011. szept. 8. 14:33

2. 5 éve vagyok párommal. sz utóbbi pár hnapban rengeteget dolgozott, és én elhanyagolva éreztem magam. Kevesebbet tdtunke gyütt lenni mint általában, és ha valami miatt lemondott egy talit rögtön kényszerképzeteim voltak és hisztiztem. szombaton buliba akartam menni, és mondta h ne inkább velem akar lenni. Pár óra múlva viszont közöltem, h el kell menni valahova, majd jön. hétfőn egy barátja kitette a hétvégén készült képeit, aminek a szélén az én bikám volt "levágva" megnéztem azt az oldalt ahova a buliképeket teszik fel, és egy panoráma képn amin a tömeg látszik, ott van pár haverja társaságában. Mikor szembesítettem először tagadott, aztán közölte, h imád engem és rajtam kívül nem is kéne neki más, de a féltékenységemmel és a veszekedéseimmel rátettem egy lapáttal a gondjaira, és azért csak a barátaival ment el.


Megalázottnak érzem magam, szeretném vele megbeszélni, de talán jobb lenne ha hagynám ezt elcsitulni?

segítsetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook