Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy kezeljem a 3 és 2 éves fiaim hisztijeit? fórum

Hogy kezeljem a 3 és 2 éves fiaim hisztijeit? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 937a2a883a (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2013. júl. 23. 18:46
Nekem nincs gyerekem,de én is bele szoktam nézni a műsorba és nagyon tetszik.Jól csinálja,amit csinál,szimpatikus a nő.
6. vivienkro (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2013. júl. 23. 18:42
Köszönöm a tanácsodat mindenképp megfogom nézni ,már láttam hasonló műsort gyereknevelésről de szinte hihetetlennek tűnik,hogy akár be is válhat,mert nem egyformák a gyerekek sem valakinél beválik
5. vivienkro (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. júl. 23. 18:37
Nem utasítgatom megkérem szépen pakoljon össze minden játékot mert eltörik ha átmegy rajta motorral, és erre csakazértis rámegy.ezzel az engedetlenséggel nem tudok mit kezdeni.én alapjában birkatürelmű vagyok csak mikor már 4-5Xelmondom neki ugyanazt és rittig ellenkezőjét teszi már estére jobban kifáradok mint 12órás meló utám
2013. júl. 23. 18:33
Ja! A mai musorban pl. Az volt a tanulsag, hgy legyen mindig mindennek kovetkezmenye. Ha csinal vmit, de raszolsz es nem hat, nanaaaa, hgy nem hat,mivel semmi nem valtozik utana, mivel nincs buntetes. Itt is a kornak megfelelot kell kiszabni termeszetesen, de erezze, hgy nem csinalhat mindent a vegletekig. Sok sikert es turelmet!
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Vivienkro)
2013. júl. 23. 18:31

Joe Frost, a szuperdada musora (life network) es konyve is irto jo, merits abbol otleteket :) Egy ismeros meselte, mikor hisztizni kezdtek a gyerekei megkerdezte:-ez hiszti? Ez nem hiszti! Majd en megmutatom mi az! Es felnott letere a foldhoz vagta magat es lenyomott egy hisztit. A kolykoknek leesett az alla.

Persze mindenkinek maganak kell kitapaszalnia az, hgy a sajat gyerekenel mi az ami hatasos.

2013. júl. 23. 18:26
Túl sok a NEM szó használatod,kedvesebb legyél mosolygósabb és játékosabb,türelemmel és még több szeretettel,odafigyeléssel többre mész,mint az utasítgatás parancsolgatással....
2013. júl. 23. 18:23
Néha már azt hiszem kezelhetetlen a 3éves fiam mit tegyek?Megkérem valamire ezt nem lehet ne csináldazt amit csinálsz ,vidd el azt a valamit onnét,pakolj össze.Csakazértis NEM a válasz vagy nem reagál mintha nem hozzá szólnék.ha kicsit hangosan ráparancsolok ő is felemeli a hangját és nem kiabálja.Próbálom a játék megvonással fenyíteni akkor pedig hisztizik és csakazértsem csinálja amire kérem.Közösségben mintagyerek szófogadó és kedves,2éves testvérével 2percig nem marad szépen ,csípi harapja és elveszi tőle a játékot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook