Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy jönnek ki a szüleid a pároddal? fórum

Hogy jönnek ki a szüleid a pároddal? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 15. 14:54
27 évig nem volt nagy baj, csak apró surlódások, nemrég esett be a nagygerenda. 3 éve egyikünk sincs jóba a másik anyjával, de a kettőnk viszonya sokkal jobb azóta. Mindenki úgy vszonyul a saját anyjához, ahogy akar, viszont nem hagyjuk, hogy egymásnak ugrasszanak bennünket.
6. supin (válaszként erre: 2. - Sors)
2008. júl. 15. 13:15
Hát ha párod nem áll melléd akkor mi tart téged ott? Már rég elküldtem volna a busba....
2008. júl. 15. 11:37

A párommal sok évvel ezelőtt már volt közünk egymáshoz, akkor ő még (21éves) nős volt, én meg kis 17éves fruska. Akkor csak anyám tudott róla, nagyon utálta. Most, hogy újra együtt vagyunk, Ő már független, és a szüleim valóban megismerték most szeretik, és nagyon jól megvannak.

Én is imádom az Ő szüleit. Azt hiszem szerencsés vagyok!!!

2008. júl. 15. 11:31
Már 15 éves kora óta ismerik és elfogadják,szeretik,akkor már jártunk 3 évig egymással.
2008. júl. 15. 11:25

Nekem rögtön elfogadták, és kedvelték.

bár ehhez valszeg hozzájött az, hogy az előzőt nagyon nem szerették, így a jelenlegi kellemes felüdülés volt számukra.

:)

2. sors
2008. júl. 15. 11:24
Szia! Sajnos én a másik oldalról tudok véleményt alkotni, remélem nem baj. Párommal 3 éve vagyunk együtt, de a mai napig nem fogadtak el. Az oka az ex, főként, de persze van más is, de azt majd máskor. De ez még nem is lenne baj, a legfontosabb ebben a helyzetben, hogy a pár hogyan áll a dologhoz. A párom ezt nem látja be hogy a családja, szülei nem fogadtak be tagadja, habár rendszeresen durva megjegyzéseket kapok, ha felhozom a témát, hülye vagyok, ahelyett hogy vigasztalna, és ez lenne a legfontosabb, vigasztalni és azt mondani hogy én szeretlek és ez a legfontosabb. A szülök nagyon sok mindenbe döntő fontosságúak tudnak lenni, főleg szakítás oka is is lehetnek.
2008. júl. 14. 01:30

Sziasztok!

Sokunk érdeke az, hogy a szüleink kijöjjenek a választottunkkal. Ez sok probléma megoldó kulcsa és sok más elkerülhető vele.

Nektek mennyi idő után fogadták el a párodat a szüleid, ha elfogadták? És ha nem fogadták el mivel magyarázzák, hogy kiért nem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook