Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy hízlalhatnánk fel a 7 éves keresztfiamat? fórum

Hogy hízlalhatnánk fel a 7 éves keresztfiamat? (beszélgetős fórum)


1 2
13. antalirma (válaszként erre: 8. - Hableány24)
2009. júl. 3. 12:41
kb ennyi az én fiam is vagyis talán másfélkg al több és 1-2centivel de ő 8éves.én nem látom kórosnak ,mármint az enyémet.
2009. júl. 3. 12:39

Nálunk nem családi vonás. Ha valaki vékony is de nem ennyire! Ez már túlzás! Még jó,hogy él!

Igen kivizsgáltatták! Csak annyit mondott az orvos,hogy egyen!

2009. júl. 3. 12:38

A gyerek tudja mennyi táplálékra van szüksége. Erőltetni az evést nem szabad, mert azzal az ellenkező hatást érjük el.

Majd eljön az idő, amikor elkezd sokat enni és megerősödik.

Nekem is így volt az unokaöcsém. Mindig sovány volt picike, keveset evett. Aztán felsős korában elkezdett rendesen enni:)

2009. júl. 3. 12:35
kivzsgáltatták már? Vérvétel,pajzsmirigy működés?
9. Krisztina3 (válaszként erre: 8. - Hableány24)
2009. júl. 3. 12:35
Az én fiam 134cm és 28-29 kg.Nála családi vonás a vékonyság.Nálatok vékony valaki?
2009. júl. 3. 12:31

120cm és alig 20 kg.

Azért nem eszik mert nincs étvágya! Főzünk,sütünk mi neki mindent amit csak kér de ha kész nem eszi meg.

7. kaaskopje (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2009. júl. 3. 12:28

Szia!


Sajnos egy gyereket nem lehet evésre kényszeríteni. Lehet, hogy elég a szervezetének, amit megeszik. Mi is hasonló cipõben járunk. Én is elvittem a fiamat orvoshoz, mert olyan keveset eszik, hogy csoda, hogy talpon tud maradni. Bár nála azért vannak idõszakok, amikor valamivel többet eszik, de még az sem sok. Visszatérve az orvoshoz, azt mondta ne aggódjak, vannak gyerekek, akik egyszerüen csak keveset esznek, éhen nem fog halni... Azért elküldött vérvizsgálatra, de az égvilágon semmit nem találtak nála. Szóval szeintem, amíg nem egyértelmüen alultáplált, nem nagyon van mit tenni.

2009. júl. 3. 12:27
És azért nem eszik mer étvágya nincs,vagy mert nagyon válogatós?Mert ha válogatós és kedveskedni szeretnél neki akkor fözz vagy épp süss neki olyat amit imád.
2009. júl. 3. 12:27
Hány cm és hány kg?
2009. júl. 3. 12:26
B vitamin növeli az étvágyat. Tesóm azzal szedett fel 7 kg-t 3 hónap alatt.
2009. júl. 3. 12:23
Ezt könnyű mondani de rossz nézni! Egy lakásban élünk minden nap látom. És én szeretnék segiteni ha már a szülei nemtudnak!
2. szemmelver (válaszként erre: 1. - Hableány24)
2009. júl. 3. 12:21

egy keresztanyának? semmit!

a szülei gondja

2009. júl. 3. 12:20
A keresztfiam 7 évesen sajnos olyan sovány,hogy még a Mauglitól is soványabb. Tényleg csak a csont és bőr! De még ráadásul a csonjai is olyan vékonyak. A gyerekorvos nem csinál vele semmit. Azt mondta,hogy szedjen Centrum Juniort. Hát szedte 1 évig de semmi eredménye. Most Béres cseppezik de ennek sem látok hatást. Gyógyszereket ne írjatok mert nem az én gyerekem így én nem adhatok neki semmit! Enni annyit eszik mint egy madár de ezt szó szerint lehet venni. Egyszerűen nem lehet megetetni! Ráadásul nagyon válogatós is! Olyan kis gyenge magától is elesik! Mit lehet tenni egy keresztanyának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook