Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy fognátok bele a minél hamarabbi pártalálásba, családalapítás céljából? fórum

Hogy fognátok bele a minél hamarabbi pártalálásba, családalapítás céljából? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2023. jan. 26. 12:51

En írnek neki privit , de assetom kifiaborjajánya a Fi!

Anonim.

Teljesen,

Biztos kitalációsdi megint unatkozik valaki!

52. Józsibirka (válaszként erre: 51. - Papája)
2023. jan. 26. 12:48
Kösziköszi!🙂😃
51. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 12:46
Itt a Józsibirka, Ő is ismerkedni akar. Írj neki gyorsan.
50. handymandy (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2023. jan. 26. 12:44
Ebben tökéletesen egyetértek. Így van. Ha már megtaltuk a másik felunket. De addig?🤔
49. Channa* (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 12:23

És merre laksz? Vidéken? Pesten?

Milyen szórakozási lehetőségek vannak felétek?

A barátnők sem járnak sehová?

Kollégákkal nem szoktatok közösen elmenni valahová?


Így sokkal nehezebb, bár azt is tudom, hogy sok szórakozóhelyen már nem a te korosztályod van jelen;)


Vakrandi valaki által?


Nekem az egyik unkahúgomat a nővére egy kollégájával hozta össze...

48. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Handymandy)
2023. jan. 26. 12:19
Vannak introvertált emberek. Nincs semmi baj azokkal, akik nem a nagyvilágban kergetik az élvezeteket, hanem élvezik a társaságát egy jó embernek, maguknak.
47. PöttyösPanka (válaszként erre: 39. - Handymandy)
2023. jan. 26. 12:16
Ezzel a kicsit maradi hozzáállással a fiad esélyeit rontod a lányoknál komoly kapcsolat terén. Ugyanis a mostani lányok már nem osztják azt a nézetet, hogy a háztartás csak az ő dolguk. Ezért páros lábbal rúgják ki azokat a pasikat, akik nem veszik ki a részüket. Mellesleg azért sem árt szoknia, hogy a ház nem tartja magát tisztán és rendben, mert az is könnyen előfordulhat, hogy lesz időszak, amikor nem lesz párja, aki megcsinálja helyette. Csak mondom.
46. b9e097a9f6 (válaszként erre: 40. - Handymandy)
2023. jan. 26. 12:13

Milyen szép, hogy nem vagyunk egyformák. Van, aki szeret egyedül lenni. Nem mindenkit tölt fel a társaság. Néhányunknak kellemesebb időtöltést nyújt egy séta, egy mozi, vagy az, ha simán áthív egy barátnőt. Én is ilyen vagyok, akkor töltődök fel, ha van néhány óra nyugtom.

Persze, nehezített pályán, de így is találhat magának párt. A lényeg, hogy passzoljanak és ne készítsék ki egymás idegeit az eltérő igényeikkel.

45. dad1f54482 (válaszként erre: 38. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 26. 12:13
:)
44. libikóka (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 12:13

Na látod ,,hát itt a hiba,,épp ahogy irtam.A kiskertkapun azért ritkán kopognak be ,,hogy van é itt eladó leányzó:))

Lépj ki a fényre:)

43. Channa* (válaszként erre: 39. - Handymandy)
2023. jan. 26. 12:13

Szegény lányok!

Bár sok lány is maradinak van nevelve.


Nem tartom jó dolognak, hogy bármilyen korban nincs dolga a fiúnak otthon.


Az én férjem tud főzni. Vannak kifejezetten férfi kaják, amiket csak ő főz, pl. brassói, lecsó, gulyások.


De emellett tud minden férfi munkát is, bár én sem vagyok elveszett ezen a téren sem.


A fiamat ketten neveltük. Én megtanítottam háztartást vezeti és mindenre, amit én tudok, a férjem meg a pasis dolgokra.


Most a felújítás alatt nem is volt gondja akkor sem, ha kaját kellett a szakik elé tenni és akkor sem, ha falat kellett bontani;)

42. handymandy (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 12:12

Én kb az egykezemen meg tudom számolni hogy a huszonpár év felnőtt életemből mennyit ültem otthon tétlenül, egyedül.

Mégis mit gondolsz mikor ezeket leírod? Hogy lenne párod, ha minden élvezetet kizársz az életből?

41. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Channa*)
2023. jan. 26. 12:11
Igen, a mércét idővel utánhangolni kell. Teljesen megértem, hogy a férfiaknak jól kinéző nő kellene, mert az tetszik nekik. Még a csúnyábbaknak is. De ha ez nem adatik meg, és az alanyunk kapcsolatot akar, akkor kénytelen lejjebb adni az igényeit. Nem egy, kevésbé vonzó, volt osztálytársam tett így. Eleinte próbálkoztak elhívni a szép lányokat randizni. Aztán belátták, hogy ez így nem jön össze. Végül találtak maguknak kinézetre hozzájuk hasonló szintű lányt, és velük alapítottak családot.
40. handymandy (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 12:09

Jajj..komolyan mintha egyetlen ember írná a fórumokat. 😫😫😫

Miért ultok otthon? Miért nincsenek barátaitól? Miért nem voltak hosszabb kapcsolatok az életben?

Ez -mar ne haragudj meg- de nem élet. Ez vegetalas. Csak úgy félve kérdezem: egy egyszemélyes ”háztartásban” minek főzni, takarítani rendszeresen? Barátnőkkel bulizni,kocsmázni menjetek,ne egy sötét moziba ücsörögjetek.

39. handymandy (válaszként erre: 36. - Channa*)
2023. jan. 26. 12:06

Ez én fiam még csak kiskamasz, de egyenlőre úgy nevelem,hogy neki nincs sok dolga otthon.

Ebben kicsit maradi vagyok, nálam a háztartás a nő dolga. Nem állítom,hogy nem jó ha a férfi besegít, de nem muszáj,ha mást átvallal. Mint például a párom nem bánja ha nem főzök nap mint nap,mert jó neki ha rendelünk, elmegyünk vagy kifőzdéből hozok kaját. (az exferjem mindent megcsinált otthon, de én ettől a falramásztam)

2023. jan. 26. 12:05

Na, likvidálták a beírásomat.

Biztos valakinek szúrta a szemét..-)

37. 55Judit (válaszként erre: 23. - Józsibirka)
2023. jan. 26. 11:59
A bejegyzés arra vonatkozott aki nem tanult meg semmit az életből, és nem arra aki elvesztette a párját.
36. Channa* (válaszként erre: 32. - Handymandy)
2023. jan. 26. 11:56

Én a mai napig nem vagyok konyhatündér:DDDD


A fiamat arra készítettem fel, hogy lehet egy olyan társa mint én, aki utál sütni és főzni, és ebben az esetben neki kell ezeket csinálni.


Egyébként így is lett:DDDD

2023. jan. 26. 11:55

Attól féltem szét fogtok szedni, de pozitív csalódás ért, amit köszönök!


Mit csináltam eddig? Iskolába jártam, nem buliztam, nem jártam el sehova. Max a kertbe ültem ki olvasni. Majd elkezdtem dolgozni, nem jártam el sehova, csak a kertbe ültem ki továbbra is. Hétköznap munka, majd jöttek a ház körüli munkák: mosás, főzés, takarítás, kert rendben tartása. Néha-néha mozi a barátnőkkel.


Közben akadt: volt kolléga, volt osztálytárs, tinder randi. -velük randizgattam, de hagyjuk őket! Azt megtapasztaltam meg, milyen pasikat kerüljek el. A trófea gyűjtő, csélcsap típust megismertem. Majd hónapokig rottyon voltam miattuk, mert magamra vettem, hogy nem voltam elég jó nekik. Aztán 2 év covid lezárás, imádtam itthon lenni, de még munkahelyre sem jártam be. Csak boltba.


Jelenleg heti 1 napot járok a munkahelyre be. Heti 1x boltba. És ennyi.

34. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 23. - Józsibirka)
2023. jan. 26. 11:54

Nem akartam én Fi-t megbántani, és ahány eset, az mind más.

általánosságban fogalmaztam.

33. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 22. - Libikóka)
2023. jan. 26. 11:52
ez a helyes, pontosan így..-)
32. handymandy (válaszként erre: 28. - Channa*)
2023. jan. 26. 11:50

Az utolsó bejegyzéssel egyet értek. Önbizalom kell,másképp nem könnyű párt találni.


Anno én 21 évesen jöttem össze a későbbi férjemmel, hát nem voltam egy konyhatündér.☺️ A mostani páromra meg már 40 előtt találtam, de nekünk már nem jön szóba családalapítás.


A foruminditonak szólt a hozzászólásom, mert ő sem nem fiatal, sem nem túl öreg, de még családja sincs. Így teljesen más a gyerek fekvése.

31. timycat (válaszként erre: 25. - Handymandy)
2023. jan. 26. 11:45
Ezt abszolút cáfolnám.
30. timycat (válaszként erre: 11. - Handymandy)
2023. jan. 26. 11:43

"Mégis mit csináltatok eddig?🤷 Miért lett a párkeresés ennyire központi kérdés,amihez a nők ennyire görcsösen ragaszkodnak?? És miért nem szórakoznak a nők? Miért akarnak folytonfolyvást "komoly" kapcsolatot?"


Lehet hogy pont ezt csinálta eddig, szállt egyik virágról a másikra.

28. Channa* (válaszként erre: 25. - Handymandy)
2023. jan. 26. 11:41

Na,nekem nem kellett villantanom. Nem is tettem volna.

Általában nem nézek ki rosszul, nem vagyok buta sem, közönséges sem, de nem tudtam sok mindent, én aztán nem a hasával fogtam meg a férjemet;)


Már miért ne lehetne így?

Csak is határozott elképzelésekkel lehet elérni bármit. Ilyenkor nem fér bele a bizonytalanság, kétely és semmi. Tudni kell "mennyit érünk" és ennyi.

28. Józsibirka (válaszként erre: 26. - Channa*)
2023. jan. 26. 11:41
Értelek!
27. timycat (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2023. jan. 26. 11:40
Hát nem tudom, nekem a komolyabb pasik mind gyereket akartak csinálni fél éven belül. Nem győztem "menekülni", igaz nem is sikerült sokáig gyermektelennek maradnom.
26. Channa* (válaszként erre: 23. - Józsibirka)
2023. jan. 26. 11:37

Sok nő nem csak azért lesz depis, mert meghalt a volt társa, már attól is, ha ő szakított.


Hallom a srácokat körülöttem és így ismerem sok nő kifogását. Mind örülne néhány év múlva, ha még egyszer bepróbálkozna az, akit azzal a dumával hajtott el, hogy még nincs túl az előző kapcsolatán;)

25. handymandy (válaszként erre: 15. - Channa*)
2023. jan. 26. 11:36

Én nőből vagyok 👠

Igazából arra akartam rávilágítani,hogy úgy nem lehet pasi vadászni,hogy: na most nekem kell egy férj. Ez nem így működik, ki kell próbálni többet és igen, egy ismerkedés elején lehet több férfivel is randizni, nem bűn.


Sok nő panaszkodik,hogy a pasik elkenselmesedett, már nem bokol, nem kedveskedik. A nők ugyanígy el tudnak lustulni,hogy eleinte tiptop minden, főz, kiszolgál utána meg le van tojva.


Főleg ha valaki férjet keres, ott villantani kell, háziasság téren, szex terén, kedvesség téren, nőiesség téren.

24. Channa* (válaszként erre: 19. - Norma2)
2023. jan. 26. 11:34

Amire gondolok. Mindenkire külsőre dönt elsőre, aztán jön az ismerkedés.


Mindenki rakosgatja a mércét, hiszen változik.

35 éves nőnek már nem az lesz az elsődleges szempontja, hogy a párja legyen a legnagyobb buliarc, ehhez szívjon valamit, hanem teljesen más szempontok jönnek szóba, mint pl. szokott e dolgozni? Nem issza e le magát minden nap? Ne füvezzen sosem és még sorolhatnám. Egy tininél ezek lehetnek még menők, de később már nem.


Gondolom a férfiak is így működnek.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook