Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy bírjátok a karácsonyi nyüzsit? fórum

Hogy bírjátok a karácsonyi nyüzsit? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 10. 19:12

Én is nagyon szeretem a Karácsonyt :) Mondjuk a bevásárlóközpontokat ilyenkor már igyekszem elkerülni... az ajándékok már megvannak :)

Lassan szépül a lakás is, a kislányommal már karácsonyi meséket olvasunk, előjönnek már a karácsonyi énekek is, ádventi kalendárium, gyertyagyújtás... ezeket szeretem, a nyüzsgést pedig kerülöm.

15. ájrin (válaszként erre: 14. - Deneris)
2011. dec. 10. 19:10

Én is hasonlóképpen:)

Évek óta vigyázok arra, hogy ne legyen mártír belőlem, ezért mindent csak lazán és boldogan teszek.

Eddig bejött, és azóta sokkal jobban érzi mindenki magát tőle(m) :D

2011. dec. 10. 19:07

Én nagyon vigyázok arra, hogy ne csak a ház, az asztal legyen díszes, hanem a szívem is. Erről szólnak az ünnepek, nem arról, hogy mennyire strapálom le magam. Mi elosztjuk a feladatokat, és ami ránk esik azt is örömmel éljük át. Örömmel vásárolom az ajándékokat, és örömmel is főzök.

Nem teszek semmit érte, csak így gondolok rá. Örülök, hogy nem egyedül kell a az ünnepeket töltenem és örülök, hogy van kinek ajándékot adnom.

Szeretem a karácsonyt:)

13. syria
2011. dec. 10. 19:07
Szarul. :(
2011. dec. 10. 19:06
szegény. aranyosak. nekünk kettő van egy keverék tacskó csivava keverék őt Hajdúböszörményből hoztuk amikor 1 éves volt egy idős házaspártól három kutyus volt őt adták oda, szegény nagyon vékony volt, félt mindentől mindenkitől most már kikupálódott hízott is. nagyon szeretem most már 5 éves lesz jövőre. Morzsinak hívják. a Snoppy ő fajtiszta törpe tacsi, ő most volt 1 éves. ő is aranyos
2011. dec. 10. 19:02

Már mindent megvettem, más a ház díszítését is elkezdtem ma, de csak a kis részét csináltam meg, majd még folytatom. Már most bújom a netet és a könyveket, újságokat, hogy a megfelelő menüt össze állítsam, hogy a sütik újak és krémesek legyenek.

Igaz idén mindenki kicsit és keveset kap, de a szeretet most is erős lesz :D

10. Havran (válaszként erre: 9. - F799cac10e)
2011. dec. 10. 18:53
Mindegyik igen,imádom őket,de már sajnos csak hárman vannak, Füleske a kis fekete már nem lehet köztünk.
9. f799cac10e (válaszként erre: 3. - Havran)
2011. dec. 10. 18:49
A te kutyáid is aranyosak. Mind a tiéd? nagyon cukik.
8. f799cac10e (válaszként erre: 5. - E16fe97baf)
2011. dec. 10. 18:46
igen én is így vagyok vele.szeretem okosan kell csinálni.
7. f799cac10e (válaszként erre: 3. - Havran)
2011. dec. 10. 18:43
Köszönöm. Aranyos vagy. Igen hoz nekik 2 játékot, egy körömvágó ollót, és még jutalom falatkát. anyuméktól is kapnak kutyakaját kedvencüket.
2011. dec. 10. 18:43

Én szerencsére hétfőtől szabin leszek, úgyhogy lesz időm mindenre (remélem).

:)

2011. dec. 10. 18:40
lehet ezt élvezhetően is csinálni, de ha nyüzsisen jön össze az sem baj...egy évben egyszer belefér
2011. dec. 10. 18:37
Jól bírom.Elkerülöm :))
3. Havran (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2011. dec. 10. 18:36
Cukik a kutyusaid,remélem hoz nekik is valamit a jézuska:))))))
2011. dec. 10. 18:35
Nekem ez a legnagyobb gondom az egésszel,rohanás az egész,én megoldom egszerüen nem ajándékozunk,szeretjük egymást és együtt leszünk.
2011. dec. 10. 18:25
Rohanás egyik boltból a másikba, az utolsó ajándékok megvétele, nem találtok olyat amit szeretnétek? Biztos mindenkinek megfelel az amit kap? Időben elkezdeni a karácsonyi díszítést? lakást takarítani, becsomagolni az ajándékokat, minden frankó legyen. sütni főzni időben elkezdeni előtte 2 nappal?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook