Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy állnátok hozzá ehhez a szituációhoz megőrülés nélkül? fórum

Hogy állnátok hozzá ehhez a szituációhoz megőrülés nélkül? (beszélgetős fórum)


30. BeauIieu (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2021. júl. 27. 13:00

Ha eddig ez volt a bevett szokás, szerintem érthető, hogy ott várt valamit.

Mondjuk nekem az is furcsa, hogyha várok valakit munkába állni, akkor nem hívom fel, ha nem reagált az üzenetekre/levelemre.

A jelenlegi főnököm is egy fura figura ilyen téren. Megker valakit, hogy kérdezze meg WhatsAppon, tudok-k X nap y órában jönni melózni. De olyan is volt, hogy az üzletben voltunk mindketten, és megkérte a konyhafőnök, hogy kérdezze meg... A konyhafőnök az idő nagy részében fent van a másodikon, ő meg fel-le alá, én földszinten a pultban, egyszerűbb lett volna nekem engem kérdezni személyesen.

Olyan is volt, hogy valaki beteget jelentett, akkor a főnök személyesen írt, nem kuldoncon keresztül, de nem hallottam, így nem jöttem előbb. Ha hívott volna, minden bizonnyal meghallottam volna, és nem szívták volna a méteres kék erest.

2021. júl. 26. 22:24
Álom Manó se érti ezt.
28. NomNom (válaszként erre: 21. - Simple)
2021. júl. 26. 21:30
Én azt nem értem, hogy ha megtudta, hogy a munka emailjén van, miért van az egész veszve? Ha jól értettem még utazás előtt megtudta. Miért nem nyitotta meg...? 🤔
27. Channa* (válaszként erre: 26. - Scherlock)
2021. júl. 26. 21:27
Köszönöm!😁
26. Scherlock (válaszként erre: 25. - Channa*)
2021. júl. 26. 21:25
Helyes! Büszke vagyok Rád! :)
25. Channa* (válaszként erre: 24. - Scherlock)
2021. júl. 26. 21:23

Már ettem kettőt:DDDDD

És ittam fél liter kólát is;)

24. Scherlock (válaszként erre: 22. - Channa*)
2021. júl. 26. 21:21

:DDDD


Zerintem" egyél egy sportszeletet!

23. Bless the child (válaszként erre: 22. - Channa*)
2021. júl. 26. 18:46
Az nekem van itthon😀😀😀
22. Channa* (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. júl. 26. 18:44
Jaaa! Álom meló és nem alom meló. Azon agyaltam, hogy mi lehet az alom meló:DDDD
21. simple
2021. júl. 26. 14:27
Nekem is az ütötte meg a szemem, hogy a munka e-mail címedre küldte, amit nem használsz. Ez esetben kizárólag a te hibád ami történt. Én a munkára használt e-mail címemet minimum félóránként megnézem, és ez így volt mindig is. Főleg amikor vártam egy fontos levelet, akkor még sűrűbben, és ha nem jött, akkor a létező összes e-mail címet csekkolztam folyamatosan, hátha máshova küldték, és ha így sem jött akkor mentem utána telefonon... Ha ennyire akartad ezt a munkát, miért nem tettél meg érte mindent?!
20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 14:14
Az is lehet, hogy már megőrültél. Ki tudja.
2021. júl. 26. 13:45

Tényleg nehéz helyzetben vagy, DE NE ESS KÉTSÉGBE! Az a lehető legrosszabb.

Mindenképp megnyugvást van szükséged! Szerintem is az a legjobb megoldás ha megkeresed a céget és beszélsz velük!

Meg kell tudnod, mint kell tenned ahhoz, hogy a tiéd legyen az állás!

18. Guruljka (válaszként erre: 13. - Globus)
2021. júl. 26. 12:37

Értem, szóval semmi olyat nem tud, amit a számítógépem ne tudna, csak a telefont kell ennyi ingyenességhez megvenni, (mert a WiFi-t amúgy is előfizetem), és vihetem magammal...ööö, hova is?

No de ez már arról szól, hogy nekem egy olcsó telefon is elég.

De akárhogy is, a munkahelyi mail azért van, hogy naponta legalább kétszer ránézzünk.

17. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 12:36

Mi sem bírjuk már ezt...

Igazad van, szenvedjünk együtt :D

16. Scherlock (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2021. júl. 26. 12:11
Kell ez ide....
15. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 11:45

Úgy értem, hogy már dolgoztál ott, mivel azt írod : " a főnököm". Már vagy két hónapja nincs komoly vírushelyzet, és nem nézed a munka e-mail címedet ??? Én még írtam volna is a főnökömnek, hogy amint lehet, szeretnék menni dolgozni ! Nem értelek ! Ha fontos, jó munka, érezni kell a főnödnek, hogy ugrásra készen állsz, nem még Te reklamálsz az e-mail cím miatt ! Sűrű elnézést kellett volna kérned tőle! Kinek a hibája ? Csakis a Tiéd ! Ne keress máshol hibát, hanem tanulj ebből az esetből !

A nagykövetségen nem lehet megsürgetni az ügyet ? Talán plusz pénzzel lehet, próbáld meg !

Ha baj van - Te tudod, mennyire sürgős - miért nem az egészséged a legfontosabb ? Utána jöhet a munka.

Semmi okod kétségbeesésre ! Ennél nagyobb baj ne érjen az életben, mint ez a vízum-e-mail ügy !

2021. júl. 26. 10:41
Nekem ez magas. Valaki várja az álom melót, gondolom van okostelefonja, az emailokat meg nem kapja meg? Most már minden levelezésnek van appja, bármit fel lehet tenni telefonra. Kicsit kamu szagú a történet
13. globus (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2021. júl. 26. 10:37

Olyan :) Tulajdonképpen ugyanúgy lehet kommunikálni, mintha sms-t írnál, de az otthoni netre ingyen kapcsolódhatsz, tehát ingyen írhatsz bármennyit.

Plusz telefonálhatsz, videózhatsz, képeket küldhetsz, wifiről szintén ingyen.

2021. júl. 26. 10:20
A munka email címet nem használod? Aztán miért?
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Ikres_anyu)
2021. júl. 26. 10:09

Na ezt is modhatod...:D

Ilyen okostelefonos cucc?


Nem azért nem használok okostelefont, mert nincs, hanem azért nincs, mert nem akarom használni. A munkámhoz mindenképp számítógép kell, és igen, a hivatalos dolgokhoz az e-mail a megfelelő platform.(Erre mondják, hogy szükséges és elégséges feltétel.Azaz sem több, sem kevesebb nem kell.)

10. ikres_anyu (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2021. júl. 26. 10:00
Olyan mint a VIBER kb. de hivatalos platformnak semmiképpen se venném. Hogy ilyen fontos dolgokat, mint a vízum, oda küldjenek...
2021. júl. 26. 09:58

"Érdemes most befeküdnöm a kórházba? Azt is a munka miatt halasztottam"...


Ha ez az öngerjesztő kétségbeesés nem gátolja a gyógyulásod, akkor igenis feküdj be, közben a leendő munka észszerű okból halasztódik.


Nem azért mondom, én szabadúszó vagyok, de a munkával kapcsolatos mailem most is nyitva van, amíg hoxázom.

Én azt nem tudom, a Whatsapp micsoda.

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 09:47

"csak simán elküldte a munka e-mail címemre, amit amúgy nem használok"

Miért nem kell nézned a munkahelyi címet? Nálunk naponta többször, még itthonról is be-benézek, hogy tudjam, holnap mire számíthatok. Az, hogy hetekig, hónapokig ne, elképzelhetetlen. Ügyfelekkel is whatsappon kommunikálsz? Szerintem a főnököd próbára tett, bejött...

2021. júl. 26. 09:42
Ezek maximum kellemetlenségek, megoldhatónak tűnik minden. Nem az a kategória, amibe "bele kéne őrülni'. Kicsit higgadj le szerintem.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 09:35
Én nem igazán értem, miért kéne kórházba feküdnöd? Csak mert valami nem sikerült az életben? Hát lesz még ilyen rengeteg. Mondjuk nekem nem világos, hogy a munka e-mail címed miért nem nézed? Szerintem nem más hibája, de persze sokkal egyszerűbb mást okolni az embernek saját maga miatt. Ha mindenkit elátkoztak volna, akinek meghiúsult nyaralása betegség miatt, hát lennénk páran. Én maradtam már otthon pont tüdőgyulladás miatt, ahelyett, hogy mentem volna a karácsonyra kapott 2 hetes luxusútra, de ettől még nem éreztem magam elátkozva, ekkora hülyeséget...
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 09:30
Először is beszélj a céggel, hogy van-e még remény és ha igen, akkor lépj !
2021. júl. 26. 09:19
Nagy levegő, ne pánikolj, inkább gondold végig a lehetőségeket. Nem csak ez az egy munka létezik a világon, stb... Ha nyaralni tudtál akkor gondolom a megélhetésed szerencsére nincs veszélyben, van időd újratervezni akkor is ha ezt a munkát esetleg elveszíted. Semmiképp sem a vég, csak egy kicsit szarabb időszak. Lesz majd jobb :-)
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 09:04

Nem ,,,,,,nem most jött el a vég:)Azzal nem vígasztallak hogy lehetne rosszabb is ,,,,hisz sokszor volt amikor azt hittem ennél már nincs lejjebb , akkor az élet pikk-pakk megmutatta hogy ,,,DE,,,


Szóval most lépj hátra kettőt ,,,nagy levegő,,,, aztán gondold ki mit lehetne tenni.Teperj azért a munkáért még 1-2 kört ha lehet,,,,DE ne az egészséged kárára,,, az fontosabb:))))))

2021. júl. 26. 08:50
Ez mar egy nagyon durva jel arra, hogy itt a vég. Előtte nyaralason tüdőgyulladást kaptam es 3 nap múlva haza kellett jönnöm... valaki elátkozott
2021. júl. 26. 08:27
Azt hiszem most jött el a vég, annyira kétségbe vagyok esve. A külföldi munkám eddig kétszer lett elhalasztva a virus miatt. El is veszítettem egy vízumot. 2 hete lett kész a 3., de a főnököm nem Whatsappon küldte el, ahogy MINDIG szokta, csak simán elküldte a munka e-mail címemre, amit amúgy nem használok... tegnap este irt, hogy megkaptam-e az e-mail, mert par nap múlva lejár... mondtam, hogy arra számítottam, hogy itt küldi el, ahogy eddit mindig. Ma jelentkezem a nagykövetségen, de már kicsúsztam az időből... ez kinek a hibája? A külföldi ceg nagyon mérges lesz és el fogom veszteni az alom munkát, ami masfel eve halasztva van a virus miatt. Érdemes most befeküdnöm a kórházba? Azt is a munka miatt halasztottam, de ezt mar nem bírom ép ésszel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook