Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül fórum

"Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül

1 2 3
2011. nov. 3. 13:08
Érdekes, de egy ideje itt vagyok már a portálon és eddig fel sem merült benne, hogy leírjam egy cikkben a történetem. Ma egy nagyon kedves hoxás lány megemlítette és elgondolkodtam rajta és úgy vagyok vele, ha csak egy-két embernek segít, azaz akár erőt ad a cikk, akár hasonló helyzetben van valaki és kérdése lenne hozzám és a többi, akkor már megérte. Páran, akik olvassák a naplóm ismerik a történetem és azon is gondolkodtam, hogy fogalmazhatnám meg rendesen az érzéseim, majd úgy döntöttem egyszerűen átmásolom ide, amit egyszer leírtam, mikor csak úgy jött minden magától.

Ugrás a teljes írásra: "Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook