Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül fórum

"Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Hobbim az életben maradás, bárhol, bármikor, bármi áron" - Életem vastagbél nélkül

1 2 3
2011. nov. 3. 17:16
minden tiszteletem Neked...
2011. nov. 3. 17:12
Húha! ez igen! TE EGY IGAZI HŐS VAGY! Minden elismerésem)))) Meg fogsz gyógyulni , aki ennyi mindent átélt és átvészelt abban van élniakarás,mely rendkivül fontos)) Kívánom ,hogy légy nagyon boldog , s találd meg a fiúban életed értelmét. Köszönöm ,hogy megosztottad a történeted))
2011. nov. 3. 17:09
Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok, őszintén egyelőre nem volt időm minden hsz-t elolvasni. Apukám nov. 1-én hátsófali szívinfarktust kapott, szerencsére jobban van, hála a mentősorvosnak!! Megyek be hozzá minden nap Pestre és elég sok minden intézni valóm van, szóval nincs időm nagyon netezni, megint összejöttek a dolgok... Úgyhogy ígérem reagálok majd minden kérdésre stb., csak most össze kell szednem magam meg a családom meg mindenkit...
28. Nelyca
2011. nov. 3. 17:03
Megfogsz gyógyulni és nagyon-nagyon boldog leszel a családoddal, gyermekeiddel és remélem segít egy kicsit ebben az is, hogy nagyon sokan melletted állnak, ha csak gondolatban és itt a neten keresztül, de tudd, hogy itt vagyunk :)
2011. nov. 3. 16:48

ÓÓÓÓÓ kislány!

Itt a fórumon még nem ütött szíven 6 éve ennyire semmi..nyavajgunk magunkon,hogy kövérek vagyunk meg öregek meg kis csipcsup szarok megtámadnak a korral ,és közben vannak ilyen hősök az élettel küzdve..és még te szabadkozol?!!Imádtam minden mondatot amit leírtál,és az életigenlés szobra vagy a számomra:DDD

Megcsinálod , bármit is akarsz mert az elme mindenképp győz a test felett,én hiszek ebben,és te is!!!!!!!!!!!!Hatalmas kitartást küldök neked!

26. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Treinamento)
2011. nov. 3. 16:43
En ugy gondolom hogy , nagyon sokat segitene neked ha , elvegezned az agykontrollt ! Ahol többek között önsegitö/gyogyito tecnikakat tanulsz meg ! Mert addig nem tudsz masnak segiteni , amig magadon nem segitettel ! Sok sikert a panaszmentes elethez !
2011. nov. 3. 16:08
Kedves Treinamento! Nagyon erős vagy, teljes szívből kívánom, hogy le tudd győzni a betegséged,és megvalósíthasd a vágyaidat!
2011. nov. 3. 15:55

Kitartást kívánok neked és légy erős.

Én most egy baráti ölelést küldök neked.

2011. nov. 3. 15:48
Én is minden jót kívánok neked! Mielőbbi gyógyulást! Kitartás! puszi
22. horex
2011. nov. 3. 15:33

Üdv

Nem offolnék de érdekel egy dolog, mint érintettet


"Ebben a műtét utáni időszakban gyakran volt halálfélelmem."

Hogy érezted ezt és azóta ez a tünet eltünt, vagy előjön néha?

2011. nov. 3. 15:12
Nagyon tetszett a cikked, sok sikert és jobbulást kívánok. Sokan példát vehetnek a kitartásodról és remélem fognak is:)
2011. nov. 3. 15:10
Úgy megölelnélek!!!!
2011. nov. 3. 14:52
Minden jót kívánok!Erős vagy és boldog leszel az életben!Kitartás!Így tovább!!!!
2011. nov. 3. 14:51

Elolvastam... :-(

Sírtam, féltem, sírtam, bíztam, megint sírtam...

Crohn betegként mélyen együtt érzek Veled.

Minden jót kívánok Neked, kitartást!


Viki

17. syria (válaszként erre: 1. - Treinamento)
2011. nov. 3. 14:45

Elég volt elolvasnom a címet, s biztos voltam abban, hogy te írtad a cikket.


Olvastam a titkos naplód is, amíg meg nem vontad tőled a jogot. (Gondolom azért, mert nem voltam elég rendszeres látogatód.)


Csodálom az erőd és a kitartásod; azt, hogy a mérhetetlen sok szenvedés nem tudott megtörni.


Azt gondolom, azzal tudnál a hasonló helyzetben lévőknek, vagy az ismerőseiknek igazából segíteni, ha a naplóidat bárki olvashatná. De ez persze a te döntésed.


Biztos vagyok abban hogy el fogod érni amit akarsz, mert igazi, nagyon erős harcos vagy. Azt lenne jó tudni: hogyan csinálod?

2011. nov. 3. 14:21
Minden jót kívánok!Erős vagy és boldog leszel az életben!Kitartás!
2011. nov. 3. 14:09

Szia!

Teljesen meg tudlak érteni! Igaz, nekem nem a vastagbéllel, hanem a vesémmel vannak problémáim. Rengeteget voltam én is kórházban és többször műtöttek már. Tavaly eltávolították az egyik petefészkemet (petefészekrák gyanús voltam), és most már nagyon félek, mert bármikor leállhat a másik is és akkor sosem lesz babám. Rengeteget gondolkodok azon, hogy mi lesz- hogy lesz... Aki nem élt át ilyet, szerintem nem tudja... Nagyon sok kitartást kívánok és remélem nagyon hamar babázni fogunk! :)

2011. nov. 3. 14:02

Az utolsó két sor a lényeg! Fel a fejjel!

Szorítok Nektek!

13. turkkati (válaszként erre: 1. - Treinamento)
2011. nov. 3. 13:57

Bátor vagy és erős!

Megbirkózol mindennel!Szurkolok neked!

2011. nov. 3. 13:55
hűha! erős vagy! Le a kalappal! És nagyon igazad van, a szeretet a legfontosabb! Kitartást kívánok és mielőbbi teljes gyógyulást!
2011. nov. 3. 13:53
Nagyon jó egészséget kivánok neked!És csak igy tovább.Engem, 27 évesen mötöttek vastagbélrákkal.Most 3 éve.Két gyermekem van, de MEGGYÓGYULOK ÉS ÉLNI FOGOK!!!!Élni FOGUNK!!!!!!!
2011. nov. 3. 13:52
drukkolok neked és kívánom, hogy minden vágyad teljesüljön! maradj erős...jobb lesz majd, drukkolok!!
2011. nov. 3. 13:49

Ez a történet akár rólam is szólhatna :) a történetünk hasonló...

Én 17 évesen kezdtem a tortúrát, minden egy vakbélműtéttel kezdődött. Megjártam én is az intenzív osztályt (művénát preparáltak neked is, amit a szívbe vezettek be). Azzal a különbséggel, hogy nekem 1 méter vékonybél hiányzik, de szerencsére nem lett sztómám. A kórházban volt ott rajtam kívül még két lány, mind a kettőnek sztómája volt... volt akinek csak 1,5 vékonybél maradt... és már nem sztómás :) Jól van!

Ez az állandó véres hasmenés engem is zavar... Nekem is csak egy petefészkem van... cisztám is volt... És most készülünk a 3. lombikra!!! :))) Együtt érzek veled, tudom min mentél keresztül!

Kitartás, fel a fejjel és csak előre!!!

2011. nov. 3. 13:47
Nagyon jól sikerült a cikked!!Te nagyon nagyon kitartó vagy és leszel is!!!!
2011. nov. 3. 13:46

Minden jót, és jó egészséget kívánok neked az életben!

Tudom, hogy soha nem fogod feladni. Látszik a tekintetedben.

RESPECT!

2011. nov. 3. 13:44
Mivel nekem is colitis u. van,így valamelyest együtt érzek Veled.Nem akarok okoskodni, csupán a segítséget: immunerősítőkkel nem próbálkoztál, vagy gyógyteákkal ?Én is sok kitartást kívánok, és a pozitív hozzáállásod ebben segíteni fog.Hinni, bízni abban, hogy jobb lesz, és meggyógyulsz.Sok szeretettel gondolva Rád !
2011. nov. 3. 13:44

Erősebb már nehezen lehetnél csajszi! :)

Néha kicsit mi is megzuhanhatunk, és lehetünk esendőbbek. Annyit küzdünk minden nap, hogy nem csoda, ha időnként belefáradunk!

Axé!

Mariposa ;)

2011. nov. 3. 13:35

Nagyon megrázó volt az írásod... sokat kaptál... te. Mi meg valóban szinte meg sem becsüljük hogy egészségesek vagyunk és az életben rejlő sok-sok apró örömöt. Ha egy ilyen írást elolvasok, mindig sokkal jobban értékelem azt, ami engem körülvesz és ahogy én vagyok.

Nem akarom azt írni neked hogy sajnállak, mert tudom hogy biztos nem szeretnél a sajnálattal találkozni. Inkább gratulálni szeretnék a kitartásodhoz, a hihetetlen erődhöz és az optimizmusodhoz! A lehető legjobbat kívánom neked a jövőben és kapaszkodjatok erősen egymásba a tesóddal, a családoddal és az említett fiúval! Adjatok erőt egymásnak és biztos hogy sok olvasótól is erőt fogsz kapni most itt... Tőlem is! Öleléssel gondolok rád!

2011. nov. 3. 13:34
Igazi harcos vagy! Drukkolok, hogy minden vágyad megvalósuljon :)
2011. nov. 3. 13:30

Drág kicsi Lány!

Neked aztán jól kijutott eddig. Sírvafakadtam a cikkeden.

Még az a szerencse, hogy ennyire pozitívan állsz a dolgokhoz. Így is kell!

Meglátod, hogy rövidesen fel fogsz teljesen épülni és lehet, hogy éppen az a fiú segít ebben, mint ahogy Te is rátaláltál.

Kívánom a mielőbbi teljes gyógyulást Neked és azt, hogy leendő gyermekeid (akik tuti, hogy lesznek!!) nagyon sok boldogságot hozzanak az életedbe.

Sok szeretettel üdvözöllek: Keszkenő

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook