Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hobbikról úgy általában fórum

Hobbikról úgy általában (beszélgetős fórum)


2015. okt. 18. 12:02

Párommal minden héten túrázunk amíg az idő engedi, és nincs menzeszem.

Járunk koncertekre és operába.

Szeretünk érterembe járni.

Még közös hobbi a zene hallgatás - a lakás tele van hangfalakkal ;).

És közös étkezés, ha azt hobbinak tekintjük.

Én még szeretek filmeket és sorozatokat nézni, és internetezni.

Ő teniszezik és wellness vasárnapot tart, én meg itthon tornázom rendszeresen.

Tehát van közös és külön hobbink is.

Ja és mind a ketten olvasunk.

2014. okt. 4. 06:40
Kötés, zenehallgatás, olvasás, internet
2010. máj. 21. 10:46
Én is gyűjtöm a kaktuszokat, mint "Trimama", ezen kívül a képeslap-szalvéta-bélyeg-könyvjelzőgyűjtésnek is hódolok, igaz alkalomszerűen, nem rendszeresen hódolok egyik hobbimnak sem. Hobbinapra igaz eljárok havonta egy alkalommal,általában kevesebb mint több sikerrel,és a Magyar Pozsgásgyűjtők Közhasznú Egesületének is az idei évtől tagja lettem, nekik is havonta egyszer épp van találkozójuk , de ott csak előadások vannak.Csereberélni nincs lehetőség, esetleg vásárolni lehet, bár nem a helyszínen..........
2009. jan. 15. 16:39
Kötés,horgolás,olvasás és gyűjtöm a kaktuszokat.
21. 70a5a27405 (válaszként erre: 7. - 70a5a27405)
2009. jan. 2. 22:03
És persze a vasalás..
2008. jún. 19. 06:46
Leginkább az olvasás, most már a számítógépezés is benne van. Szeretnék még több programaot megtnuln, de sajnos nics elég időm.
19. SF
2008. máj. 27. 17:33

De sokan szerettek olvasni! Ennek nagyon ürülök, mert én meg írni szeretek.

Az úgy kezdődött, hogy iskolás koromban nagyon untam magam az órákat, és hogy elüssem az időt kicsengetésig, mindenféle történetet találtam ki odafigyelés helyett. 11 voltam, mikor először papírra kerültek. Persze elég kezdetlegesek voltak, de valahol el kellett kezdeni!

Fiatalasszony koromban aztán megint nagyon ráértem, ekkor kezdtem újra írni, de már kissé hosszabban. Mára pedig... Van jó pár regényem, novellám, cikkem, és egyéb agymenésem.

2008. febr. 2. 13:46
Az első számú az olvasás. Aztán még szeretek netezni, mozizni. Puzzle, aromaterápia, akupresszúra, sütés-főzés.
17. LoLiNa
2008. jan. 3. 05:36
gyöngyfűzés:)
2008. jan. 3. 05:12
kényeztetem az állataimat(5papagáj+1 mókus)Gyöngyöt fűzök és mindenféle kreatív dolgot.Olvasok(még ott is....)Napi 1 könyv ált-ban a penzumom,ugyanis megtanultam a gyorsolvasást.Naplót írok,de igazit,tollal-ceruzával.Beleragasztom a képeket.amik tetszenek,a mozi-koncert-jegyeket.És ami örök:kirakatnézegetés.Míg sz...á nem fagyok.Ja,maci,játékbaba,gyertya,fonott cuccok és könyvek gyűjtése.Kimerítettem az igényeiteket???Hanna
15. Donyta (válaszként erre: 14. - 98b468bba8)
2007. okt. 18. 04:38
Szia! Valamikor kinek a haján engedtek gyakorolni? Édesanyám, nagyikám, aztán a család többi tagjai. 16 éves koromtól a sajátomat is én vágom. A gyerekeim nem sűrűn jártak még fodrásznál. De aszomszédasszony sem , és még egy jó pár házbéli idős néni sem. Panasz nem volt eddig, és szeretem csinálni. Legyen az festés, dauer, vagy bármilyen vágás.
14. 98b468bba8 (válaszként erre: 11. - Donyta)
2007. okt. 17. 21:18
Kinek a haján engednek próbálkozni?:)
13. e28ddc7c9b (válaszként erre: 12. - E28ddc7c9b)
2007. okt. 12. 23:18
És amit elfelejtettem: hűtőmágnes, de csak lapmágnes. Ha valakinek van felesleges kérem, légyszi!!!! Küld el!!! Köszi!!!!
2007. okt. 12. 22:35
Olvasás, olvasás, olvasás (nem elírás), hímzés, kötés.
11. Donyta
2007. szept. 17. 06:30
Netezés, olvasás, grillezés, kirándulás, fotózás, rajzolás-festés, szobrászkodás, hajvágás, cangázás, Hímzés,kötés....
10. Satomi
2007. szept. 16. 13:58
rám már mondthatjuk úgy is hogy betegesen szoktam rajzolni:D egyszerűen imádok, sokszor rajzolok másoknak, családomnak, és én is kapok néha-néha gyönyörű rajzokat amiket meg is becsülök!:)
9. zsani26 (válaszként erre: 8. - Vica30)
2007. szept. 2. 20:36
Nem gondolom, hogy baj lenne, férjednek meg kellene érteni. A gyerek amikor ovódába, vagy suliba jár egyből azt figyelik nála milyen a kézügyessége! Nekem unokahúgom van, aki most megy második osztályba, első osztály elején azt mondták a tanítok, hogy látszik, hogy foglalkozva van vele, ügyesen használ ollót, ragasztót, szépen színez....stb. Volt olyan kisgyerek azt sem tudta mire való az olló...Mindenképpen fontos szerintem hogy a gyerekkel ilyen módon foglalkozzon a szülő!
2007. szept. 1. 22:49
Mióta itthon vagyok a kisfiammal mindenfélét csinálgatok a koszorúkészítéstől az origamizásig. Kisfiam előre örül mikor mondom neki, hogy csinálok valamit a szobájába. A férjemet ez rettentően zavarja, pedig nem hanyagolom el a háztartást miatta. Ez baj lenne???
2007. szept. 1. 22:17
Internetezés, ruhák javítása.
2007. aug. 26. 18:51
jah utazni és strarndolni is szeretek,csak nem angyon van lehetőségem rá..az meg ugye nem szamit úgy hobbinak:s
2007. aug. 26. 18:51

hát..én általában csak netezek:)

Ez az én nagy hobbim...

Van hogy már káprázik a szemem,de csak nyomom..

:)

2007. júl. 31. 11:20
senki másnak nincs hobbija?
3. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 31. 07:36
oké; kiváncsi vagyok
2007. júl. 30. 16:43

Szeretek utazgatni,fotózni,kertészkedni.

De van még pár dolog,majd később leírom.

2007. júl. 30. 10:13
Mi a hobbid? vagy amit szívesen csinálsz szabadidődben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook