Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » HKÉ idézetek fórum

HKÉ idézetek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 13. 01:13

"Valamilyen célt látok, amire az összes energia irányul... Nem robbanás lesz, inkább összeomlás. És ekkor... hatalmas energiamennyiség szabadul fel. De ami a legfontosabb... egész sorozat negatív impulzust vált ki az egész világon és ennek következményeként szokatlan zavarok lépnek fel."


/Prófétikus látomások a halálközeli élmény egy túlélőjétől/

2014. ápr. 13. 01:07

"Ó, Istenem, szörnyű lesz. Az időjárás teljesen kiszámíthatatlanná válik. A nyár közepén hó és ilyesmi... vagy hosszú, aszályos idők."


/Prófétikus látomások a halálközeli élmény egy túlélőjétől/

2014. ápr. 13. 01:05

"Talán a sarkok áthelyeződése fog bekövetkezni... Poláris változások lesznek... Nem fog mindenki elpusztulni ezáltal, de újra mindent elölről kell kezdeni... Egy nagyobb földrész fog kialakulni. Ő (egy felsőbbrendű lény) nagy természeti katasztrófát adott tudtul, lávafolyamokat láttam... láttam Kaliforniát... Láttam ahogy elöntötte a víz. Iszapot láttam. Láttam, hogy változott meg minden... mintha ismertebb szigeteket is láttam volna... És láttam, hogyan csúsztak egymásba és hosszabbodtak meg, nyújtózkodtak, nyögtek és sóhajtoztak... El tudtam képzelni, hogy ennek az egésznek a sarkok eltolódásához van köze...


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 13. 00:57

"Az a jövőbeli látomás, ami halálközeli élményem alatt ért, a világ összeomlását mutatta meg. Megtudtam, hogy az emberiség nem becsüli az "igazi" valóságot, megsérti a világmindenség törvényeit és most viselnie kell ennek szörnyű következményét. És nem egy haragos Isten bosszújára kell ezt visszavezetni, hanem a Föld szabadítja meg magát azoktól, akik nem akarnak másként élni és megpróbálnak a legvégsőkig vakon a törvényhozás, a gazdaság és a vallás intézményei mögé rejtőzni. Azt mondták nekem, hogy az emberiséget az arrogancia, az anyagiasság, a fajgyűlölet, a sovinizmus és a kisebb, önző gondolatok rákos daganatai zabálják fel. Felismertem, hogyan fog az értelem az értelmetlenségen és szerencsétlenségen az isteni előrelátás jóvoltából felülkerekedni. És ennek az időszaknak a végén az emberiség "újjá fog születni" a Földön és a világmindenségben betöltött helyére vonatkozó újfajta szemlélettel. Ez az újjászületési fázis ugyan kifejezetten fájdalmas lesz, de belőle olyan emberiség jön létre, amely alázatos, okos és békében egyesülve él tovább."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 13. 00:45

"Akkor egyszerre mindent tudtam, a teremtés kezdetétől az idők végezetéig... de megmondták, hogy öt napig eszméletlen leszek, és mindaz a tudás, amit átadtak, "eltűnik" és csak későbbi felhasználásra áll rendelkezésre. Amikor megkapjuk ezeket az információkat, megtudjuk a későbbi időpontot is, amikor arról beszélni lehet. Ha ma feltennének nekem egy kérdést, de az idő még nem érett meg a válaszadásra, nem tudnék rá válaszolni."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 13. 00:28
:)
2014. ápr. 13. 00:27

"A belépés ebbe a fénybe - az atmoszféra, az energia, ez a tökéletesen tiszta energia, a tökéletes tudás, ez a teljes, tiszta szeretet - ez az Élet a halál után."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 13. 00:26
Jankovich István: Túléltem halálomat c.könyvét olvastad már?
2014. ápr. 13. 00:25

"Ahogy a fénnyel kapcsolatba kerültem, egy szó sem hangzott el közöttünk. Úgy értem, nem szólt senki sem. Mintha csak gondolatok lennének, amikor van egy gondolat, de rögtön a válasz is megvan rá - tehát gondolatátvitel. Így történt, minden egyszerre."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 13. 00:14

"Valóban olyan volt mint egy hazatérés. Csodálatos volt, fenséges. És meleg volt."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 13. 00:04

"Olyan állapotban voltam, amelyben semmi más nem létezik, csak az ÖNTUDAT, de micsoda magasztos állapotban! Olyan volt, mint egy másik, magasabb rendű életbe történő újjászületés. Miközben érzékeim egyre jobban kitágultak, színesben láttam, ahogy a szivárvány színei széttárulnak, olyan színekben, amit emberi szem eddig soha nem látott. Öntudatom 360 fokos kört ölelt át. Az volt az érzésem, hogy egy lótuszvirág közepében vagyok, ami szépségét minden irányban szórja szét."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 12. 23:58

"Találkoztam ezzel a csodálatos Fénylénnyel. Ő a legcsodálatosabb személy, akit ismerek, de cseppet sem puhány. Férfias, tele szeretettel, szeretettől sugárzó, az embert körös-körül -e szeretet burkolja be. De nem fizikai, szexuális szerelem. Isteni szeretet az emberek iránt, és az emberé, Isten iránt. Ez egy mindent megsemmisítő érzés."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 12. 23:54

"Ahogy a fény felém közeledett, egy személy lett belőle, vagyis tulajdonképpen nem is személy volt. Egy lény volt, aki sugarakat bocsátott ki magából. Ennek a sugárzó, ragyogó fénynek a belsejében valami ezüstös látszott - tudom, egy pillantást vetettem rá - egy ember volt látható... szóval, mindenesetre úgy nézett ki, mint egy ember. Tudja, ez volt az első személy, aki megjelent, én pedig éreztem, hogy a szeretetnek ez a hulláma egyre erősebbé és tisztábbá válik, minél közelebb jön hozzám a fény - mindenesetre ezt az érzést szeretetnek nevezném."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:29

"Az ember érzi, mikor álmodik. Ez viszont én magam voltam, ami akkor velem történt. Kétség nem fér hozzá, hogy valóság volt. Nagyon valóságosnak éreztem mindent."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:25

"Igen, élnem kellett. Kellett bizony! A srácaim még kicsik voltak, tudja? Én meg azt mondtam magamban: "Nem hagyhatom el őket, nem hagyhatom el őket. Még nem készültek föl erre."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:20

"Nem érzelmi döntést hoztam, hanem logikusan döntöttem."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:18

"Megnyugtató volt. Megnyugtató hang."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:18

"Megszűnt a fájdalom. Megszűnt minden. Teljesen csodálatos volt! Ha millió évekig magyaráznám is, hasztalan volna. Azt hiszem, mindenki ilyen boldogságról álmodik magának. Az ember eléri a tökéletes béke állapotát. Talán még a béke tükrözi legjobban ezt a nagyszerű érzést."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:13

"Választhattam, maradok -e vagy visszamegyek."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:11

"Káprázatosan tündöklő volt, mintha maga a nap költözött volna a szobámba."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:08

"Nem emlékszem, hogy szikrányit is féltem volna, tökéletes békében és nyugalomban éreztem magam, mintha úgy rendeltetett volna, hogy ide kerüljek."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:06

"Valami nagy meleget éreztem (szellemi hő), mintha fény melegített volna. Tudja, nem tudnám elmagyarázni, milyen volt ez a fény, de igen meleg volt, megnyugtató."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 6. 03:03

"Békés érzés volt."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:48

"Életemben nem éltem át ehhez foghatót. Úgy értem, nem, nincs erre szó... ami leírhatná."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:46

"Kemény dió, mert nincs mivel összemérni. Azt hiszem, a földön semmi sem fogható ehhez a tökéletes békességhez."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:42

"Igen világos gondolataim voltak, hiába hittek halottnak."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:41

"Mintha az egész testemnek szeme és füle nőtt volna. Annyira élesen érzékeltem mindent."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:38

"Csönd. Tiszta csönd. Ragyogó... egyetlen hang nélkül. Ragyogó, tiszta és éles."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:37

"Elmúlt a fájdalmam, és nagy csöndesség vett körül. Nem halotti némaság, hanem nagyon is békés."


/a halálközeli élmény egy túlélője/

2014. ápr. 2. 01:36

"Hát, olyan volt, mintha nem lett volna testem! Én csak mégis ÉN MAGAM voltam. Nem a testem, hanem SAJÁT MAGAM. Érti, mire gondolok?"


/a halálközeli élmény egy túlélője/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook