Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hiszteroszkópos műtét fórum

Hiszteroszkópos műtét (beszélgetős fórum)


6. Greeneyed (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 19:38
Ne aggódj, tényleg nem vészes, bár minden beavatkozás ilyen lenne :)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Greeneyed)
2023. okt. 9. 14:42
Köszi, most megnyugtattál :) Így azért nyugodtabban vágok bele :)
4. Greeneyed (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 14:28

Dr Imre Ruben.


"Másnap már teljesen rendben voltál?"

Már aznap. Utána bementem dolgozni, semmi bajom nem volt. Pár napig még kellett betétet hordani, mert még vérezgethet a seb, amíg be nem gyógyul, de ennyi. 3 napig tartózkodni kellett a sporttól, egy hétig az ülőfürdőtől és a szextől.


"Hol helyezkedett el Neked a polip?"

Kettő kicsi volt, az egyik az endometriumban, a másik a nyakcsatornában (ennél pontosabban nem tudok).

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Greeneyed)
2023. okt. 9. 14:19
Nagyon köszönöm a válaszod! Megkérdezhetem ki végezte? Akár privátba is jó, ha nem szeretnéd kiírni. Másnap már teljesen rendben voltál? Hol helyezkedett el Neked a polip?
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 13:19

Magánban voltam, office hiszteroszkópián, amihez nem kell altatás.

Bevettem előtte egy Algoflexet, de szerintem anélkül is simán túlélhető.

Az eszköz felhelyezését és mozgatását éreztem, ez kellemetlen volt, de nem vészes, és csak pár másodpercig tartott.

A művelet elején a folyadék feszítő hatása kissé fájt, kb. mint egy enyhe menstruációs görcs, de ez is hamar elmúlt.

Az idő nagy részében semmit nem éreztem, közben néztem monitoron, hogy mit csinál a doki.

2023. okt. 9. 11:04

Sziasztok!

Valószínűleg polip van a méhemben és a hiszteroszkópos eltávolítást javasolták. Sajnos UH-val nem tudták biztosra mondani, hogy polip vagy sem... Így a méhtükrözést ajánlották és ha ott van, akkor le is szedik. Van valakinek tapasztalata? Fájdalmas? Magánban csináltatnám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook