Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasság 30-40 év korkülönbséggel fórum

Házasság 30-40 év korkülönbséggel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
106. gribedli*** (válaszként erre: 103. - F3ce852bda)
2013. szept. 18. 15:39

Korodbeli. Nem volt akkora korkulonbseg mikor megismerkedtetek. Fogalmam sincs hany eves vagy de ha az 50 az 50evet takar a nickedben akkor pl egy korodbeli: 50 eves:)))) de mondjuk mikor megismerted, 20 volt es te is


Ha teged zavar, hogy a korodbeli ffiak a fiatalabb nokre buknak, azert nem a fiatalabb no a hibas, mert a kereslet attol meg kereslet marad. Ha valaki gepsonkat akar venni es csak teliszalami van, elmegy egy masik boltba gepsonkaert, ezek a dolgok mar csak igy mennek

105. andi6020 (válaszként erre: 103. - F3ce852bda)
2013. szept. 18. 15:29
Szerintem mindössze annyit jelent, hogy nem kell 30-40 akárhány év korkülönbség, "korodbelivel" is ráfaraghatsz.
104. f3ce852bda (válaszként erre: 100. - Timycat)
2013. szept. 18. 15:26
Tetszik az őszinteséged és ahogy látod a világot. Sok boldogságot kívánok!
103. f3ce852bda (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2013. szept. 18. 15:26
Mármint mi fordulhat elő egy "korombelivel". Biztos a korom teszi, hogy nem tudom értelmezni az irányomban történő utalásodat.
102. gribedli*** (válaszként erre: 99. - F3ce852bda)
2013. szept. 18. 09:02

Ez olyan, hogy sokszor pont azok csalnak akikrol nem gondolnad, szoval nem hiszem, hogy letezik barmilyen garancia, nincs olyan, hogy megszerezted es aztan ulsz a kakasdombon es kesz. Sot, az elet olyanokat is produkal, hogy teljesen minden logikaval szemben mondjuk az exdon juant szarvazza fel a jokislany meg ilyenek.


Szoval meg ha kezdetben ki is jelented, hogy neked ilyen kell es olyan kell (es ez teljesen harmoniaban van azzal amit te nyujtani tudsz), akkor is evek soran te is valtozol meg o is. Rendszerint a legnagyobb pofajuaknak vannak a legnagyobb kompromisszumok a hatterben. Es versenyhelyzet mindig is volt es lesz, akit ez elijeszt, ne is menjen ferjhez de ne is menjen ki az utcara. Es ez egy korodbelivel is elofordulhat.

2013. szept. 17. 23:01
Én is tettem már rendbe házasságot. Élvezetes munka volt.
100. timycat (válaszként erre: 99. - F3ce852bda)
2013. szept. 17. 22:58

Hogy mennyire volt komoly? Hát most sem az :) sokszor én felnőttebb tudok lenni mint ő (vagy ahogy ő mondja fosós :D). Ő tipikusan az a pasi aki mindig többre, jobbra, szebbre vágyik. Fiatalként pedig pláne, a világ legszebb, legodaadóbb nőjét is rommácsalta volna, mert mi van ha a másik jobb, ki kell próbálni, szimpla kalandvágy. A magánéletben lehet nem épp szerencsés tulajdonság.


Amikor megismerkedtünk pont egyikünknek sem volt szüksége kapcsolatra, szimplán összejártunk. A megcsalás szót pedig mi kicsit másként értelmezzük, mint mások, néhány kósza numera nem éri meg az öriharit, meg amúgy is adok-kapok volt. Én ismertem őt, ismerten a múltját már a legelején, tudtam hogy mibe vágom a fejszét, ő picit meglepődött, de megbékélt vele hogy halálosan egyformák vagyunk, egyforma a hozzáállásunk dolgokhoz, ugyanúgy látjuk a világot, csak ő tapasztaltabb.


Hogy kutyából nem lesz szalonna, meg a többi ökörség cáfolata csak annyi, hogy -igaz csak a magam nevében tudok nyilatkozni- cirka 6-6,5 éve abszolút hűséges vagyok, az ő nevében nem nyilatkozhatok, de nincs okom kételkedni benne, ha meg is csal a szó hétköznapi értelmében nagyon ügyesen csinálja, mert semmiben sem szenvedek hiányt.


Egy tipikus kapcsolat nagy szerelemmel indul, majd jön az elhidegülés, aztán jönnek a megcsalások, majd szakítanak, többnyire csúnyán... hát nálunk ez fordítva volt, igaz ugye nem is vagyunk tipikusak. Egyébként a múlt héten volt a 14. évfordulónk, erősebb a kapcsolatunk mint valaha. Ez egyrészt betudható annak is hogy lenyugszik, már nem hajtja annyira a vére, no meg agyonmostam már az agyát, hogy próbálkozni lehet, de nálam szebbet, jobbat, okosabbat, készségesebbet úgysem talál.

A fiatalkori fékevesztettsége miatt írtam, hogy én eret vágtam volna magamon ha a 20-30-as éveit "kellett volna" végigasszisztálnom.


Ami meg a versenybe szállást illeti, még mindig vannak huszonéves, harmincas, negyvenes, meg 1-2 kegyetlen önbizalommal rendelkező ötvenes ostromlója, fene se érti őket :) de hangyányit sem érzem magam veszélyben vagy feszélyezve miattuk.

2013. szept. 17. 17:07
Igazán komoly egy pasi volt a férjed, ha a hozáillő felesége mellett 3-4 szeretője is volt párhuzamosan cserélve... aztán jöttél te, a "csitri" 16 évesen (?) , azért elég durva, akármennyire is dúl a love. Azt írtad egy másik fórumon, hogy 11 éve alatt legalább ... vagy 10 alkalommal megcsalt... nézd, ha neked jó ez, nem vitatja el tőled senki, versenybe sem igen szállnak a huszonévesek .
98. timycat (válaszként erre: 95. - F3ce852bda)
2013. szept. 16. 21:02

"Az elmúlt mondjuk hatvan évüket nem egy hozzájuk képest csitrivel töltötték, hanem feltehetően hozzájuk illő korú nővel és a családjukkal."


ugyan már; aki a családját 40-50-60 évesen csitrire cseréli sosem volt a megtestesült hűség.


Én pl határozottan örülök neki, hogy nem a 30-as éveiben futottam össze emberemmel, eret is vágtam volna magamon... volt korban hozzáillő felesége, gyereke meg 3-4 szeretője párhuzamosan, folyamatosan cserélve... aztán jöttem én a "csitri". Nincs játszma, gyomorfordulás, menőzés, van tűz, szeretet, megbecsülés, büszkeség és élünk mint a "normálisak". Sőt.

Az hogy ki miért dolgozik meg nem a kapcsolattól, vagyontól függ, egyszerűen az ember személyiségén múlik, én pl megtehettem volna, hogy ne tanuljak tovább, ne dolgozzak, de igényem volt arra hogy tanuljak, tapasztaljak és a saját egzisztenciámat megteremtsem; nagyon jól tudom hogy ez bennem az a plusz, amiért kitart(ott) mellettem és nem egy lettem a sokból, de lehet ez nem igaz, mert volt jó néhány tanult, okos barátnője előttem is, sosem csípte a butuskákat. Több ő annál minthogy bárki is a farkánál fogva rángathatná.


Viszont hazudnék ha azt mondanám, hogy nem örülnék ha 10 évvel fiatalabb lenne, de nem azért mert "már megkopott a fénye" hanem mert még annyival is több időt tölthetnénk együtt.

97. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 90. - F3ce852bda)
2013. szept. 16. 08:57

RR es SN kiteregeti az allitolagos intimreszleteketes is. Biztos, hogy az ugy van?

Amirol nem beszelnek, az nincs is??

Nekem mindegy... egyik ferfi se kellene meg a hatam kozepere sem.

Inkabb szuzen halok meg!

96. gribedli*** (válaszként erre: 95. - F3ce852bda)
2013. szept. 16. 08:49

Es mondd, melyik masik 60-70 eves nem lenne a helyukben, amikor a 30 eves rangatja a farkukat?:))))


Itt van a kutya elasva! Nekik total jo az, amit a kulvilag gondol errol az egeszrol hiszen ha a tetejebe meg egy csinos csajrol is van szo, hidd el, az osszes pasi irigyli ot. A nokre meg tojik, hogy mit gondolnak forgo gyomorrol, mufogsorrol... A ferfiak a ferfiakkal versengenek es ez is azt mutatja, hogy az ilyen idosebb palik meg mindig versenykepesek. Nekik ez elegtetel, sot, tovabbmegyek: ha esetleg nincs is olyan gyakori szex, akkor is eleg neki ez.


Mellesleg azert apropo mufogsor, egy megalapozott egzisztenciaju idos embernek sztem mar telik implantalt fogakra

95. f3ce852bda (válaszként erre: 92. - Gribedli***)
2013. szept. 16. 08:30

Igen, olyan könnyű őket átverni. Az elmúlt mondjuk hatvan évüket nem egy hozzájuk képest csitrivel töltötték, hanem feltehetően hozzájuk illő korú nővel és a családjukkal. Ebben a korban csak az kell, hogy valaki jól elkapja a .... t és már mennek is utána. Játszma ez, a fiatal nőnek tök jó, hiszen nem kell megdolgoznia semmiért, kihúzza valahogy azt a 10-15 évet, aztán szabad lesz újra. Addig viszont rengetegszer fordul fel a gyomra, mikor a papa kiszedi a műfogsorát vagy nem tudja majd tartani a vizeletét stb..

Van ilyen, nem is egy... sokszor 10-15 év sem kell hozzá.

94. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 17aadc1082)
2013. szept. 16. 08:11
Persze, sokakra ez is igaz, hogy esszel valasztanak de ez a sajat korosztalyra is ervenyes. Ugy ertem, sajat korosztalyban is valaszt az ember a nocsabaszka es a jokisfiu kozott, attol fuggoen, hogy mik a tervei.
2013. szept. 16. 08:07
Es mikor megismertem a ferjemet, o ilyen tulfutott 30-as volt, szoval tudom mirol beszelek de azt is tudom, milyen hatassal van most a nokre, igy, hogy most nem olyan. Tetszik nekik, kikapos:)
92. gribedli*** (válaszként erre: 88. - F3ce852bda)
2013. szept. 16. 08:05

Nem magamrol beszeltem mert koztem es a ferjem kozott 12 ev van, mondjuk o total az a ketegoria amit leirtam de a kulonbseg ami a korral jar, az egyfoku higgadtsag is, szoval azt mondod, egy 30-as no talal ilyet a sajat korosztalyaban is, de speciel a 30-as jol ervenyesulo pasik igen tulfutottek, mig az ugyanilyen egzisztenciaju idosebb ferfiak sarmja az a bizonyos nyugodtsag, higgadtsag is, ami a korral jar.


Szerintem, bar esz ervekrol beszelunk, a szerelem egyaltalan nem kizart csak ezt most nem reszleteztem, de mondd, hogy is ne lehessen beleszeretni valakibe aki ilyen tipus mint amit leirtam? Miert zarod ki, hogy azok a nok, akik sokkal idosebb palikra buknak, nem ereznek forrosagot, izgalmat a kozelukben?


Es gondolod, hogy egy ilyen ferfi nem szurja ki 100km-rol hogy a sok 30-as kozul aki ra bukik, melyik az, amelyik szerelmesebb a tobbinel? Elhiszed, hogy nem hulyek? Termeszetesen nem azert jutottak odaig ahol vannak, mert olyan konnyu lenne oket atverni:)

91. 17aadc1082 (válaszként erre: 90. - F3ce852bda)
2013. szept. 16. 07:54

Van, akit már égetett meg tűz, és szeret ész érvek szerint választani. Amúgy meg, a lángolás az esetek 99%-ban elmúlik, legyen az fiatal, vagy idős, és maradnak a puszta tények, hogy milyen maga az ember.

Nem mellesleg, nem biztos, hogy ezeket az intim részleteket ki kell teregetni egy fórumon. Én sem szívesen írok le ilyet, mert senkire nem tartozik. Sem a tűz, sem a forróság, csak a tények.

90. f3ce852bda (válaszként erre: 89. - 17aadc1082)
2013. szept. 16. 07:50

Dehogynem tudom értelmezni! Szó sincs szerelemről, tűzről, arról, hogy az érintésétől a menyországba jut, arról, hogy elönti a forróság , mikor ránéz, arról, hogy imárdja a testét, az illatát, imád vele lefeküdni és vele ébredni.

Csak észérvek vannak.

89. 17aadc1082 (válaszként erre: 88. - F3ce852bda)
2013. szept. 16. 07:36
Néha nem árt értelmezni is, amit a másik ír.. fuss neki még egyszer sztem.
88. f3ce852bda (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2013. szept. 16. 07:12

"gazdag, ervenyesulni tudo extra papi:)"

Azért nem árt egy kapcsolatban, ha nem ilyen indokok miatt van együtt az ember a párjával, hanem mert netán szerelmes belé.

Mindezek a tulajdonságok, amelyeket leírtál megtalálható lehet egy korban hozzádillő férfiban is, csak ők valószínű már elkeltek ?

A papi (nevetséges!) is valaki mellett kialakította az egzisztenciáját, megszerezte a vagyonát és az nyilván nem te voltál.

87. timycat (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2013. szept. 15. 20:31
igen, valahogy így működhet a dolog
2013. szept. 14. 17:58
:) Egy ismert humorista 31 évvel fiatalabb párjával költözött össze. Valamikor még jól tartotta magát, most csupa ránc. Vajon mit vár tőle a barátnője, aki talán 35 éves?
85. Noarashi (válaszként erre: 83. - Tixtina)
2013. szept. 4. 17:29
Hát igen, mint egy mezei pocok :)
2013. szept. 4. 16:31
Nem mindegy, h egy centi es 20 ranc, vagy 20 centi es egy ranc.
83. tixtina (válaszként erre: 82. - Noarashi)
2013. szept. 4. 15:11
Lehet,hogy a Vajna papa nem is olyan ráncos-ahogy látom a képeken,jól ki van párnázva:DDD
2013. szept. 4. 15:00

Elméleti síkon persze még én is azt mondom, hogy miért ne...Aztán eszembe jut az a Szex és NY jelenet amikor Samantha kikezdett egy papával, és meglátta a ráncos seggét :)

Szóval nálam ott bukna meg a mutatvány, azaz hogy hozzámenjek egy ilyen öregapóhoz, hogy azzal le is kell feküdjek...na neeeeeeeeeeeeee.

81. 39dbe380da (válaszként erre: 80. - Gribedli***)
2013. szept. 4. 14:45
:) Köszi. Igen valahogy így szerettem volna én is mondani. Teljesen egyetértek veled.
80. gribedli*** (válaszként erre: 78. - 39dbe380da)
2013. szept. 4. 10:22

Igen, ertem mire celzol es ha jol ertettem, amit, akkor azzal total egyetertek.


A gazdag ferjemben nem azt szeretem, hogy van egy hegy penze. Hanem azt, hogy intelligens, diplomatikus, a gondolatvitele is "smart", atlat osszefuggeseket, amiket mas nem, miben van uzlet, miben nincs, melyik a jo pillanat, melyik nem, mikor kell hallgatni es mikor beszelni, hogy mindig az o javara tortenjenek a dolgok. Emellett becsulom benne, hogy az eletben azt teszi amit imad, vagyis az a munkaja, amit szeret. Tetezem: tud az arral szemben pisilni, kipattannak dolgok a fejebol, amik masnak nem. Es ezekert tud harcolni, masok eltaposasa nelkul. De tud nagylelku is lenni barkivel es nem sznob.


Mindez ot az embertarsai fole emeli, akkor is, ha ehhez "csak" egy atlagos kulso tarsul.


Szoval ezt mondhatna egy csomo gazdag ferfi felesege, hogy igen, valojaban nem abba szeretett bele, hogy a masiknak penze van, hanem hogy intelligensebb, kreativabb, szimpatikusabb, kitartobb mint a tobbi. A penz mindennek csak egy megnyilvanulasa, egy eszkoz, de valojaban maga az ember az, aki atlagon feluli.


Amikor megismersz egy ilyen embert, nem tudsz kikerulni a vonzaskorebol, mint mondtam, atlagos kulso mellett sem:)


Mivel a forum temaja idosebb ferfiak, ezert ide nagyon igaz ez az egesz, nem apuci elkenyeztetett gazdag fiacskairol beszelunk, hanem atlagon kivuli kepessegu emberekrol, barmilyen fronton, legyen az uzlet, muveszet, oktatas, barmi mas. Persze, lehet benne apakomplexus is, amit akarsz, de ez egy kis resze, mert aki apakomplexusos, nagyapakomplexusos, az leall kisnyugdijassal is, nem kell neki a teremtes koronaja, nem kell neki a gazdag, ervenyesulni tudo extra papi:)

79. 39dbe380da (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2013. szept. 4. 09:18
Az a bajom, hogy nemtudom megfogalmazni jól amit szavak nélkül gondolok és pontosan tudok itt benn a fejemben. Leírom, de valaholgy nem úgy jön ki, mint ahogy mondani akartam.
78. 39dbe380da (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2013. szept. 4. 09:15
Nem azt írtam, hogy egy gazdag férfiba nem lehet beleszeretni, hanem azt, hogy valaki számára lehet vonzó és "szerelemteremtő" az a tulajdonság is, hogy a szerelme képes volt megteremteni a gazdagságot. Ezért el tudom fogadni és hinni, hogy Palácsik Tímea akár beleszerethetett ebbe az emberbe, mert azon túl, hogy öreg és esetlegesen ronda lehet nagyon vonzó a személyisége, felnézhet rá a csaj és ennek a személyiségnek a külső megjelenítése a pénze és életstílusa és az, hogy egyáltalán képes volt erre.
77. f3ce852bda (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2013. szept. 3. 18:28

Itt nem egy csóró lány és egy gazdag fiú a téma, hanem egy csóró lány és egy gazdag papa:)

De komolyra fordítva: valaki el tudja képzelni , úgy őszintén, hogy egy lottyadt hetvenest szerelemből simogat egy negyven éves nő? Egy nő 40 évesen még a csúcson van, a férfinek 70 évesen csupa ránc az arca, hajlott a háza, roggyant a lába, rossz a szeme, a füle, tele van egészségi gondokkal, délben csucsukál egyet... stb...nem fog futni a labda után a gyerekével a játszótéren:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook