Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasodni vagy nem házasodni? fórum

Házasodni vagy nem házasodni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. Derengő (válaszként erre: 33. - Channa*)
2015. jún. 27. 21:32
Hja, ha minden kapcsolat ilyen frappánsan alakulna, akkor nem ilyen lenne a világ - talán sokkal szürkébb.
34. epervirág (válaszként erre: 30. - Senki33)
2015. jún. 27. 21:29
Egy órája még azt írtad,hogy boldog szerelemben élsz a barátoddal mi változott azota?
33. Channa* (válaszként erre: 27. - Derengő)
2015. jún. 27. 21:28

Mi lenne? Semmi.Tényleg fontos egy nőnek a padlón csúszni, hogy elvegyék?

Mint írtam a nő életképes egyedül is.


És mi lenne, ha a pasi izgulna, hogy hozzámegyek e?


A férjem megkérdezte, hogy hozzá mennék e feleségül. Azt mondtam, hogy igen. Ennyiben maradtunk Ez 3 héttel a megismerkedésünk után volt. 8 hónap múlva bejelentkeztünk esküvőre, így megismerkedésünktől 10 hónap múlva összeházasodtunk. A férjem azóta is többször megköszöni, hogy vagyok neki és hozzámentem. Eszébe nem jutott még soha, hogy nekem kellene hálálkodnom. Persze, biztos ezért ő a férjem:D

32. vacsa (válaszként erre: 5. - 20bd9c3196)
2015. jún. 27. 21:27
Nem azon múlik hogy hány évesen mész férjhez, hanem hogy kihez.
31. viva70 (válaszként erre: 30. - Senki33)
2015. jún. 27. 21:27
Erre a kérdésre csak te tudhatod a választ...
30. senki33 (válaszként erre: 28. - Channa*)
2015. jún. 27. 21:25
Teljes mertekben tisztaban vagyok vele. Tobb kerdes is felmerult bennem es talan az egyik pont ez. Hogy menjek es csinaljam egyedul tovabb? Akkor jobb lesz?
29. ancsika688 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2015. jún. 27. 21:23
Most jól megy az arany.:)
28. Channa* (válaszként erre: 25. - Senki33)
2015. jún. 27. 21:22

Dehogy haragszom!:D


Én csak azt mondom, hogy a nők egyedül is életképesek....

27. Derengő (válaszként erre: 26. - Channa*)
2015. jún. 27. 21:22
Mi lenne, ha a férfiak azt mondanák, hogy örüljön a nő, hogy szóbaállok vele?
26. Channa* (válaszként erre: 22. - L.luiselotte)
2015. jún. 27. 21:20

Úr Isten!

Mik vagyunk mi nők? Állatok? Tárgyak?

Én azt gondolom, hogy örüljön a pasi, hogy szóba állok vele, ha meg hozzá is megyek, akkor tartsa csodának.

Nehogy már én kuncsorogjak egy férfinak, hogy vegyél már el, vagy mondj már valamit. Siralmas, hogy sok nő még tényleg úgy él, mintha a középkorban lennénk....

2015. jún. 27. 21:18

Sokat irtok, egyre tobbet:)! Kodosit a toketlen vagy valoban meggondolta magat:)? Az orromnal fogva vezet? Elveszi az idom? Lepnem kell? Varnom kell? Mi a helyes lepes?


Nem akartam hazasodni, nem kertem gyurut, pedig mellette kezdett el foglalkoztatni a hazassag gondolata. Ugy erzem megtalaltam az igazit:).


Lett gyuru, amirol egy darabig nem tudtam, aztan tudtam rola, most meg a "tokeletes alkalomra" varok egy eve.


Most o maga bizonytalanit el. Ha nem tudnam, a gyuru letet, akkor nem ereznek ketseget magamban. Igy viszont elkezdett mozgolodni bennem egy adag bizonytalansag.


Channa*! Ne haragudj kerlek, hogy felrevezettelek, nem allt szandekomban, es azert se haragudj, hogy rossz helyen kerdezek!

24. kisj (válaszként erre: 20. - L.luiselotte)
2015. jún. 27. 21:17

Ez tetszik!

Nyilatkozatra bírni a fiatalembert.

Hogyan?


De azért elképzeltem:

A nyári nap utolsónak lebukó sugara átsüt az üdén zöld szomorúfűz lombjai között.

Szomorkásan arcon csókolja azt a fához kikötött fiatalembert,kinek leendő arája forró szívvel és herevasalóval várja a mindent eldöntő választ:

Házasság lesz-e itten, avagy sem?

23. Channa* (válaszként erre: 20. - L.luiselotte)
2015. jún. 27. 21:17

Megnyugtató válasz? Úgy beszéltek a házasságról, mintha az csak a nőnek valami kitüntetés lenne, és ki kellene érdemelnie....

Ez a 21. század, már rég nem így kellene működnie ennek, de mi nők egyszerűen nem tudunk szabadulni az önértékelési zavarunktól. Mármint én igen...

2015. jún. 27. 21:16
Tulajdonképpen nem tisztességes dolog a fiatalember részéről, hogy esküvővel hiteget, de mégsem kéri meg a kezedet. Ez nagyanyáink szövege volt, de ezzel a félrevezetéssel vagy hitegetéssel a legszebb éveidet rabolta el, mrt nyilván a nők többségének ( tisztelet a kivételnek ) akár bevallja, akár nem, de célja a házasság, ami ek két egyedülálló ember esetében nincs is akadálya. Ennyi idő után elvárható, hogy hivatalosan is felvállalja a kapcsolatotokat, vagy akkor reklamáljon, hogy mi az, ami nem tetszik neki..
21. epervirág (válaszként erre: 9. - Senki33)
2015. jún. 27. 21:12
Nem hiszem,hogy itt fogod megkapni a választ.
2015. jún. 27. 21:07
Lehet hogy nem a legjobb tanács, de próbálj meg arr célozni, illetve igy nyilatkozatra birni a fiatalembert, hogy nincs-e itt az ideje hogy regisztráltassátok magatokat, mint bejegzett élettársak, ha már " nem akar nősülni ". Erre csak adnak valamilyen megnyugtató választ.
2015. jún. 27. 21:05

Ezek szerint a fórum címe félrevezetés....

Szó sincs itt házasságról, max. arról, hogy rossz helyen kérdezel....

18. krautmanno (válaszként erre: 17. - Viva70)
2015. jún. 27. 21:04
Szerintem is így van.
17. viva70 (válaszként erre: 14. - Krautmanno)
2015. jún. 27. 21:02
Ez csak ködösítő szöveg... Szerintem belátta, hogy elhamarkodottan vette meg azt a gyűrűt... De, nekem ez is fura, hogy csak úgy próba nélkül vesznek manapság gyűrűt... Jó, lehet méretet vinni, de én akkor is látni, felpróbálni szeretem, amit veszek.
2015. jún. 27. 20:56
Házasságpárti vagyok. Hál'Istennek egy felmenôm és utódom sem jött a világra kívüle!
15. Pipi57
2015. jún. 27. 20:56

Ha így gyűrű nélkül is boldogok vagytok,már pedig miért ne lennétek azok,a gyűrű még nem jelent semmit.Azt is ahogy fel lehet húzni,úgy le is.

Ha azt mondta a barátod ,hogy a megfelelő alkalomra vár,akkor várd ki.

Ne sürgesd ,mert azzal nem érsz el semmit.

14. krautmanno (válaszként erre: 12. - Viva70)
2015. jún. 27. 20:56

3,5 év együtt járás után vettük meg közösen a gyűrűket és az eljegyzés után 1 évre volt az esküvőnk.


Nem értem,mi lenne a különleges alkalom amire vár a fórumindító barátja?

13. kisj (válaszként erre: 10. - Sonysony)
2015. jún. 27. 20:53
Minden racionálisan gondolkodő emberben felmerül ez. (szerintem)
12. viva70
2015. jún. 27. 20:52
Fura emberek vannak az egyszer biztos.:( Tudom, más idők járnak manapság, de az én időmben még együtt volt szokás eljegyzési meg kísérő gyűrűt venni. Nálunk legalábbis így volt... Aztán nem sokkal utána összejött a két család és megtartottuk nálunk az eljegyzést. Az esküvő csak másfél évvel később volt az igaz, de bőven ráértünk. Nagyon fiatal voltam még akkor is...
11. kisj (válaszként erre: 9. - Senki33)
2015. jún. 27. 20:52

okosat mondok:


"tökéletes alkalom"


ilyet 2 esetben mond egy pasi:

1. ha tökéletesen töketlen

2. ha egy bizonytalan totojázó pöcs

3.és ez már a bónusz válasz!!

Ha egyszerűen csak meggondolta,magát és esze ágában sincs nejül venni, csak még gyűjti az erőt az önbevalláshoz.

10. sonysony (válaszként erre: 7. - Kisj)
2015. jún. 27. 20:50

Úgy is van! Tedd csak bele a bogarat a fülébe! Nehogy jó legyen neki. :(


Talán megvan az oka, hogy miért titkolja/titkolta.

Ezt tőle kell megkérdezni, nem találgatni és elrontani a jelenlegi állapotot.

2015. jún. 27. 20:47

Nagyon gyorsan valaszoltok:)! Megkerdeztem mar, de var a "tokeletes alkalomra", de az nem jon magatol, azt vagy meg kell teremteni, vagy azert lesz tokeletes, mert gyurut kapok.


Csalodott vagyok. Szerintem meggondolta magat.


Felmerult bennem a kapcsolatunk felulvizsgalasa, ezert is indult a forum.


Mondjatok okosakat:)!

8. epervirág (válaszként erre: 1. - Senki33)
2015. jún. 27. 20:46
Miért nem kérdeztél eddig még rá,azert 1 év hosszú ídő ,hogy ne kérje meg a kezed.
7. kisj (válaszként erre: 1. - Senki33)
2015. jún. 27. 20:41

Nem vagyok különösebben házasságpárti, de ezt a gyűrű dolgot nem értem.

Megvette a gyűrűt és már 1 éve nem adta oda?

Akkor minek vette meg?

Vagyis inkább KINEK?

Ezt a boldog szerelmet nem ártana felülvizsgálni. Legyalábbis abból az irányból, hogy kétoldalú-e?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Senki33)
2015. jún. 27. 20:41
Lehet beadta a zaciba.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook