Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Haverkodásnak venné, vagy nyomulásnak? fórum

Haverkodásnak venné, vagy nyomulásnak? (beszélgetős fórum)

1 2
4. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 29. 13:44

Te mit akarsz? Haverkodni, vagy esetleg mást is?

Ha az utóbbi, talán még örülne is neki, venné a lapot. Bár sok férfi még ebből sem ért, csak a tiszta kommunikációból.

3. Maithuna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 29. 12:50
Én simán írnék neki, valami ilyesmit: "Ha megnézted a filmet, írj rám, megbeszélhetnénk, kíváncsi vagyok a véleményedre." Vagy valami ilyesmit. Sajnos a mai pasik nagy része töketlen, a nőknek kell kezükbe venni az irányítást.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 29. 12:30
Én nem írnék, ha egy hétig semmi, akkor vélhetően nem akarja folytatni a "beszélgetést". Az első lépést már megetted...
2023. okt. 29. 12:26
Régebb óta ismerek egy srácot, szaktársak vagyunk főiskolán, de eddig csak élőben váltottunk pár szót. Mostanában egyre jobban nyitott felém, sokat hülyéskedtünk, érdeklődő volt velem, az is érdekelte, van-e barátom. Legutóbb filmekről beszélgettünk, da az egyik kedvencemet nem látta, így később ennek ürügyén ráírtam és elküldtem neki a film adatlapját, mire mondta, hogy majd pótolja, mert kedvet csináltam neki hozzá. Aztán beszélgettünk, személyesebb témákról is. Ennek már egy hete, azóta nem keresett. Ha ráírok újra, hogy megnézte-e az adott filmet, az nyomulás, vagy tűnhet sima haverkodásnak? Érdemes egyáltalán írni neki újra, ha ő nem jelentkezett?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook