Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hatodik héten vetélés fórum

Hatodik héten vetélés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. ápr. 10. 17:35
Az orvos engem is azzal "vigasztalt", hogy ez nagyon gyakori eset, van olyan, h eszre sem valaki egy no es kiurul. En a menstruacio elmaradasa utani elso napon teszteltem pozitivat. Ra harom napra mentem el dokihoz es aznap este veteltem el. Ha nem csinalok olyan hamar tesztet, eszre sem veszem, h terhes voltam, max. betudtam egy eros menstruacios gorcsnek es verzesnek. :-(
2012. ápr. 10. 17:31
Nekem sem volt petezsakom januarban, 5 es fel hetesen kb. Szoval, valamiert nem fejlodott petezsak sem...
61. mariska2 (válaszként erre: 59. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 17:07
Most ertem haza a dokitol. Tok rendes volt. Mar amikor idopontot kertem is nagyon egyutt erzuek voltak. Megnyugtatott, hogy nagyon sokszor elofordul es azt mondta hogy ha ugy erezzuk a kovetkezo mensi utan mar probalkozhatunk is. En is szedem a vitaminokat tovabb. Itt szoba sem hoztak a kaparast, azt mondta csak ha fajdalmaim lennenek vagy nagyon vereznek, akkor menjek egybol vissza, de kulonben biztosan kiurul magatol minden. Szoval kitartas!
60. rekuczy (válaszként erre: 59. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 14:01
szia petezsak kellet legyen mindenkepen ha valaki terhes a petezsak latszik legeloszor es utana a baba mert abban rejtozkodik. Most uh-tak?
2012. ápr. 10. 13:59
Nem is foglalkozok avval, hogy a doki mit mondott főleg, hogy másfél hónap tuti pihi lesz, hisz nem lesz itthon párom. A Vitaminokat a doki is mondta, hogy szedjem és akkor nagyobb esélyem van a következő terhességnél, hogy egészséges lesz és megmarad. Nálam még petezsákot sem láttak szóval ilyennek nem is kell kijönnie belőlem, hisz nem is volt. Szerintem megnéznek azt hagynak a francba. Én is azt gondolom, hogy a méhem majd tudni fogja, hogy mikor is esedékes, hogy újból megtapadhasson a petesejt szóval nem fogunk vigyázni ha jönni akar akkor jöjjön. Én mindent megteszek, hogy vitaminnal elősegítsem, hogy egészséges legyen szóval most akkor megint csak várok, hogy mikor marad ki egy menskóm. Mariska várom, hogy jelentkezz kívi vok neked mit mondanak! :) Puszi
58. rekuczy (válaszként erre: 29. - Pannus22)
2012. ápr. 10. 13:33
szia nagyon jo az a tearendszer harom fo reszbol all mindket fel kell alkalmaza keres ra a neten ott mindent le ir rola teljesen. en 15000-ert vettem nekunk hasznalt. gyogyteakat tartalmaz nem vitaminokat van tisztito kura is benne meg mindenfele meherosito sperma szam novelo es erosito meg ilyenek. Es nagyon jok a hatoanyagai.
57. rekuczy (válaszként erre: 54. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 13:20
Szia tenyleg bunko ne izgulj hogy ha nem urultel ki mert nekem 2 honapig meg bennt volt a petezsak es meg vartak es a masodik havival urult csak ki talan vesd fel ezt ha bent van ha nem muszaly ne kaparjanak. En a harom honapba nem hiszek ismerek valakit akit egyik honapba megkapartak a masikba terhes lett es egezseges kisfia van. Ha gond kell legyen harom honap mulva is az lesz ha meg most kell jojon az egezseges kisbaba akkor jonni fog te csak szed a vitaminokat es bizal benne
56. mariska2 (válaszként erre: 54. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 11:55
Szia! Nagyon sajnalom, hogy igy beszeltek veled. Ne foglalkozz masokkal. Mi angliaban elunk a parommal. En ma megyek 3 orara orvoshoz. Kivancsi vagyok, hogy itt mit mondanak mikor probalkozhatunk ujra. Majd leirom mi volt. En is nagyon remelem, hogy se neked se nekem nem kell kaparasra menni, mert az lelkileg is megint rosszul erintene, engem legalabbis. Kitartas!
55. cooltim (válaszként erre: 54. - Siphugi86)
2012. ápr. 10. 08:34

Szia. Hat, ez tenyleg elegge goromban hangzik. :-(

Nekem nem kellett kihagynom 3 honapot, en is soontan urultem januarban. De en kb. mostanra gondolom ugy, hogy ujra probalkozhatunk. (de nekem mar van egy huncut, egeszseges, kozel 3 eves kislanyom)

Ne idegeskedj ezen most! "Nehany" orvos tenyleg erzeketlen! :-(

2012. ápr. 10. 08:24
Sziasztok! Elmentem reggel dokihoz és képzeljétek mit mondott nekem: Hogy akkor megoldódott! Hogy lehet ilyet mondani valakinek aki éppen, hogy túl van egy spontán vetélésen??? Kiakadtam nagyon! Azt mondta most három hónapot ki kell hagynunk párommal a próbálkozással. Azt hittem, hogy nem szükséges, de szerinte igen. Ti hogy gondoljátok? Ja és pénteken mindenképpen vissza kell mennem az ultrahangra, hogy megnézzék kiürültem-e rendesen. Remélem nem kell majd még kaparásra is elmennem. Már egész jól tartottam magam, nem sírtam erre meg ez kiakaszt! Úgy néz ki az orvosoknak semmi együtt érzésük nincs.
53. Siphugi86 (válaszként erre: 52. - Avike1)
2012. ápr. 9. 19:48
Nekünk ha lányunk lesz akkor Auróra Natasha és ha fiúnk akkor Alexander Gábriel. Tudja az orvosom, hogy még nincs egy éve, hogy próbálkozunk szóval evvel nem tudok érvelni. De majd a háziorvosom tuti kivizsgáltat és majd meglátjuk. Most igyekszem körül tekintő lenni és mindennek utána járni. Remélem kedvezően alakulnak a dolgok és a következő terhességemnél már nem lesz baj. Na és hamar meghozza nekünk a gólya a picit :)
52. Avike1 (válaszként erre: 51. - Siphugi86)
2012. ápr. 9. 19:39
Igen Madlen a Magdolna név változata,álmomban mindíg lány születik:) fiú Trisztán lesz:) a nagyfiam ő pedig Dani.Jól gondolod a pajzsmirigy alul,vagy túl működés okozhat sok esetben problémákat azt egy teljes vérkép vizsgálattal könnyen megtudhatod,hogy rendben van-e. Nálunk lombik elött kötelező volt az is,és sok más vizsgálat is.egy teljes vérképpel,és egy időzitett mensi 3.napi,és 18.napi vérvétellel,pedíg meg tudják nézni,hogy a progeszteron,és a prolaktin értékek jók-e.ezek a beágyazódáshoz,és a terhesség fennmaradásához elengedhetetlenek.ha azt mondod a nőgyógyászodnak,hogy több mint 1 éve próbáljátok a baba projektet,akkor köteles elvégeztetni ezeket a szükséges vizsgálatokat,és a párodnak ha nálad minden okés,akkor kérnek egy sperma vizsgálatot,mert ha lassúak a spermák,akkor az is okozhatja a vetélést,az mozgatja a petesejtet:)
51. Siphugi86 (válaszként erre: 48. - Avike1)
2012. ápr. 9. 19:26
Hát jó lenne, ha mindegyikünknek összejöhetne a várva várt pici:). Nálunk meg én keresem a vetélésem okát és persze önmagamban. Most el is tökéltem, hogy elmegyek a háziorvosomhoz és kivizsgálást kérek, mert úgy egy évvel ezelőtt a pajzsmirigy működésemmel volt valami baj szóval lehet ez még mindig fenn áll és ez idézte elő nekem, hogy elment a baba. Madlen a neve lenne? Én nekem is volt már olyan álmom, hogy megszületett már a pici babám. Kár, hogy csak még mindig álom :(.
50. Siphugi86 (válaszként erre: 47. - Mariska2)
2012. ápr. 9. 19:22
Igen én is 86-os vagyok :).
49. Avike1 (válaszként erre: 47. - Mariska2)
2012. ápr. 9. 19:18
Szia nekem reggel hányinger,és mell feszülés volt,és sajna még van is,így még nehezebb elhinni,hogy nincs már meg a baby.És a hőm is fennt van 37 fok állandóan na meg a pulzusom is 90 körüli állandóan.de ezeket az utró is előidézheti:(
48. Avike1 (válaszként erre: 43. - Siphugi86)
2012. ápr. 9. 19:15
Köszönöm,hogy leírtad! nálam is ugyanez:( sorstársak lettünk. késlelteti az utró az elsorvadt nyálkahártya kilökődését,ezért nem vérzek még. nekem minden éjjel álmodok,hogy szülök,és karomban tarthatom a kis MADLENT. akkor nem akarok felébredni,mert annyira jó! De erősnek kell lennem,mert a férjem akit nagyon-nagyon szeretek,lelkismeret fúrdalása van,hogy nála van a bibi,és mégis nekem kellett az egész lombik alatt szenvednem.És most meg aztán végképp! ezért nem sírok,muszáj talpra állni,és az újabb esélyekben bízni:)tudom,hogy babázunk mi itt mindannyian hamarosan,és egy szép napon azt írjuk itt ezen a fórumon,hogy megszületett a vágyva várt babánk:)pusy.
47. mariska2 (válaszként erre: 43. - Siphugi86)
2012. ápr. 9. 19:10
Nekem sem volt semmi tunetem, a melleimet leszamitva. Ha nem vagyok indiszkret a 86 a nevedben a szuletesi eved lenne? Csak azert, mert en is 86-ban szulettem.
46. Avike1 (válaszként erre: 44. - Pannus22)
2012. ápr. 9. 19:09
Szia az utrogestan a progeszteron szintet emeli. Lombiknál,amikor leszívják a petesejteket tüszőfolyadékkal együtt,akkor azzal esély sem marad,hogy progeszteron termelődjön,mert az a petefészekben maradó apró petesejtekből jön létre,sárgatest hormon is a neve,ezért lombiknál az első 12 hétben ezzel a gyógyszerrel pótolják. van amikor spontán terhességnél is alacsony a progi szint,általában barnázás a jele akkor is ezt adják:)Ölellek.
45. mariska2 (válaszként erre: 38. - Avike1)
2012. ápr. 9. 19:01
Koszonom a biztato szavakat. Kicsit jobban is erzem magam attol, amit irtal.
2012. ápr. 9. 18:59

Csajok!Már olyan sokat hallottam erről a utrogestantról.Ez mire jó?

Segít megtartani a terhességet,vagy mi ez a gyógyszer,még sosem hallotam róla?!

43. Siphugi86 (válaszként erre: 42. - Avike1)
2012. ápr. 9. 18:52
Én először a barnázás miatt kezdtem aggódni aztán másnap az uh nem láttak semmit aztán másnap haloványabb terhes teszt mint az első és utána pár órával rá már véreztem. Akkor már tudtam, hogy ennyi volt. Aztán eltávozott a méhnyálkahártya szóval minden nagyon gyorsan lefojt nálam. Kár, hogy így történt, de rosszabb volt talán amikor még csak aggódtam, hogy most mi lesz. Persze bőgtem és ha nagyon erre koncentrálok még mindig jön a sírás, de idővel remélem el tudom fogadni. Ja és már a barnázás előtt kezdtem sejteni, hogy valami nincs rendben mert nem volt semmi terhes tünetem. Kivéve a mellek növekedését.
42. Avike1
2012. ápr. 9. 18:44
Jó lenne! tudod lombiknál kapunk Crinone-gélt,és utrogestant,és azt akkor hagyhatom csak el,ha a Kaáli rábólint,bár van akinek melette is megjött,de ha jól tudom,csak akkor ha el sem indult a beágyazódás. nekem beültetés után 14 nappal 465HCG volt,és a 17.napon meg 2000hcg,tehát pár napig élt(ek) ezért gondolom,hogy nem lesz könnyű a vérzésem. csak bízom,egész idő alatt még csak 1 görcsöm sem volt,barnáztam a beülti után 14. naptól,de az állítólag az alacsony progi szint miatt volt,mégsem arra használta a szervezetem az utrogestant,amire kelett volna.Minden jót kívánok,és mindenképp megírok mindent ami történi,mert ezekből a tapasztalatokból tudunk tanulni,és egymást támogatni:) én onnan tudtam,hogy baj van,hogy halványodott a teszt:(ha nem harcoltam volna ki csütörtökön egy uh-t,akkor még azt hihetném,hogy megvan a baba,mert a tüneteim megvannak,gondolom a hcg csak lassan ürül:(gondolom ha meg tud jönni,kilökődik a méh nyálkahártya,akkor kiürül a hcg is a véremből.
41. Siphugi86 (válaszként erre: 39. - Avike1)
2012. ápr. 9. 18:23
Dehogy zaklatsz:). Nálam olyan volt mintha teljesen normális menskó jött volna meg ugyan olyan görcsökkel mint akkor szokott és nem volt több vér sem igazán. Szerintem nálad is így lesz.
40. Siphugi86 (válaszként erre: 36. - Avike1)
2012. ápr. 9. 18:21
Annyira átérzem a fájdalmadat! Remélem sikerrel jártok hamarosan. Nagyon szorítok értetek és kérlek jelezd ha van valami :). Ölellek!
39. Avike1 (válaszként erre: 37. - Siphugi86)
2012. ápr. 9. 18:18
Ne hari,hogy zaklatlak! én a vérzést még várom,még nem jött meg! de nagyon félek tőle! erős görcsre számoljak? vagy mint egy normál mensi,csak több vérzés?pussz.
38. Avike1 (válaszként erre: 35. - Mariska2)
2012. ápr. 9. 18:16
szia azt olvastam,hogy vetélés után az orvosok ajánlják a három hónap várakozást,mégis tudósok bebizonyították,hogy mielőbb teherbe esés nagy valószínűséggel egészséges babát hoz,mivel még hormonális hatások alatt vagyunk,így könnyen sikerülhet:) Ez ad erőt nekem is:) ölellek
37. Siphugi86 (válaszként erre: 35. - Mariska2)
2012. ápr. 9. 18:16
Szia Mariska! Annyira átérzem amit most élsz át. Én most szombaton vesztettem el. Nekem is fél tenyérnyi cucc jött ki:(. Nehéz lesz tovább lépnünk, de muszáj, mert ha netalántán újabb terhesség jön az életünkbe akkor csak rosszat teszünk a babának, hogy idegeskedünk és a múlton rágódunk. Adj magadnak időt és ha már úgy érzed újból készen állsz csak akkor kezdjetek el megint próbálkozni. Én is így fogok tenni. Sok szerencsét kívánok neked!
36. Avike1 (válaszként erre: 34. - Siphugi86)
2012. ápr. 9. 18:14
szia köszi a választ. kaptam egy szer nevét ARGENTUM METALLICUMD6 magas d vitamin tartalma öngyógyító hatású,ezt megpróbáljuk,orvosok szerint nem találtak nálam gondot,bár voltam többször nőgyógyásznál,hogy elpanaszoljam,3 napig tart csak a menstruációm,és barnás váladékkal kezdődik,erre az volt a válasz,hogy akiknek 1 hétig tart,azok ennek mennyire örülnének,és nem az számít hogy hány napig tart,hanem hogy rendszeres-e. na ebben azért nem vagok biztos:)gondoltam a spontán próbálkozásnál bevetem a palástfű teát:)apucinak meg veszek ebből a d vitaminos cuccból:)szerdán megyünk a Kaáliba,nagyon kiváncsi leszek,javasolnak-e más protokollt,mert ez az antagonista nálunk sajna nem jól működött. az lenne az igazi,ha spontán sikerülhetne. az idő is sürget kicsit,mert 36 éves vagyok. igaz van egy nagy fiam,és vannak nálam rosszabb helyzetben is,de nagyon fáj még,hogy csak 6 hétig lehettem terhes:( csütörtökön derült ki:(ölellek.
35. mariska2 (válaszként erre: 1. - Siphugi86)
2012. ápr. 9. 18:12
Szia! Nagyon sajnalom. Nekem tegnap este lett eros verzesem, az ejjel pedig nagy fajdalommal egy fel tenyernyi egybe fuggo ver darab tavozott. 8 hetesek voltunk. Azota sirdogalok. Elso terhesseg volt, nagyon szerettuk volna es olyan boldogok voltunk. Most minden nagyon rossz, de en is probalok elore tekinteni. Szerintem varunk legalabb 2 honapot az ujra kezdessel, bar mar ma ujra kezdhetnem ha lehetne.
34. Siphugi86 (válaszként erre: 33. - Avike1)
2012. ápr. 9. 18:04
Én nem tudok sajnos semmi jó teát erre a problémára, de szerintem keress rá a google-n vagy menj el egy gyógytea boltba és érdeklődj nem-e tudnának valamit ajánlani. Szorítok érted!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook