Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? fórum

Használtál aloe verát? Milyen tapasztalataid vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2009. máj. 9. 16:08

Sajnos a férjem érszükületes,cukros ezáltal könnyebben kisebesedik a lába,most is igy történt,mit tudtok javasolni?Milyen Aloe Vera készitményt vegyek,hogy begyogyuljon a lábujján a seb?

Tapasztalattal van valaki,aki igy járt és begyogyult töle.

2009. márc. 2. 19:54
Megittam már jó pár litert: kezdtem a Gel-lel, most 4 liter Freedom-on vagyok túl.A lányom a Berryt issza. Tény, hogy 2 éve nem vagyunk betegek, nekem a mozgásom sokkal könnyebb, pedig korábban igencsak vonszoltam magam.Hogy aztán ez a aloe eredménye-e, azt nem tudom.Sajnos drága, vannak is fenntartásaim, hogy ami mindenre jó, az jó-e igazán. Férjem szkeptikus minden szerrel szemben, de most már kéri a First-öt, zöld krémet.Lányomék a macska makacs foltjára spricceltek rá, megúszták az állatorvosi vizitet.Az agymosásuk nekem sem tetszik viszont,nem lennék forgalmazó semmi pénzért.
112. corinna (válaszként erre: 111. - MelisUK)
2009. márc. 2. 16:26
semmi, korrekt volt helyesbítés!
111. MelisUK (válaszként erre: 110. - Corinna)
2009. márc. 2. 16:08
Bocsi. Én is tanultam de csak magyar történelmet az egyetemen, a többit pedig már jó-jó régen, aztán meghallva Nagy Sándor nevét Nagy Károlyra asszociáltam egyből. :P
110. corinna (válaszként erre: 107. - MelisUK)
2009. márc. 2. 16:02
azért mondom, mert én tanulok most is törit egyetemen, de ezt még nem hallottam!!! Köszi a helyreigazítást!!!!
109. corinna
2009. márc. 2. 16:01
herpeszre lips.
108. corinna (válaszként erre: 105. - MelisUK)
2009. márc. 2. 16:00
mert a zöld krém nem arckrém. Amúgy a first kistestvére. Seben, égett, gyulladt, sérült bőrfelületen csökkenti a fájdalomérzetet, a gyulladást, gyorsítja a hámosodást és a sérült szövetek gyógyulási folyamatait.Hegesedés nélkül gyógyítja a sebeket.Pattanásra is iszonyat jó. Komoly felfázásra tamponra firsttel(ismerős ajánlotta).
107. MelisUK (válaszként erre: 106. - MelisUK)
2009. márc. 2. 15:59
Kicsit eltévedetm, Nagy Károlyról van szó benne, Nagy Sándor Arisztotelész a görög filozófus idejében élt. Sorry. :P
106. MelisUK (válaszként erre: 103. - Corinna)
2009. márc. 2. 15:47

No, megvan mégis:

Heribert Illig: Kitalált középkor

105. MelisUK
2009. márc. 2. 15:41

De ennek ellenére nem tudom, hogy milyenek az Aloe termékek, nekem csak a zöld krémem volt, amit azt se tudom, hogy mire kell használni, de arcra kenni nem volt jó, mert furi ragacsos volt, én a melleim kenegettem vele egy keleti mellnövesztő masszázs keretében, hogy a masszázs vagy a krém hatására vagy esetleg mindkettő hatására vagy totál mástól, nem tudom, de megduplázódtak a melleim méretei.

Anyum a herpeszét kente be vele, előre elmúlt tőle, egy következő esetnél már nem segített.

104. MelisUK (válaszként erre: 103. - Corinna)
2009. márc. 2. 15:38
Nem tudom a könyv címét, bocsi, elfelejtettem, még az egyetemen tanultuk.
103. corinna (válaszként erre: 102. - MelisUK)
2009. márc. 2. 15:27
forrás?
102. MelisUK (válaszként erre: 101. - Corinna)
2009. márc. 2. 15:12
Nagy Sándort nem kellene emlegetni, hisz aki tanult történelemből, az tudja, hogy Nagy Sándor nem is létezett, az azidei 300 év Nagy Sándorral együtt a történelem meghamisítása pusztán abból a célból, hogy a pápa és az egyház szetnesítve legyen, hogy lehessen mire hivatkozni az egyházadó végett, stb. :P Régészek bárol kutatnak, ásatásokat végeznek, bizony egy fikarsznyi nyoma nincs az akkoriban lezajlott Nagy Sándor hódításainak, a pénzverdéről már nem is beszélve. Szóval hamis alapokkal nemigen lehet megtámasztani az Aloe Vera sztoriját...
101. corinna (válaszként erre: 100. - Bionom)
2009. márc. 2. 14:29

:)

1. A 96%-os Aloe Vera gélről beszélsz? Szerinted amin a Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács minősítő pecsétje, Kóser pecsét(legszigorúbb élelmiszeripari szabvány), Magyar Természetgyógyászati Szövetség ajánlj az nem felel meg annak amit írnak róla??? Vicces!

2. Tudod nagyon jó dolog a fogyókúra, de nekem más tapasztalataim vannak. Emberek életét mentette meg, ez a "gagyi termék", tudod. És ezért használom, nem divatból.

Hozzászokik a szervezet?? Csak nevetni tudok, anyósom és apósom 6 éve issza. Már nagyon tele vannak...

"Szegénységtudatos"(te mondtad) Magyarország(i régió) Európában az első, a világon a 3.helyen áll!!

Ami 135országban van jelen és elfogadott, az nem hiszem, hogy...

30éve létező cégről beszélünk, ha olyan szar, és elavult lenne a termék, nem lenne használója.

Rex monopolhelyzetben van (90%fölött), szerinted mit csinál akkor egy magyarországnyi aloe verával?

Lehet, hogy van fele áron is hasonló termék, de ilyen hatóanyaggal?

A kérdéseim költői kérdések...


Aloe Verának mindig vannak, és lesznek is "jóakarói" szerintem Nagy Sándort is meg kellene kövezni,amiért ezt használta.Napóleont is. Jah és a főníciakat, akik már akkor próbálták stabilizálni. A hülyék...

100. bionom
2009. márc. 2. 13:05

Corinna, azért egy-két kiegészítést engedj meg:


1. Nem tudom, fent van-e még mindig a youtube-on, de én láttam az FLP-s aloe ellen-próbáját is, mert azt is megcsinálta az egyik konkurens cég. Kiderült ugyanis, hogy varázsló az FLP... ugyanis egyáltalán nem az aloé, hanem a(z egyébként baromi káros) gumiarábikum, nátrium-benzoát és valamelyik más cucc a C-vitaminnal együtt (tehát a 3 együtt) éri el ezt a nagyon látványos hatást. Szóval köze nincs a Barbandensis Millernek ehhez a kis hókuszpókuszhoz!


2. Az aloe gél nagyon jó... elsőre! Aztán többé soha, mert ugyanúgy eltelítődik vele a szervezet, hozzászokik, mint bármi máshoz. Én végigcsináltam az intenzív fogyókúrát vele, le is ment 4-5 kiló egy hét alatt, azt hittem, a szemem kilyukad (a zsebemről ne beszéljünk, hát ugye 50e Ft fölött volt valamivel az egy hetes fogyókúra... köszi, a többi nap is meg van oldva, mert nem jut kajára)! :-)

Érdekes módon fél évvel később mindent ugyanúgy csináltam, és csak 1,5 kg ment le. (Nem érte meg a szenvedést, és bazidrága volt, pár kiló alma vagy savanyúkáposzta egy ezresért hozta volna ugyanezt az eredményt, mint az aloé 50e Ft-ért.)

Egyébként ezek a nevetséges 30-50 ml-es adagok csak (a szegénységtudatos) Magyarországon dívnak, már a svábok is 1 dl-t isznak belőle naponta, az USA-ban pedig eleve úgy hirdetik, hogy napi 2 dl, lehetőleg reggel, éhgyomorra (quasi gyümölcslé helyett). Elképzelem valamelyik csóró országot, hogy mondjuk a Hohes C-ből napi 30 ml-t isznak, mint a mannát. :-D


3. Ezzel együtt vitathatatlanul van néhány dolog, amiben szerintem verhetetlenek az FLP-s termékek: méz, First, zöld gél, fogkrém, esetleg a deo (határeset). A bogyókat ne fírtassuk, mert fele áron jobb is van a piacon egyik-másik esetében. Meg hát nagyon elavultak! :-(


Ezek a tapasztalataim! :-)

99. corinna (válaszként erre: 98. - Dite)
2009. márc. 2. 10:57
mindegyik több havi adag, így nem drága. Utánaszámoltam, osztottam, néztem a fogyasztásunkat. PL.: 30 db-os gyerekC-vitamin 3000Ft(tesómtól tudom), FLP-nél is kb.(most az euro miatt picit több) DE 120db. Akkor miről beszélünk? Mondthatok még példát! A tabletták 60-80-100-120db kiszerelésűek. Nincs mellékhatása, nem lesz tőle más bajod. Mennyi ma egy gyógyszer, csak egy sima fájdalomcsillapító ami 10, 20db-os? És az antibiotikum? AMIK csak tünetileg kezelnek, a betegséget nem gyógyítják.(Van egy ismerősöm gyógyszergyártó cégnél volt laboráns, szóval durva dolgok mennek ott)Szerencsére már régen vettem gyógyszert. És ha az ember utánaolvas, hogy a tisztálkodószerekben mik vannak, akkor az a pár száz forint(mert egyik sem havi adag) nem pénz. Ezek az én tapasztalataim!!!!! :)
98. Dite
2009. márc. 2. 08:17
Mindegyik jó,én szeretem. Igaz drága
97. corinna (válaszként erre: 95. - Monizsofi1982)
2009. márc. 1. 20:38
mi már mindenből azt használjuk. A mosószeren kívül, de fizetéskor azt is kipróbáljuk. Fantasztikusak a terméket!
2009. márc. 1. 18:36
Én is gyakran iszok aloe-t, általában néhány hétig, utána szünetet tartok.
2009. márc. 1. 14:46
Én is használtam aloét, az FLP- s változatot. Szerintem jók, van, amiből most is van, mert keveset kell használni belőlük. Az árfolyam miatt most nagyon drágák. A fogkrém az nagyon jó, meg a sampon is. Ja, meg az Activator nevű készítményük is.
2009. márc. 1. 11:19

Szeretném, ha megnéznétek:

[link]

(csak hogy mi a különbség az eredeti, és a drogériákban kapható között)

93. hencsy
2009. febr. 28. 22:32
Azért elég rémisztő, nem? Bár én személy szerint maradok az aloes cuccnál. Volt szerencsém a Neera-hoz is, akkor még vacilláltam a Kolonix-on talán majd tavasz végén...
92. e87e4cce43 (válaszként erre: 91. - Hencsy)
2009. febr. 28. 22:25
na igen, azóta nincs egy nyugodt éjszakám se :P
91. hencsy (válaszként erre: 90. - 82a31ed4c7)
2009. febr. 28. 22:22
Én már korábban láttam, elég gusztustalan...
2009. febr. 4. 07:21
Várom a visszajelzéseket ki mit szól ehhez?
89. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 85. - Mh07)
2009. febr. 4. 07:19

Hallottál a Colonix programról?

Ez szerintem a legjobb, bár ismerem az aolét, de amit itt ajánlok az szemmel láthatólag is meg fog győzni a méregtelenítésről


A HALÁL MELY BENNEM LAKOZOTT olvasd el érdemes:))

Kéritek a linket?

[link]

88. hencsy (válaszként erre: 85. - Mh07)
2008. okt. 22. 10:53
Ez tényleg jó én is használom!
2008. okt. 21. 15:59
Igen, használtam. A krémek jók, az aloe first is kitűnő. a többit nem ismerem.
86. educzi
2008. okt. 21. 14:25

Szia!


Köszönöm a tippet. Ezek után sok vesztenivalóm nincsen, kipróbálom. Ha jól értem, akkor magára a növényre is lehetek allergiás... Lehet, hogy csak pár napra abba kellene hagynom, és megnézni, hogy mi történik. :(

85. mh07 (válaszként erre: 84. - Educzi)
2008. okt. 18. 10:40

Szia!

Nem tudom mikor csináltál utoljára tisztító kúrát, ugyanis az aloe verának is van tisztító hatása. A méreganyagok pedig valamilyen formában távoznak a szervezetünkből. :(

Javaslom, hogy vásárolj aloe vera teát (a Forever Living Product termékét Aloe blossom herbal teának nevezik. 1 filtert 2 l vízzel kell elkészíteni, legjobb ízesítés nélkül. Kellemes fahéjas íze van. Ezt naponta kell fogyasztani a gél mellé. Ez felgyorsítja a tisztító folyamatokat, pontosabban kimossa a salakanyagot.

Remélhetőleg ezután megszűnnek a pattanásaid.

Egyébként okozhatnak allergiás reakciót a gyógynövények is.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook