Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki TIENS termékeket? fórum

Használt már valaki TIENS termékeket? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. márc. 5. 13:17
az agyserkentő kalcium milyen hatást váltott ki,
6. Jázminka (válaszként erre: 5. - Balatonik)
2008. márc. 5. 13:00

Köszi a részletes véleményezést!

Nagyon sokat segítettél.Bár tudom,hogy nem mindenkinek válik ugyanaz a termék ugyanúgy,de mindenképpen figyelembe veszem vásárláskor amiket leírtál.

Mégegyszer köszi!

2008. márc. 4. 18:10
Több féle terméket használtunk már.Nekem az antilipid tea nagyon jó szolgálatot tett.Lázas voltam,cordyceps cinkkel együtt segített(egyszeri bevétel után).Ligetszépe kapszula is tetszett.A spirulinát szedtem én is és apukám is.Mindkettőnknek használt az is.Szedtem a digest,a párom is.Különösebben nem vettünk észre semmit.A párom a vadhangyaport használta és bejött neki,a chitosan szintén.Bár a chitosan a bőrön keresztül löki ki a méreganyagokat,ez kicsit nem tetszett neki,hogy kijött pár búbja.Valamit valamiért.Én szedtem a dupla cellulózt is,bár kicsit keveset iszok és az ennél nem kifejezetten jó,de nem bírok többet inni.Örülök,ha a két liter megvan a levessel együtt,de általában nem.A BVE-t is használtuk.Ami nekünk nem tetszettaz a hi-fiber volt.Nagyon pocsék íze van és semmit nem vettünk észre.A kalciumokból a gyermekkalciumot Down-kóros kislánynak adtuk(1éves volt akkor)3nap múlva rohamos javulás volt nála,amit a speciális masszőre is megerősített.Szedtük még az agyserkentő kalciumot és a biokalciumot.Nekünk tetszett.Hirtelen ennyi.Használjuk a fogyiövet,bár ha rendszeresen tennénk,talán nagyobb hatása lenne.Mindenesetre becsípődésen segített nekem,az biztos.Nagyon jó érzés utána,mintha tényleg masszőrnél lettél volna.A párom anyukájának és a nővérének is megtetszett,vettek is mindketten.
4. Jázminka (válaszként erre: 3. - Balatonik)
2008. márc. 4. 15:28

Szia!

Nektek hogy vált be? Én a zsírégető teát iszom,a férjem meg valami méregtelenítő kapszulát vett.Én egyelőlre (2 hete iszom) semmi különlegeset nem észlelek.Hol naponta 5x kell vécére futnom,hol 2 napig semmi...

2008. márc. 4. 08:45
Én is és a családtagjaim is használják.
2008. márc. 3. 20:13
Senki????
2008. febr. 29. 15:19
Használt már valaki TIENS termékeket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook