Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használt már valaki Pharmatex gyógyszeres hüvelytampont? Mi a tapasztalat? fórum

Használt már valaki Pharmatex gyógyszeres hüvelytampont? Mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2
19. hidewatch (válaszként erre: 18. - L.Niki18)
2009. máj. 8. 15:17
Ahogy te nevezed, "vágycseppre" tökéletes a Pharmatex krém. De megszakítás nélkül én sem bíznék benne. Arra jó, hogy kicsit "úgy" is érezzük a partnerünket, és ő is minket, ne csak óvszerben, de mindig előnyös, ha a végén felkerül a zokni :)
18. L.Niki18 (válaszként erre: 17. - Pemete)
2009. máj. 8. 14:44
Én a megszakításos dolgokról sem hallottam "jó dolgokat"! Sokan estek már teherbe úgy! A vágycsepp is okozhat terhességet! Inkább akkor az esetedben óveszer!
17. pemete
2009. máj. 8. 14:21
ÉN már próbáltam vagy ötféle fogibogyót, meg a hüvelygyűrűt is, és egyik sem vált be. Mi maradunk az óvszernél, meg a megszakításnál, nekem már nincs kedvem, meg türelmem kísérletezgetni.
2009. máj. 8. 14:14
Hát ez van! Maradok a fogamzásgátló tabletánál. Yasminelle! Nemm hízlal, jó a bőrödnek...! Csak ajánlani tudom! 3 havi adag kb. 7000 Ft!
15. pemete (válaszként erre: 13. - Marjann)
2009. máj. 8. 13:49
Igen, kb.:)
14. bared
2009. máj. 8. 13:42
hát gyerekek, ez aztán a kiszámítható segítség))
13. Marjann (válaszként erre: 12. - Pemete)
2009. máj. 8. 13:13
Akkor ez olyasmi, mint a pénzfeldobás? Döntsön helyettünk, hogy akarunk-e gyereket?:D
12. pemete
2009. máj. 8. 13:09

Gratulálok a babához:)

Én egyébként ezt a pharmatexet annak szoktam ajánlani, aki vagy akar gyereket, vagy nem, de igazából mindegy:p

2009. máj. 8. 12:49

Látom ,mindenkinek bevált:):):)

Még jó ,hogy én úgy estem teherbe ,hogy nem használtam:)

Így valahogyan megnyugtatóbb érzés:)

Immár 12 hetes kismama vagyok:)

2009. máj. 8. 12:45
Én néha használom a krémet, és az teljesen jól bevált, nem irritál, nem folyik végeláthatatlanul, szóval a krémet tudom ajánlani, bár szerintem a "végső katarzis" előtt azért nem árt felhúzni egy óvszert, mert az ördög nem alszik :)
2009. máj. 8. 12:14
Látom elég sokan jártunk így.
8. cilus (válaszként erre: 6. - Pemete)
2009. máj. 8. 12:08
....én is így jártam:) most Máté 2 éves
2009. máj. 8. 11:42

Szia!


Én használtam, eléggé kellemetlen, olyan kör alakú szivacsszerű tampon, ráadásul elég vastag, és baromira nehéz kiszedni, arról nem is beszélve, hogy a hüvely hosszát megrövidíti, így a fiúnak is kellemetlenebb.

2009. máj. 8. 11:39
Én a hüvelytabletta használata mellett lettem terhes. Mi is megtartottuk a babát, aki már 19 hónapos múlt:)
2009. máj. 8. 11:33

Természetesen a babát megtartottuk, de ez már nem tartozik ide, de azért leírom. :-)

Immár 2 éves múlt kisfiúnk. :-)

2009. máj. 8. 11:32
Szia! Én használtam a hüvelytablettát, és a hüvelykúpot legutóbb, és teherbe estem mellette, pedig teljes mértékben helyesen használtuk!
2009. máj. 8. 11:26

Szia!

Én a krémet használom, abszolút semmi mellékhatása nincs. Nekünk tökéletesen bejött. REmélem azért segítettem. Szia

2009. máj. 8. 11:21

Szia!

Én Pharmatex hüvelytabletát használtam, de nagyon kellemetlen volt.

Lehet ,hogy allergiás voltam rá, nem tudom ,de nem használtam kb 4 alkalommal.

Az volt a baj ,hogy nagyon csípett sőt nem csak engem ,hanem a páromat is. Másnap pedig töménytelen mennyiségű folyásom volt, ami nagyon kellemetlen szagú volt.

Először nem is gondoltam hogy estleg attól lett volna ,de már 3. 4. haszálat után biztos voltam benne.

Hárt röviden ennyi az én tapasztalatom.

2009. máj. 8. 11:15
Használt már valaki PHARMATEX GYÓGYSZERES HÜVELYTAMPONT?Mi a tapasztalat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook