Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ-e a 4.3.2.1. nevű fogyi-ital? fórum

Használ-e a 4.3.2.1. nevű fogyi-ital? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
60. Tim20 (válaszként erre: 59. - ***Katuska***)
2007. jún. 12. 20:27
Melyik fórumban?
59. ***Katuska*** (válaszként erre: 58. - Tim20)
2007. jún. 12. 11:49
Én is megvásároltam a tablettát, egy másik fórumban már leírtam amiket tapasztaltam vele kapcsolatban.
58. Tim20
2007. jún. 12. 09:48
Hallott már valaki erről a diéta melletti kiegészítő készítményről? A tájékoztató szerint reggeli és vacsora közben kell bevenni egy-egy kapszulát. Van már valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan?
2007. máj. 15. 16:46

Olvasgattam a korábbi hozzászólásokat és egyet kell értenem azzal, hogy egy diétás ital alapvetően csak akkor hatásos ha odafigyelsz az étrendedre és a mozgásra. Nem használ, ha egész nap ezt iszod, este viszont bevágsz 2 tányér velős pacalt. Azt a csodaszert még nem találták fel - sajnos. (Pedig arra én is befizetnék)

Én nemrég kezdtem el inni a 4321-et (lötyit), annyit mondhatok, hogy az anyagcserém fel*zta magát, és nem vagyok éhes. Viszont iszonyatosan szomjas.

Egy barátnőm végigcsinálta a kúrát, megivott két üveggel és 5kg-ot fogyott (167 cm és fogyókúra előtt volt 63 kg.) Nekem lényegesen több a súlyfeleslegem (legalább 15kg van rajtam pluszban.)

Bízom a barátnőm sikerében, és remélem, hogy én is hasonló eredményeket érek el.

Azt mindenesetre tudom, hogy nem lesz eredmény, ha nem teszek érte - és ez nem merül ki abban, hogy megvettem, és iszom. Sok mozgás, mértékletes kajafogyasztás és persze a lötyi.

Sokan mondják, hogy nincs idejük mozogni. Én is dolgozom, háztartást vezetek, de azt már megtanultam, hogy az embernek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen. Bocs, ha valakinek fáj az igazság, de szerintem itt inkább a lustaságról van szó...

2007. máj. 11. 18:11
még nem probáltam.:)
2007. máj. 5. 22:34
Egyet értek az előttem szólókkal akiknek az a véleménye,hogy ezek csak "mankók" segítségek,de nem ezektől a szerektől lehet lefogyni.
2007. ápr. 27. 20:56

LEHET,HOGY NEM A MEGFELELŐ HELYRE ÍRTAM, DE:

mikor értitek már meg, hogy semmilyen fogyókúrás szer nem csodaszer, vagy védőoltás, hanem maxiumn egy SEGÍTSÉG (másszóval: mankó) ami csak a KIEGÉSZÍTÉSE lehet egy egy normális és kiegyensúlyozott táplálkozásnak!!???...:P)))

2007. ápr. 2. 12:23
Most öntöttem ki, továbbra is azt mondom:NEM!!!!!!
2007. ápr. 2. 12:09

Méregtelenítésre biztosan jó, már csak a gyógynövények miatt is, de ezt sok zöldség-gyümölcs és folyadék bevitel mellett is elérheted:-) Azt a kb. 200-300 %-os hasznot, amit a forgalmazók zsebre tesznek, inkább költsd egészséges kajára, mozgásra és egyáltalán:magadra.

Mozgással+kiegyensúlyozott, helyes táplálkozással méreg drága italok nélkül is fogyhatsz. Bár a feeling, hogy hogy egy csodszert kaptál lehet,hogy megér ennyit:-)))

2007. febr. 27. 17:11
Pocsék azíze és semmit sem tapasztaltam..lötty drága, és nyulla a hatása:(((
2007. febr. 27. 16:01
Sziasztok! Nekem sem használt. Tisztultam tőle, de fogyni nem fogytam....
2007. febr. 26. 12:21

Sziasztok!


Nekem megmaradt 1 üveg 4.3.2.1. ital. Ha valakit érdekel szívesen átadom.

48. Ekka (válaszként erre: 47. - Verocsxx)
2006. dec. 15. 15:53

Nem mondtam, hogy vitamint ne szedjetek.., de nehogy most azt mondd, hogy ez a lötty maga az egészség!!!!!

Ha fogyni akarsz inkább gyümit meg zöldséget egyél mint ilyen mesterséges vackot..!!!

14 kg-ot fogytam..ilyen marhaságok nélkül!!!!

47. Verocsxx (válaszként erre: 46. - Ekka)
2006. dec. 15. 15:48
Csak sajnos a zöldségekben és gyümölcsökben ma már nincs annyi tápanyag és vitamin, amennyire a szervezetnek szüksége van, ezt már mindenki tudja. Ezért kellenek a táplálékkiegészítők és vitaminok, sajna.
46. Ekka
2006. dec. 15. 15:43

Segít a csodaital, HA... mozogsz, "normálisan" eszel.. -ez szerepel a "használati útmutatón" Megsúgom, ha így teszel a lötyi nélkül is fogsz fogyni.. ez az egész nem más mint etetés+hülyítés..

Ne dőljetek már be!! Azon a pénzen inkább vegyetek gyümit meg zöldséget!!!!!

45. Ekka
2006. dec. 15. 15:41
Észszerű táplálkozás meg a mozgás segít, nem holmi "csodaitalok"...
2006. dec. 15. 15:33
Sziaszotk, én turmixot iszom. Sok mindennel próbálkoztam nem indultak lefelé a kilók. Most ezzel a turmixal elindult a fogyásom és nem undorító az íze. Nagyon kellems finom turmixokat lehet belőle készíteni.
2006. dec. 15. 13:02

Sziasztok!


*ztam, fogytam 4 kilót, amit a kúra befejezése után vissza is szedtem...felesleges nem volt, mert legalább méregtelenítettem egyet! Na de most vettem egy üveg 4-3-2-1 italt, iszogatom lelkesen, igyekszem picikét vacsizni, keveset nasizni de ez szinte semmi a *s kínzáshoz képest és lássatok csodát fogyásnak indultam, na jó mérlegre még nem merek állni!

ja igen, az íze valóban undi, de én ott tartok, hogy a szárított kutyasz*rt is megenném, ha tuti fogyást garantálnának tőle:o)))



Szaffi

2006. nov. 17. 07:09
Én azt olvastam róla,hogy igán a2. üveg hozza meg a várt sikertzerintem ha diétazol és tornázol mellette akkor már az elsőishatásos lesz.
41. Alexa
2006. nov. 16. 23:03
Most kezdtem el szedni a 4.3.2.1. fogyasztó italt. Van valakinek már tapasztalata erről a készítményről?
2006. nov. 9. 21:50
Nekem zéró eredményem volt vele.A holtpontomról kimozdulást vártam tőle,de abszolút semmi nem történt,kidobott pénz volt.
39. pokocska (válaszként erre: 38. - 7ccca78f49)
2006. okt. 29. 13:39
köszi. nem semmi!
38. 7ccca78f49 (válaszként erre: 37. - Pokocska)
2006. okt. 29. 12:34

pokocska, asszem a Rossmannban a legolcsóbb kb. 5200, és 2 üveg kell kb. 1 hónapra, azért irom így, mert változó a napi adag, nézd meg egy üvegen, vagy a honlapjukon a [link]

Üdv.

2006. okt. 29. 09:55

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy egy üveg mennyibe kerül és meddig elég?

2006. okt. 29. 09:19
Most megjelent kapszula változatban is, más összetevőkkel, csak még nem sikerült rábukkannom sehol. Annak a neve 4.3.2.1.Day & Night, ha valaki használja, majd írja meg legyen szíves hogy mit tapasztal!!!!
35. Aggyus
2006. okt. 28. 23:04
Nekem viszont bejött! Volt egy bizonyos kg, amennyire még nagy nehezen le tudtam fogyni, de aztán vissza is jött csakhamar.. viszont amikor a 4.3.2.1-et ittam, átléptem a bűvös határomat! Sőt! Jóval azalá le tudtam vinni, és igenis sikerül tartanom a súlyom! Én azóta csodaszerként emlegetem, hiszen csakis ennek az italnak köszönhető, hogy sikerült a fogyás, pedig már szinte mindennel próbálkoztam! (na jó, a sportot max 2 hónapig bírtam, aztán már elegem lett belőle)!
34. dee
2006. okt. 28. 20:27
Pillanatnyi gyors fogyáshoz jó.2 hét -2 kg.De azonnal visszajön a leadott kg.
33. Anada
2006. okt. 28. 20:10
Semmit nem ér!
32. Andika75 (válaszként erre: 23. - Gota)
2006. okt. 24. 10:56

Azért vannak sokan (köztük komoly orvosemberek) kihegyezve Atkins bácsi módszerére, mert elképesztően kevés szénhidrátot enged meg. Egy kis infó: az agy normális működéséhez napi 130 gr szénhidrátra van szüksége a szervezetnek, ezzel szemben a te diétád kezdetben napi 20 grammot enged. Lehet számolni... ha még maradnak működőképes agysejtek a diéta után. (nem bántani akarlak)

És ahogy olvasom az újságokat, internetet, azok, akik Atkinssal sokat fogytak, utána vissza is szedték mind az összes kilót!!!

31. zena01
2006. szept. 25. 21:13
Nem tudom, hogy használ-e de az ára jó húzós.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook