Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
364. daroki (válaszként erre: 363. - Tafonta)
2007. aug. 6. 20:44
Nekem az az infóm,hogy nem:(Én is 3 császáron vagyok túl,kéne a hasplasztika,de tudtommal a TB támogatás megszűnt tavaly nyáron:(
363. tafonta
2007. aug. 6. 20:39

Sziasztok!

Három császár után vajon lehet tb támogatást kérni hasplasztikára? Tudtok erről valamit?

362. 58f68708d1 (válaszként erre: 361. - Carpe)
2007. aug. 1. 00:15

Szívesen.-))

képet mg nem tudok sajna mutatni,de mailben esetleg küldhetek-ha megadod priviben!!!-hogy néz ki most a 11 éves műtétem és h az amit majd most fognak műteni.ugyanis nekem is ocsmány kötényhasam volt anno,most h szültem ismét,nem a műtött résszel lett a gond teljes mértékben,de újra kell csináltatnom.-ppp

361. carpe
2007. júl. 31. 04:24

Pőfi köszi az üzit:))

Igen jobban nézelődtem erre arra...

Már évek óta forrt bennem a kérdés h mütét vagy nem mütét..de most már olyan gátlást okoz..h sztem nem lehet tovább húzni...ráadásul már lassan 40leszek...

Szóval nem korlátozhatom be az életem csak azért mert az a "micsoda" ott lóg:((..

Tehát tenni kell ellene...kerül amibe kerül...

Aranyosak vagytok ahogy itt egymást biztatjátok..és jó olvasni hogy mind azt irjátok h megérte..de engem képek is érdekelnének..én is elküldöm az enyémet..mert jó volna tudni ebből mit tudnak kihozni.

köszönettel..

carpe

360. 58f68708d1 (válaszként erre: 358. - Carpe)
2007. júl. 28. 23:38

Na hali.-))közben látom idetaláltál)))

ment a privi!-írhatsz is oda is,most csak ennyi időm volt,de szívesen válaszolok,ui.voltam az első műtétemnél mint Te,tudom mit érzel.

359. 58f68708d1 (válaszként erre: 357. - Carpe)
2007. júl. 28. 23:34

Szia.-)

vagyunk páran,csak van már 1 ilyen topic)nézd meg.

várunk.-))

358. carpe
2007. júl. 28. 22:52

sziasztok!!

szeretnék hasplasztikára menni..

nem zsirleszivásra..hanem komlpett mütétre..

ugyanis a hasomon a bőr a 3terhesség alkalmával annyira kinyult h kötényszerüen log..

iszonyat csunya..amugy nem vagyok kövér csak kissé telt..és alapból sehol nem csunya a bőröm kizárólag a hasamon...de tényleg nem kicsit!!!

érdekelne tőletek az h mi a tapasztalatotok esetleg tudnátok képeket küldeni hogy milyen lett a mütét után...kivel hol melyik klinikán csináltattátok meg..és mennyibe került..hozzájárul -e a TB??

hisz ez nem csak szépség probléma..mert a gyomor fölött kialakult egy sérv is.hiába hasizmozok..oldalt kemény de középen teljesen puha..de ez a bőr állagán semmit nem javit...egyik évben teljesen lefogytam róla azt a kb 5kilót...sajnos attól még rosszabb lett...ráncosan logott...annyi előnye volt h egy jónagy bugyiba betudtam gyűrni...és a ruhában nem volt feltünő...iszonyat gátlást okoz...félek hogy a pasi elszalad ha meglátja..ugyanis jelenleg nincs párom.

segitsetek informáciokkal...strandra szeretnék járni..gátlások nélkül!!!--előre is köszönöm...és irjatok a levélcimemre is!!köszi...Carpe

357. carpe
2007. júl. 26. 07:59
hm..reméltem hogy van köztetek vki..aki szintén érintett...no holnap benézek!!!
356. nicky25
2007. júl. 25. 14:43
Én még azért néha felkukkantok, majd augban több időm lesz irogatni :) Addig is napsütéses szép nyarat mindenkinek :)
355. carpe
2007. júl. 25. 06:27

sziasztok!!

szeretnék hasplasztikára menni..

nem zsirleszivásra..hanem komlpett mütétre..

ugyanis a hasomon a bőr a 3terhesség alkalmával annyira kinyult h kötényszerüen log..

iszonyat csunya..amugy nem vagyok kövér csak kissé telt..és alapból sehol nem csunya a bőröm kizárólag a hasamon...de tényleg nem kicsit!!!

érdekelne tőletek az h mi a tapasztalatotok esetleg tudnátok képeket küldeni hogy milyen lett a mütét után...kivel hol melyik klinikán csináltattátok meg..és mennyibe került..hozzájárul -e a TB??

hisz ez nem csak szépség probléma..mert a gyomor fölött kialakult egy sérv is.hiába hasizmozok..oldalt kemény de középen teljesen puha..de ez a bőr állagán semmit nem javit...egyik évben teljesen lefogytam róla azt a kb 5kilót...sajnos attól még rosszabb lett...ráncosan logott...annyi előnye volt h egy jónagy bugyiba betudtam gyűrni...és a ruhában nem volt feltünő...iszonyat gátlást okoz...félek hogy a pasi elszalad ha meglátja..ugyanis jelenleg nincs párom.

segitsetek informáciokkal...strandra szeretnék járni..gátlások nélkül!!!--előre is köszönöm...és irjatok a levélcimemre is!!köszi...Carpe

2007. júl. 23. 22:32
Hát amint látom mindenki letiplizett.-(((
353. 58f68708d1 (válaszként erre: 352. - Nicky25)
2007. júl. 19. 22:14

Hali.-))

remélem jól vagy és szép.-))))

puxa

352. nicky25
2007. júl. 19. 14:12

SZia!

Sajnos még nem nyaralunk :(( De ami késik nem múlik, még másfél hét és irány a Balaton :)

2007. júl. 17. 22:11

Sziasztok kislányok.-))

látom azóta senki nem írt.-(((-nyaraltok vagy mi újs??

350. 58f68708d1 (válaszként erre: 348. - Nicky25)
2007. júl. 6. 23:19

Szia.-))

ne aggódj a pirosság miatt,az legkésőbb évfordulóra eltűnik-elhalványodik teljesen.-)))és olyan szép lesz h nocsak))))))

örülök,h örülsz és tetszel magadnak.ugye milyen frankón jó érzés??-akkora önbizalmat ad az embernek!

csatlakozom a Te véleményedhez is))))

jók legyetek kislányok,pux

349. 58f68708d1 (válaszként erre: 346. - Barbi200)
2007. júl. 6. 23:16

Szia.-))))

épp egymás alatt írtunk múltkor,most látom bocsi.

néha belesek,szerintem új gép lesz a vége sajna...


a hozzászólásoddal max egyetértek.-)

puxa

348. nicky25
2007. júl. 5. 10:58

Szió!

Csak annyit a témához, hogy nekem most 1 hónapos a pocim, és soha ennyire nem tetszett... A vágás nagy is, meg még piros is...de kenegetem szorgalmasan az orvos által javasolt krémmel, hátha.... Én olyan végeredményt kaptam, amilyet az orvosom igért (nyilván ez mindenkinél más és más) A valamit valamiért elmélet igaz :) az izmok feszesek, a csúnya megnyúlt, striákkal teli bőr eltünt, helyette van egy sebem, én tudok élni a gondolattal. De ha valaki ezzel már a műtét előtt sem tud megbékélni, akkor nem savasonám a plasztikát....

hy

347. 58f68708d1 (válaszként erre: 345. - Lalabanya)
2007. júl. 5. 10:05

Szia.-)

csak gyors válasz,mert nem sajátgépről pötyögök.

minden műtét egyéni,alkat-nyúlás-zsírréteg stb alapján.azt h neked melyik fajta beavatkozásra van.lenne,szükséged,azt csak a doki tudja konzin megmondani.azt tudni kell,hogy tb támogatás már nincs,saját pénztárca van.-oo

minden dokinak műásak az árai amit mint írtam sokminden befolyásol.nekem mivel nagy kiterjedésű a nyúlás és nem is szószerint az alhasi részen van,ezért kell bordaívig preparálni.-p,ami valóban nem kellemes élmény.nekem már volt 1,ez lesz a 2.mert szültem és kakukk lett a szép hasnak.-pp

ha gondolod és korrekt dokit akarsz,aki megmondja azt is ha nem kell műtét,akkor írj privit.voltak már innen lányok nála és megelégedéssel jöttek ki tőle.

szia,Betty

346. barbi200 (válaszként erre: 345. - Lalabanya)
2007. júl. 5. 10:00

Szia!


Én már körüljártam a témát rendesen... az én hasam is határeset...többen javasolták az ún. mini hasplasztikát, amikor a vágás kisebb, a köldököt nem helyezik át, és a bőrt is csak a köldökig preparálják fel..Ez a műtét kevésbé kockázatos, gyorsabb a gyógyulás is.


A bibi az egésszel az, hogy mivel a köldök alatti bőrt feszítik csak ki, szerintem a köldök egy kicsit béna lesz utána, lefelé csüng, és egy kicsit lejjebb lesz az eredeti helyétől, mert lefele feszítik a bőrt...


Nekem ez a lefelé tekintő köldök nem nagyon jön be, de ízlés kérdése...


Én megkérdeztem egy belgyógyász dokit a műtét kockázatairól..Ő azt mondta, nem több mint egy bármilyen műtét, amúgy manapság már ez is rutinműtétnek számít...Csak az a kétséges, hogy elégedett leszel-e az eredménnyel..


Főképp, hogy a heg nem zavar-e.


nem tudom, segítettem-e ezzel..


ja és az ár: magánúton tényleg 500,

kórházban: kb 200


szia


Barbi

345. Lalabanya (válaszként erre: 151. - 58f68708d1)
2007. júl. 4. 22:24

Sziasztok, én egyenlőre erősen gondolkozom a műtéten, csináltatnám is, meg nem is. 3 gyereket szültem, 165 cm és 61 kg vagyok, de a hasammal nem vagyok kibékülve, főleg lent nem tetszik, hiába tornázom, a kinyúlt bőr szerintem az életben nem fog ott már visszamenni, sosem lesz már olyan még megközelítőleg sem, mint lánykoromban.:( Emiatt csináltatnám.....és hát a másik oldal, hogy van orvos a családban, aki viszont igyekszik lebeszélni róla, mert ez egy nem kis műtét és mint ilyennek, vannak kockázatai....a fájdalomról nem is beszélve, amivel sokan riogatnak. És hát láttam már olyan műtött hasat (nem volt friss, túl az 1 éven már), aminél az enyém most így ahogy van is sokkal különbül néz ki, úgyhogy amikor megláttam, arra gondoltam, hogy emiatt vállaljam be a fájdalmat és a műtéti kockázatot? :o :(

Olvasgatom a topicot és bevallom, az itt leírt áraktól kikerekedett a szemem, jóval kevesebbre számítottam, másik internetes oldalon fórumozok más nick-kel rendszeresen és ott jóval kevesebbet mondtak a műtétre többen is, ez az 500 ezer körüli ár nagyon sok. Nem lehet, hogy ez a műtét milyenségétől is függ? Úgy gondolom, hogy zsírleszívásra nem nagyon van szükségem, és a bordákig történő felpreparálás is "kissé" durvának tűnik így első olvasatra, mikor csak a köldök alatti résszel vannak gondok...legalábbis így gondolom laikusként, orvoshoz még nem jutottam el, tipródok rajta, csináltassam vagy sem..... Szóval ha valaki tud érdemi infót adni arról, hogy minden esetben ilyen kiterjedt műtétről van-e szó (preparálás bordákig, új köldök, stb.) vagy enyhébb esetekben (remélem, az enyém az lesz :p :)) elegendő egy köldök alatti bőrkimetszés, annak megköszönöm az infót....és gondolom, akkor nem is kerül ennyibe a műtét...remélem.:D üdv., A.

344. 58f68708d1 (válaszként erre: 343. - Zsuzsi75)
2007. júl. 4. 19:43

Sziasztok,még nem vok csak belestem.Zsuzsi skorpió már nem ír ide sajna,de akit ő tudott volna megszűnt.nincs már tbs hasplasztika.

pux ismik.-)))

2007. jún. 29. 14:31

skorpio.74! engem is érdekelne a telefonszám, a hasplasztikával kapcsolatban.

Előre is köszi,zsuzsi

342. nicky25
2007. jún. 25. 16:01

Szia:)

Sok sikert a gépjavításhoz:)

2007. jún. 22. 08:18
sziasztok))-hát én tűntem el,m behalt a gépem.ha készen lesz jövök.puxa
340. nicky25
2007. jún. 12. 12:23

SZia!

Nem tünt erl mindenki-én legalábbis nem :)

Majd csütörtöktől hétfőig nem leszek, mert elutazok:)

Tök happy vagyok...:))

Puszi

Szió

2007. jún. 10. 17:58
Mindenki eltűűűűnt??-hahooooooooooooo
338. 58f68708d1 (válaszként erre: 337. - Nicky25)
2007. jún. 8. 15:55

Na akkor jólvan ha tetszel magadnak.-DDD

neked is jó 7végét.-)

337. nicky25
2007. jún. 8. 15:22

Hello:)

Tegnap meglestem:)

Szerintem csini lettem:) Bár kicsit rémisztő a vágás....viszont keményebb mint újkorában:) már csak a haskötőnek kell lekerülni és irány a strand:)))

Kellemes hétvégét!(az eltünteknek is :)

336. 58f68708d1 (válaszként erre: 335. - Nicky25)
2007. jún. 7. 21:53

Szia))

na mizu??h vagy?pocid?mit láttál??))))


Többiek eltűntek????

335. nicky25
2007. jún. 6. 11:26

Szióka!

Óvatos vagyok :) megbeszéltem azért előtte az orvossal, hogy lehet-e baj, azt mondta, ha okosan csinálom nem lehet gond.

A seb ciki lenne ha szétnyílna, de nem sok esély van rá, ha betartod, azokat a szabályokat, hogy nem emelsz, nem végzel hirtelen mozdulatokat.

Nyugis állapotban egyáltalán nem fáj mozgás közben azért lehet érezni. (ez adódik az izmok rekonstr-ból)

Holnap megyek átkötözésre, akkor már majd jobban szemügyre veszem és nyilatkozok, szép lett-e:)

Szió!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook