Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6255. ClauDina
2009. jan. 17. 00:54
Minden kedves gyógyulónak sok puszit küldök és kitartás lányok, nyárra csúcsformában lesztek:-)
6254. ClauDina (válaszként erre: 6247. - Pink panther)
2009. jan. 17. 00:53
PINK,Egész biztos hogy nem leszel földönkívüli, hanem egy csinos vonzó csaj:-) Szbathely csinibabája. Nincs két egyforma bőr, mindenkinek máshogy regenerálódik a szervezete, lehet h neked pont így. A "vízhólyag-giliszták" biztos elmúlnak, és szerintem attól lehet h írtad h bedagadt. a striák megemelkednek ilyenkor. Pihenj sokat. pussszillak
6253. ClauDina (válaszként erre: 6252. - Szindike)
2009. jan. 17. 00:46

Szerintem megtett mindent amit tudott, és nekem azzal bizonyította be hgy igazán szeret, hogy a családjának hátatfordítva engem választott, és elköltöztünk arról a környékről. :-) Immádom.

Szindike nagyon jó a sminktetkód én 2hét múlva megyek de csak szemöldökre. az alsó szemhéjad mennyire fájt? jók a képeid :-)

6252. Szindike
2009. jan. 16. 21:34

Jééé... lehotaine hasa olyan mint az enyém..ennyire karcsú leszek??:D wáááá..:D Lányok..volt egy kérdésem a felső "hurkával" kapcsolatban..köszi a választ..)

ClauDina..nem posztom az észt osztani,de ha a párod ennyire szeret,tegyen meg mindent annak érdekében hogy a családi béke helyreálljon..Ha meg nem,akkor szólj,elmegyünk azt kiosztjuk a jónépet:D :D No pusszantás:))))

6251. leddy27
2009. jan. 16. 17:19

Sziasztok!

Aki már tornázott, kérdezném, hogy természetes-e, hogy a hasam nem érző részén szúró fájdalmam van, ha bizonyos mozdulatokat teszek? Csak háromnegyed órát tornáztam, nem is hasra, és már régebben is tettem, de most valahogy nem tecc a helyzet. Remélem hamar elmúlik és csak valami becsípődött vagy egyéb marhaság...

A köhögéstől izomlázas hasamnak nem hiányzott, már végképp nem merek köhögni :) pedig tegnap már zsíros ruhát is tettem magamra...

Na befejezem az önsajnálatot :)


Viki pihenj nyugodtan amíg csak hagynak!

6250. Szmandi73 (válaszként erre: 6246. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 16. 16:52

Szia Viki!


Igaza van Pinknek, most a legfontosabb, hogy pihend ki magad, nem kis műtéten estél át, és ilyenkor mindenki gyengébb, fáradékonyabb. El fog múlni, ne félj, legyél magadhoz türelmes, fogod érezni, mikor mit és mennyit szabad!


Andi

6249. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6248. - Pink panther)
2009. jan. 16. 12:58

Szia pink!

Dehogy haragszom, hogy beleszólsz, vagyis nem szólsz bele! Inkább hálás vagyok, hogy megírod a véleményed! Te, hogy vagy most? Vannak még fájdalmaid? Milyen most? Csak, hogy tudjak következtetni mert úgy emlékszem neked 19.-én volt a műtéted!! Fáj a varratszedés?

6248. pink panther (válaszként erre: 6246. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 16. 12:38

szia Viki35!

tudom, hogy nem nekem írtad a kérdést, és bocs, hogy beleokoskodok.

a legfontosabb, hogy pihenj! ne törődj azzal hogy mit "illene" már megcsinálnod otthon! majd meglesz, ha jobban leszel. szerintem nem vagy nyamvadt, de azért lássuk be, egy ilyen műtét nem piskóta! én se bírtam semmit az első időkben, a legfontosabb a pihenés. úgyis fogod majd érezni, mikor mennyit bírsz. gyógyulgassál, pihengessél, a házimunka mindenkit megvár :-))) sok puszi, és vigyázz magadra. mégegszer bocs, hogy beleszóltam.

6247. pink panther (válaszként erre: 6244. - ClauDina)
2009. jan. 16. 12:35

szia Clau!

hát nem könnyű eset a Te rokonságod sem...a lényeg, hogy a párod melletted áll, és tudod mit? sajnáld le az ilyen embereket, akiknek a külső számít... nem minden a modell-alkat, ha üres belsőt takar. próbáld nem keresni a társaságukat, és kerülni őket, és a konfliktust, ahol csak tudod. legyen Neked eszed, ha már nekik nem jutott!

a törölközőt a dokim mondta hogy tegyem a haskötő alá /egyet hosszában, hengerbe hajtva egyet pedig kettéhajtva a pocin/ mert nekem varrtak hasfalat is /le volt szakadva/ meg sérvem is volt.hogy jóóóól nyomja befelé. a gyomorszájamnál nagyon kellemetlen nyomás-érzés megszünetésére is kiválóan bevált. pár napja már nem éreztem a nyomást, így tegnap megpróbáltam és kivettem. egy póló van a haskötő alatt, és úgy van rajta, mert ha a csupasz bőrön lenne, kidörzsölné a bőröm, ahogy ficergek. ma megint egy részen be vagyok dagadva, nem tudom mitől lehet. nekem ujjnyi vastag terhességi csíkjaim voltak /sajnos a vágás alatt még megvannak, azzal nem tudott mit kezdeni a doki oly annyira széjjel van szakadozva/ és ezek a csíkok fel vannak telve valami vízszerű löttyel és úgy nézek ki mintha vízhólyag-giliszták lennének a bőröm alatt. elég furcsa....remélem nem lesz belőlem valami földönkívüli :-)) az sci-fi filmekben látni ilyen "mutánsokat" de nem fáj, csak "érdekes"

na puszillak benneteket, remélem mindenki jól van. itt, Szombathelyen süt a nap ezerrel, még a kedvem is jobb :-))

6246. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6227. - Szmandi73)
2009. jan. 16. 08:36

Szia Szmandi!

Annyira gyenge vagyok ez természetes vagy csak én vagyok ilyen nyanvatt? Még mindig alíg bírok felkellni és lefeküdni és itthon nem bírok csinálni semmit mert egy fél órát tevékenykedek és egész napra kész vagyok tőle! Fáj a hasam utánna és alíg bírok megmozdulni! Veled is így volt? Pedig nem szoktam elhagyni magam, most is csinálnám a dolgom csak nem bírom.

6245. ClauDina
2009. jan. 15. 23:06
olyan gyorsan nyomom a billentyűzetet h néha elírok egy egy szót. Remélem azért értitek h mit akartam írni:-)
6244. ClauDina (válaszként erre: 6243. - Pink panther)
2009. jan. 15. 23:03

Hát az az igazság hogy én már kezdetben éreztem hogy valahogy furcsák velem, de a párom azt mondta hogy még nem ismernek eléggé és azért nem olyan közvetlenek velem. Aztán telt múlt az idő és egyre jobban éreztették velem, hogy szerintük egy senki vagyok, és hogy a páromnak egy jóval csinosabb lányt kéne választania, mert hogy én nem vagyok modell alkat:( de soha nem tudtak minket szétválasztani, aztán a páromnak is egyre jobban elege lett és jobban látta, hogyha albérletbe költözünk. De ez volt az a lépés ami miatt még jobban megutáltak. Szerintük én beszéltem rá hogy fordítson nekik hátat.. nem evzsik észre hogy a saját viselkedésük miatt távolodtak el egymástól. de ez fordítva is igaz, ha az én scaládom bánta a páromat akkor az nekem is rosszul esik és kiállok mellette. Elvileg nyárra tervezzük az esküvőt... Ránk tényleg igaz, hogy jóban rosszban kitartunk egymás mellett.


Miért kell törölköző a haskötő alá? Tök jó, hogy ilyen gyorsan gyógyulsz. a csövet mennyi ideig hagyják bent műtét után? remélem te nem stresszelsz egy cseppet sem és csak arra koncentrálsz hogy gyógyulj gyógyulj és gyógyulj. Sok puszi

6243. pink panther (válaszként erre: 6237. - ClauDina)
2009. jan. 15. 22:10

Sziasztok lányok!

nagyon örülök, hogy Macsek-bajtárs szerencsésen túl van a dolgon! nagyon ügyes!

ma kiszedtem a törölközőket a haskötőm alól /2 db is be volt hajtogatva eddig, mert iszonyat nyomás volt a gyomorszájamnál/ ez pár napja már enyhült, gondoltam, megpróbálom "tömések" nélkül, és most meg vagyok könnyebbülve... napról-napra jobban vagyok, hála a Jóistennek, sokszor már el is felejtkezem arról, hogy miért vagyok itthon, miért nem dolgozom :-))

ClauDina!

hát nem tudom hogy melyik a rosszabb, ha visszaszólsz a "kedves rokonoknak" vagy ha nem....az ilyesfajta rosszindulatú, sőt, talán "gonosz"-nak is nevezhetném- embereket egyszerűen nem lehet kezelni sok esetben. nagyon durva, amit művelnek Veled!!!! hát nem tudom mi lenne a legjobb megoldás ez ügyben... mikor "robbant ki" ez az egész? mikor megismerted a párodat? első perctől kezdve utálnak? kérdezted már őket, hogy miért ilyen ellenségesek veled, mi a bajuk? remélem, azért hamar elsimul valahogy ez a viszály, mert ez bizony nem tesz jót az idegeknek...így is stresszel az ember más dolgok miatt is, nemigaz?

na jól van, megint elkezdtem az észt osztani :-)) na puszillak Benneteket! további szép estét mindenkinek!!!!

6242. hencsy (válaszként erre: 6241. - Hóvirág25)
2009. jan. 15. 21:39

Nekem varratszedés után két nappal sokkal jobb érzés volt ezt viselni.Most mondjuk épp nincs rajtam:-)


Nekem a varratokat 3 hetes elmúltam mikor kiszedték. Nem tudom, hogy amikor korábban szedik ki a varratokat, akkor melyik a jobb. De azt gondolom, ez csak akkor jó, ha már nincs seb a hegen, amikor már nem kell kötés, csak az ember kenegeti. Mert ezt nem lehet úgy feltenni, hogy a kötés ne mozduljon el. Utána viszont sokkal jobb:-)

6241. hóvirág25 (válaszként erre: 6240. - Hencsy)
2009. jan. 15. 21:29
Jobbnak tartod ezt a fajta haskötőt a tépőzáras változatnál?
6240. hencsy
2009. jan. 15. 21:19

Szia Hóvirág,



Az árára már nem emlékszem, de mintha 2-3 ezer ft lett volna.Én Monoron vettem egy gyógyászati segédeszközöket forgalmazó boltban. (Monoron az Egészségházban van a bolt)


De biztos máshol is beszerezhető.

2009. jan. 15. 21:09

Szia Hencsy!

Szeretném megkérdezni, hogy a gumis haskötőt mennyiért és hol lehet beszerezni?

Köszi.

6238. Szmandi73
2009. jan. 15. 20:17

Sziasztok! Voltam ma a Szent Imrében kontrollon. Megdícsért Kelemen doktor, hogy szép a sebem, és hamarosan már alig fog látszódni. Viszont azon a helyen, ahol meg volt többször nyitva, kicsit behúzódott a hegem, és azt mondta, azt a területet helyi érzéstelenítésben ki tudja metszeni. Háát, nem tudom, nem igazán szeretném, mondtam, hogy térjünk vissza rá, ha letelik a fél év, addig hátha alakul még.


Voltam Macsekcicánál is, mostmár jól van. Neki is gáz volt az éjszaka, nehezen viselte a háton fekvést. Bement hozzá a doki a főnővérrel és egy másik asszisztenssel, mert kíváncsiak voltak a metszésére, neki új módszerrel csinálták a műtétet, mivel nem lógott a hasa, csak egy kis bőrfeleslege volt. Hétfőn talán már hazaengedik, biztos mesél majd mindenről. Mikor jöttem el, kikísért a lifthez. Tiszta nosztalgia érzésem volt újra ott lenni :D, hihetetlen, hogy már 3 hónap eltelt!


Épp meséltem Macsek-nak is, hogy mennyivel jobban érzem magam így, mint előtte! Nekem szerencsére kimaradt ez a depis időszak. Akkor volt egy kicsit rossz érzésem, mikor műtét előtti éjszaka egyedül voltam a kórteremben és nem tudtam aludni. Viszont nem magam miatt aggódtam, hanem az bántott, hogy nem vagyok beteg, mégis ott fekszem, és ezzel milyen nehézségeket okozok a családomnak, akik aggódnak és féltenek! Kicsit akkor bántam azt, hogy belefogtam, de aztán elmúlt, mikor jöttek első nap, és látták, hogy nem kell tovább aggódni értem, mert jól vagyok és minden ok. Eltelt pár nap, mire rádöbbentem, mit is csináltam, hogy túl vagyok mindenen, és innen megváltozik az életem, mert mást fogok a tükörben látni. Ez szerencsére nekem örömet okozott, nagyon nagy örömet! (És azóta is boldog vagyok, talán annyira, mint még soha) Örülök, hogy a környezetem támogatott, még ha aggódtak is értem, de nem akartak lebeszélni, sőt, bíztattak. Nagyon jó, hogy ilyen remek családtagjaim és barátaim vannak!!!!


Na, nem lelkizek tovább, még elérzékenyülök magamtól :DD.


Puszi mindenkinek

6237. ClauDina (válaszként erre: 6233. - Leddy27)
2009. jan. 15. 13:39
Szia. Nem akarok mindenáron,ha jön akkor jön, csak egyszerűen már vágyunk rá a párommal. valószínűnek tartom hogy a rossz családi körülmények nagyban befolyásolják.. de most már dafke visszaszólok nekik, így legalább valahol belül kicsit megnyugszom. Mert eddig mindent tűrtem hogy hátha jobb lesz de látták h mindent lenyelek, és egyre durvább dolgok történtek. Most már ha nem tetszik vmi akkor igenis kimondom és a sarkamra állok. És úgy érzem jobb a lelkemnek hogy harcolok magamért. A hasplasztikára visszatérve tényleg én is jobbnak látom h ha csak szülés utánra hagyom, csak gondoltam "megbeszélem" ezt a témában tapasztalt sorstársaimmal. Nagyon jól esik hogy ilyen megértő fülekre találtam. Lehet hogy nem kellett volna ilyen sokáig várnom. Jobban érzi magát az ember ha ilyen dolgokról eltud beszélgetni vkivel. Aki már túlesett a műtéten kapott infúziót? vagy ez csak indokolt esetben van? nekem szívritmus zavarom van lehet hogy ez befolyásolja az altatást?
6236. ClauDina (válaszként erre: 6234. - Pink panther)
2009. jan. 15. 13:29

Szép napot mkinek. Szia Pink:)

Igen sajnos a rokonokat nem lehet megválogatni. Immáron 2éve én vagyok a szemét ku*va, legalábbis ilyenekt mondanak, meg hogy ha már most így nézek ki hogy fogok kinézni szülés után. Ezt egy darabig tűrtem, aztán jött az hogy megpróbáltam nem venni tudomásul, aztán mikor már a boltaban is visszahallottam hogy miket mondanak rólam akkor egyszerűen összeomlottam. Pláne hogy ők tudják hogy betegség miatt vagyok ilyen és mégis ezt csinálják.. Most elköltöztem onnan hogy még véletlenül se halljam ezeket a dolgokat mert így aztán tényleg nem fog összejönni a baba ilyen idegállapotban. Aztán most meg üzengetnek nekem az ismerőseimmel. De a legdurvább az volt h most karácsonykor is végig szídtak és lehordtak mindennek... És hiába mondja azt mki hogy ne figyeljek rájuk, akarva akaratlanul is meghallom, és a fülembe jut hisz rokonok(párom révén). Ez már 3éve így megy, és most úgy érzem hogy a kezdeti ellenszenv kezd gyűlöletté alakulni. nem tehetek róla...

6235. pink panther (válaszként erre: 6233. - Leddy27)
2009. jan. 15. 13:20

Leddy drága! két kalmopyrin, fél liter forralt bor, bebújni a takaró alá, aludni! és méz, ha szereted!

Hóvirág, nagyon sajnálom, hogy elmaradt a műtét...pedig már hogy készültél rá, igaz? ne keseredj el!

jelentem, hogy az én lányom is tiszta takony már 3 napja szerencsétlen. azt nem tudom, hogy mikor már kb. egy hete Szombathely környékén is -10 fokok vannak, miért zavarják ki őket az udvarra az iskolában, kabát nélkül? nekem ez magas. aztán a 13 fős osztályból már csak 4-en mennek...

2009. jan. 15. 13:17

Szia ClauDina!

igen, tudom,hogy rosszul esik az emberek kritizálása, /főleg a rokonoké, akiket muszáj elfogadnia az embernek, ez van/ de ez az ő "szegénységi bizonyítványuk" hogy ilyen bután viselkednek Veled szemben. az ilyen embereket kell sajnálni, nem Téged... végtelen buták.sajnos az én rokonságomban is vannak ilyenek, hogy lenézik az embert...ezeket kivédeni sem nagyon tudom mert hát mégiscsak a rokonom, aztán nem akarok vendettát azért mégse...


az egyik barátnőm szokta mondani: Tudod, a barátait még csak-csak megválogatja az ember, de a rokonait melléb....ák. és tök igaza van.

szóval- ne keseredj el az emberi butaság miatt, amennyire tudsz, próbáld elengedni a füled mellett a rosszindulatú megjegyzéseket.

6233. leddy27
2009. jan. 15. 12:09

Sziasztok!

Macsekcicát én is puszilom! és várom a beszámolót, ha már géphez tud ülni :)


Hóvirág sajnálom, hogy nem sikerült :( pozitív energia és kitartás, már nincs sok, hogy szép legyél te is!


ClauDina ugyanazt tudom mondani mint a többiek, ne add fel, fiatal vagy még, babád is lesz és utána minden bajod elmúlik remélem :) A stressz tényleg nem tesz jót, ne akarj mindenáron babát, úgy gyorsabban összejön.


Jelentem én egy hete beteg vagyok, köhögök, most már váladékosan, hogy ne unatkozzak, de már annyira unom... a hasam is, mert most már tiszta izomláz jeleim vannak és nem akarok köhögni, mert fognom kell a hasam, hogy ne fájjon annyira...

Neocitrant iszok napi 2-t, de mivel ezt is utálom és el is fogy, valami mást kéne kitalálnom... tudom, doki, de oda olyan nehéz eljutnom, gyerekek elhelyezése stb... grrr.

6232. be52090d01 (válaszként erre: 6200. - Bigboy)
2009. jan. 14. 21:03

Szia bigboy!

A szex? Mi a férjemmel 1 hét után kezdtük újra, mit mondjak? Voltak vidám pillanatok! Elképzeltük magunkat 70-80 évesen, és úgy gondoltuk, az lesz majd ilyen :D

Viccet félretéve, tényleg a pozíción sok múlik. Hajrá!

2009. jan. 14. 20:41

Sziasztok!

Örömmel olvastam, hogy macsekcicával egy napon egy orvosnál lesz a műtétünk, de NEKEM

SAJNOS NEM JÖTT ÖSSZE. Hétfőn éjjel arra ébredtem, hogy borzasztóan fáj a torkom.

Reménykedtem, hogy csak múló fájdalom, de oly annyira nem mullt hogy, haza is tanácsoltak. Gyógyulás után telefon,új időpont egyeztetés,ami úgy áll össze, gyógyulás+két hét. Addigra akár újból megbetegedhetek. Nagyon lelombozódtam.

6230. ClauDina (válaszként erre: 6229. - Pink panther)
2009. jan. 14. 18:57
Szió. Köszi hogy így mellémálltok még így látatlanba is. Annyira jól esik, hogy el sem tudom mondani. Nagyon rosszul viselem hogy így nézek ki. De azt még jobban hogy olyan emberek kritizálnak a kinézetem miatt és szólnak be nekem sértő kifejezéseket akik nem is ismernek, azt se tudják mi bajom van, és hogy ezt hogy élem meg. A legnagyobb baj hogy olyan emberek "bántanak" így akik valamilyen szinten közel állnak hozzám. A vőlegényem családjáról van szó:( Már azon is gondolkodtam hogy lehet hogy ez a túlságosan nagy nyomás és idegeskedés miatt nem sikerült még teherbeesnem.
2009. jan. 14. 18:51

Sziasztok!

Szmandi, ha mész be holnap Macsekcicához, mondd meg neki, hogy puszilom innen a fórumról és biztasd, hogy ettől már csak jobb lehet :-)) és hogy tartson ki, nyárra topmodell lesz!


ClauDina!

aranyos vagy, hogy megosztottad itt velünk a problémádat. igenis addig menj orvostól-orvosig amíg valami megoldást nem találsz. hidd el, mihelyst valahogyan sikerül a pajzsmirigyed rendbe tenni, biztos vagyok benne, hogy jönni fog a várva-várt babuci is! a súlyod is rendbe fog jönni, csak nem szabad elkeseredni és feladni! ezt ígérd meg nekem, jóóóó? ha társaság kell, nyugodtan gyere ide a fórumra, majd felvidítunk a lányokkal :-))

szerintem a plasztikát meg hagyd csak szülés utánra....

puszi! Pink

6228. ClauDina
2009. jan. 14. 18:01
Köszönöm a megértő szavakat!!! Ez egy olyan dolog/állapot amiről nehéz beszélnem. Mivel nemrég költöztünk ezért még barátaim sincsenek nagyon akivel igazából őszintén tudnék beszélgetni ezekről a dolgokról. Nagyon örülök, hogy rátok találtam mert így hogy ti is tudjátok, hogy miről beszélek így jobban tudtok nekem tanácsot adni. eddig amikor más vkivel kezdtem beszélgetni a problémáimról mindig úgy éreztem hogy süket fülekre találtam. Most viszont érzem, hogy megértitek mit érzek és ez nagyon jól esik.
6227. Szmandi73 (válaszként erre: 6218. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 14. 17:47
Viki!!! Jobbulást neked, biztos hamarosan rendben leszel! A képen szuper jól néz ki a pocid!
6226. Szmandi73
2009. jan. 14. 17:46
Sziasztok! Macsekcica túl van a műtéten, kicsit még kába volt, mikor hívott. kezd fájni a dereka a fekvéstől, fél 11 körül került be a műtőbe. ha nagyot sóhajt, fáj a hasa, de egyébként elvan. Holnap meglátogatom, ha megyek kontrollra, majd leírom, mi újság vele! Ma van az első ügyeletem okt. óta, és ónos eső esik... (baleset ambulancián dolgozom) :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook