Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hason altatás fórum

Hason altatás (beszélgetős fórum)


1 2
10. clugie
2009. dec. 21. 09:31
Szerintem is a babák döntik el, hogyan tudnak nyugodtabban aludni. Én végül mindkét fiamat hasra fordítottam -és vettem inkább légzésfigyelőt- de a kisebbik hamar megtanult hanyatt fekve is aludni (a babakocsiban csak így tudott). Ettől függetlenűl egyik sem lett jóalvó, sőt a kicsikém még most közel 1 évesen is katasztrófális..........
2009. dec. 21. 09:29
az én kisfiam is picike korátol csak hason alszik.. és nagyon szeret is ugy aludni..
8. angyal 79 (válaszként erre: 5. - Lujzacica)
2009. dec. 21. 09:29

Az első gyerekemet én is azért nem altattam hason mert féltem a bölcsőhaláltól, de hanyatt sem mert féltem hogy megfullad, így egyik este az egyik oldalán másik éjjel a másik oldalán altattam egy ideig.

A másodiknál használtunk légzésfigyelőt, így nyugodtan tettem hasra.

Mert azt mondják hogy a bölcsőhalál legfőbb oka a túlmelegedés és a mély alvás amikor el felejtenek levegőt venni.A melegre tudsz figyelni, és ha mgis bealszik a lf riaszt felveszed felébred és vesz egy nagy levegőt.

2009. dec. 21. 09:26
A kórházban is úgy alatták,mert állítólag így nem ébreszti fel magát,viszont a bölcsőhalál miatt nem ajánlatos.Az én fiam 10 hetes,de én még nem mertem hason altatni,és egyébként sem szeret hason lenni.Viszont ha van légzésfigyelőtök akkor szerintem nem lehet baj.Ja és az oldalán nem szeret aludni?Nálunk az elején mindig úgy aludt,most tértünk át a háton alvásra.
2009. dec. 21. 09:25

Sokkal jobban alszanak hason.Pont azért mert így nem tud kalamolni és nem ébreszti fel magát.

Én az első lányomat nem altattam hason a másodikat viszont igen és ő 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakát.

2009. dec. 21. 09:24
Ez egy nagyon érdekes kérdés, hogy hason, vagy hanyatt "kell" altatni a babát. Én még csak 36 hetes vagyok, de már belehülyülök a sok infóba, mindenhol mást írnak, mondanak. A szülésre felkészítőn azt mondták, hogy csak hanyatt szabad (bölcsőhalál miatt) a védőnő szerint hason (ha maradt bent büfi, ne menjen le a torkán...) a gyakorlottabb anyukák meg azt mondják, hogy ez mind hülyeség, mert a baba eldönti, hogy neki hogy jó. Vélemény?
2009. dec. 21. 09:24
Szia! Az én fiam is csak hason tudott jól aludni. Hasra fektettem le mindig,amikor "egyedül" aludt.
2009. dec. 21. 09:22

Szia!

Én is mindkét fiamat hason alattam, úgy tettük le, és el is aludtak gond nélkül.

2009. dec. 21. 09:20

Szia!


Én mindig hasra tettem le, kb 2 perc és elaludt magától! Most 9 hónapos és még most sem alszik el hanyatt, nagy ritkán a babakocsiban, de ott is mindig hasra tettem:)

1. Ganz
2009. dec. 21. 09:14

Hogy lehet 5 hetes babát hason elaltatni?

Ha mélyen elaludt hanyatt,megfordítom és 3 órát is képes úgy aludni.De elaludni csak hanyatt, és nagyon nehezen bír mert jár keze-lába és mikor majdnem elaludna felébreszti saját magát.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook