Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Három napos cseregarancia! Létezik még ilyen? A hűtő hangja és hőfoka nem megfelelő. fórum

Három napos cseregarancia! Létezik még ilyen? A hűtő hangja és hőfoka nem megfelelő. (tudásbázis kérdés)


1 2
14. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2011. aug. 12. 20:19
Nálam mindegy melyikre állítom be, ugyanúgy hűt, nagyon!!!
13. ujlany (válaszként erre: 9. - Cb82b220ce)
2011. aug. 12. 20:17

hat kell egy sima vizmero, az megmutatja, hogy vizszintben van-e. Aztan a labaim mar sok hutonek van olyn tekero amivel szintbe lehet hozni.


epp elobb irtam, hogy nekem 2-en van a hutom, de rendesen hut, engem is meglep hogy ennyire.


Miert gondolod, hogy maxon hut?

12. cb82b220ce (válaszként erre: 7. - A1f813b884)
2011. aug. 12. 20:16
Ez nem Nofrostos.
2011. aug. 12. 20:16
ja a miénk is samsung és már hat éve megvan, semmi baja, néha azért még produkál fura hangokat
10. ujlany
2011. aug. 12. 20:16
legtelenit = jegtelenit :-)
9. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Ujlany)
2011. aug. 12. 20:16

Fogalmam sincs.... :-S

Lehet, hogy nincs de nem is tudom, hogy kellene rendesen vízszintbe helyezni. Rakjak alá vmit?

Bár úgy gondolom ha ez lenne a gond akkor mindig vinnyogna és nem időközönként.

Egyébként meg tegyül fel a zajnak ez az oka...

És a hőmérséklet? Az miért nem változik? MIért megy akárhogy állítom be maxon?

2011. aug. 12. 20:15
egyebkent az a gyomorkorgas az en vadonatuj hutombol is jon. Altalaban egy nap egyszer, rovid idore. En betudtam annak, hogy biztos olyankor legtelenit. Nekem ugyan nem hallatszik be a szobaba, de mikor a konyhaban vagyok es hallom en is elgondokodom, hogy ez normalis? :-) De nekem ugy epitettek be, es kimertek minden oldalrol vizszinbe, szoval gondolom minden rendben van vele. Egyebkent 1-7 ig van skalaja, es csak 2-re kell allitanom mert mar ott is tokeletesen hut.
2011. aug. 12. 20:15
Nem nofrost-os a hűtőd, azok csinálnak ilyet az elején? Egy idő után halkabb lesz, vagy hozzászoksz.:) Tudom mert nekünk is ezt csinálta és ugyanúgy kihívtam én is a szervizt, mint te, de csak hümmögtek.
6. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2011. aug. 12. 20:14
Nem gondoltam meg magam csak nem akarok szar hűtőt :-S
5. ujlany (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2011. aug. 12. 20:11
biztos vagy abban, hogy vizszintben van a huto? erdemes lenne bemerni. A zajszint (allitolag) nagyon novekszik ha nincs vizszintbn.
2011. aug. 12. 20:09

ha hibás akkor ki kell cserélniük.

ha csak meggondoltad magad, akkor nem, de sok áruház presztizsből ekkor is cserél (de erre nem kötelesek).


szerintem amúgy a szerelők nem fognak kötözködni, ha mondod nekik, hogy mi a hiba, szerintem el fogják hinni akkor is, ha a hűtőd abban a negyed órában pont nem produkálja azt a hangot. (az is simán elképzelhető, hogy nem először találkoznak ezzel a hibával az adott hűtőnél)

2011. aug. 12. 20:06
Igen, ilyen indokkal gondoltam hogy nem de alapos indokkal talán... Nem tudom.
2. 8ef78160df (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2011. aug. 12. 19:59
Ilyen indokkal, hogy nem tetszik nem hiszem :), de ha hibás akkor igen(tudtommal).
2011. aug. 12. 19:56

A 2 napja vett Samsung hűtőnk annyira hangos időközönként, hogy a hálóba is be hallatszik és nem lehet tőle aludni sem.

Minden hűtőnek van egy alap hangja, lehet az kattogás, vízcsobogás, bugyborékolás, zúgás stb...

A miénknek a hangját nem tudom túl jól leírni. Amolyan kutya vinnyogás, nyüszítés... Néha pedig olyan mint a gyomorkorgás. Úgy hallatszik, hogy a hűtő próbálkozik próbálkozik de nem jön össze neki...

Hívtam a márkaképviseletet, kiküldenek 1-2 napon belül szerelőket és ha megállapítják, hogy hibás mivel 72 órán belül szóltam ezért kicserélik.

Na és ha akkor nem jön elő a hang amikor itt vannak? Próbáltam már felvenni rögzítőre, sikerült is, nem tudom az elég lesz-e.

Egyébkén a másik problémája, hogy csak bizonyos hőfokon meg még pedig maxon...hiába tekerem le legalacsonyabbra, a hőmérséklet nem változik tehát úgy gondolom valóban van valami baja.

Egyébként, hogy a fő kérdésre visszatérjek....

Létezik még olyan, hogy 3 napon belül kötelesek kicserélni ha nem tetszik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook