Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik babát tervezünk fórum

Harmadik babát tervezünk (beszélgetős fórum)


19. Fenife (válaszként erre: 18. - Keriné76)
2011. jún. 15. 09:08

Köszönöm, büszke is vagyok rájuk!


Kihez jársz dokihoz? Én csak kérek egy időpontot a jövő hétre, nem akarok tovább várni.

2011. jún. 15. 09:04

Jaj de jó:-)

Végre valaki aki nem más városban lakik. Már csak az lenne a szép, ha egyidőben lennénk terhesek:-)

A gyerkőceid is nagyon szépek.

17. Fenife (válaszként erre: 16. - Keriné76)
2011. jún. 15. 08:58

Megnéztem az adatlapod, nagyon édesek a gyerkőceid.


Amúgy majdnem egy idősek vagyunk és egy városban élünk! :-) Kicsi a világ...

2011. jún. 15. 08:45
Nekem 8 és 5 évesek. Én is reménykedtem eddig, de a korom miatt szeretném, ha idén összejönne.
15. Fenife
2011. jún. 15. 08:43

Sziasztok, jó reggelt!


Én nem voltam még dokinál, valahogy minden hónapban reménykedem, hogy talán most. Most így, hogy többen is említettétek ezt a gyógyszert kicsit reményt kaptam, hátha nekem is segítene.


Nektek mekkorák a nagyobbak?

2011. jún. 15. 08:33

Hát nagyon remélem, mert nem szeretném, ha nagyon elhúzódna már csak a korom miatt sem.

Remélem, ha összejön a gyerekek is szeretni fogják bár a nagyobbik szokta mondogatni a kistesót.

A betegség minket sem hagyott el mostanában. Sajnos télen is kijutott belőle, a múltkor meg össze szedtük a hányás-hasmenésest mindenkin átment.

Nagyon örülök neked.

13. Bonti74 (válaszként erre: 10. - Keriné76)
2011. jún. 15. 08:17

Igen, nagyon nagy, másfél-két évesnek nézik, pedig még csak 14 hónapos.

Kis bohóc...:) A nagyok imádják, meg ő is őket.

Mikor hazaérkeznek a suliból, oviból sikítozik, annyira boldog.

MOndjuk az utóbbi 2 hónapban valaki mindig beteg volt. Egymásra ragasztották, antibiotikum, Lucának még vérvétel is volt... Szóval most fáradt vagyok.

Szorítok neked! Biztosan össze fog jönni csak ezek szerint idő kérdése. Most jön a nyár, a sok gyümölcs és vitamin, most biztosan sikerül!

2011. jún. 15. 07:09

Szia!

Ne izgulj nagyon jó gyógyszer én is szedtem annak idején és sikerült is három hónapon belül. Kitartás.

2011. jún. 15. 06:37

sziasztok,

Tegnap kiderült, hogy hormonálisan nincs problémám! Ennek örülünk.:-) Viszont a dokim szerint kicsit lassan érik a petesejtem, rövidebb ciklus ellenére a 14.-15. napon. Kaptam Clostylbegitet. Kicsit tartok tőle...De lehet, hogy sokkal hamarabb siker koronázná a probálkozásainkat! Mi a véleményetek?

10. Keriné76 (válaszként erre: 7. - Bonti74)
2011. jún. 14. 18:49

Szia!

Tavaly voltam utoljára orvosnál,akkor nem talált semmit ami akadálya lenne. Mondjuk volt pár hónap kihagyás. De most csak úgy döntöttünk, hogy csak megpróbáljuk még egyszer. Most elkezdtem hőmérőzni úgyhogy meglátjuk mi lesz a vége. A legelsővel én is Clostylbergitet szedtem, de a harmadik hónapban sikerült is, a második gyógyszer nélkül első hónapban sikerült. Veletek mi újság, már szép nagy a leányzó:-)

2011. jún. 14. 16:04

Szomorúan olvasom, hogy néhányan feladtátok már.:-( Az elkeseredés mélysége pedig nem a hónapok mennyiségének a függvénye. Hiszem, hogy ahol 2 van, a 3. is megérkezik.

Nálunk a nagyobbik lányom 4. hónapban sikerült, a kisebbik rögtön. Úgy kezdtük a harmadik babaprojectet, hogy 1-2 hónap múlva sikerül. Valószínű, hogy most nincs peteérésem. Pont most megyek orvoshoz ultrahangra és tudom meg a hormonlaborom eredményét.

Kívánok mindenkinek mihamarabbi babázást!

Harcoljunk érte együtt!

2011. jún. 14. 15:24

Sziasztok! Már 2 éve próbálkozunk a 3-dik babával, de eddig sikertelenül.

Már feladtam, de a szívem legmélyén még mindig reménykedek, hogy talán most sikerül.

Az első terhességem elhalt 2002-ben. Két évire lettem állapotos a fiammal 2004-ben. Utána 8 hónapi próbálkozás után lettem állapotos a lányommal 2007-ben.


Sok sikert mindenkinek

7. Bonti74 (válaszként erre: 3. - Keriné76)
2011. jún. 14. 11:47

Sziaaaa! Éppen a múltkor kerestelek, csak nem jól írtam be a neved és nem talált meg a rendszer!

Gondoltam rád, mi lehet veled!!!

Sajnálom, hogy még mindig nem jött össze!:(

Nőgyogyi, nem mond semmit? Valamit szedsz?

Nekem az első lányom jött össze nehezen, ott kaptam Clostylbergitet meg tüszőrepesztő injekciót. Így első alkalommal összejött.

2011. jún. 14. 10:42

Sziasztok!


Én is csatlakoznék. Mi még csak második hónapja próbálkozunk, de kicsit én is csalódott vagyok, mert az elsõnk csak úgy véletlenül jött, a második meg elsõ próbálkozásra sikerült. Elvileg holnapután kéne megjönnie és ahogy most a hasam érzem, szerintem meg is fog :( Azért még reménykedem, sose lehet tudni.

5. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Andóka)
2011. jún. 14. 10:22

Mi most adtuk fel.

A második is nagyon nehezen,2év után sikerült.

Most szinte reménytelen a helyzet hormonok mellett is.

2011. jún. 14. 07:42

SZiasztok!


Én is csatlakoznék. 8. hónapja próbálkozunk, de semmi. Épp kezdek elkeseredni...: -(((

2011. jún. 14. 07:17

Szia!


Csatlakozom, mi egy éve próbálkozunk pici kihagyással, de még nekünk sem jött össze. Engem csak azért zavar, mert az első kettő egyből sikerült. Most elkezdtem hőmérőzni, úgyhogy meglátjuk.

2011. jún. 14. 07:03
Nekünk hamar összejött harmadszorra is. Kívánom, hogy siker koronázza a próbálkozásotokat! :)
2011. jún. 13. 23:57
Harmadik babát tervezünk, illetve már dolgozunk rajta. Sajnos, úgy tűnik, nehezebben sikerül, mint az előző két esetben. 6 hónapja semmi. És nektek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook