Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harisnya - csak egy szükséges rossz, vagy azért vagyunk még páran, akiknek több ennél? fórum

Harisnya - csak egy szükséges rossz, vagy azért vagyunk még páran, akiknek több ennél? (beszélgetős fórum)


1 2
28. phlhh (válaszként erre: 27. - 2a69f78972)
2012. márc. 15. 23:15
Ha olyan meleg van akkor térdfixet hordok. Abból is az üvegszálasat, mert az nem passzos, mint a lycrás, és nem húzom fel teljesen, hanem lazán hagyom, így nem is érzem, h ott van.
27. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Phlhh)
2012. márc. 15. 22:49
Nyáron, 50 fokban is hordod?
26. timycat (válaszként erre: 1. - Phlhh)
2012. márc. 15. 22:41
1000 és még 1 féle-fajta harisnyám, combfixem, térdfixem van... én imádom őket
2012. márc. 15. 22:39
Én a mintás harisnyákat szeretem.Feldobja az ember ruházatát.:D
24. phlhh
2012. márc. 15. 21:31

A combfixet annyira nem szeretem, bár van abból is jópár. Kétségtelen, h néha előnyös, de főleg csak alkalmakra veszem fel. Hétköznapi viseletként nem használom.

Kedvenceim a testszínű matt harisnyák, főleg azok, amik alig látszanak rajtam. Van bennük vmi titokzatosság..:)

Főleg én is szoknyákat hordok, bár az utóbbi egy évben elkezdtem rövidnacikat(különböző hosszúságúakat) is hordani. És örök kedvencem a farmer magassarkú párosítás, amikor csak a lábfejemnél villan ki a harisnya, vagy térdfix.

2012. márc. 15. 21:22

Én is kedvelem a harisnyát, de csak mint rendes kiegészítőt, a testszínűt ki nem állhatom. (Na meg persze alkalmanként bokafix, itt viszont általában testszínű, de olykor mintás vagy fekete.) Ilyenkor tavasszal főleg jól kombinálható darab, a mintás, színes darabok jól mennek a pasztell ruhadarabokhoz. Nem csak szoknyához, de sorthoz is viselem olykor, de ez csak nagyon megválogatva tetszik, csak nagyon kevés emberen tetszik, mert itt extrán oda kell figyelni, hogy ne keltsen túlságosan közönséges hatást.

Én egyébként minden nőnek ajánlanám, akinek nincs rossz lába, csak meg kell találni azokat a darabokat és olyan szoknyával kell kombinálni, ami igazán illik az illetőhöz (testalkatilag és egyéniségileg egyaránt).

22. phlhh
2012. márc. 15. 21:07

Én is sokáig utáltam a harisnyát.17voltam, amikor elkezdtem velük barátkozni. Akkor kaptam egy minőségi harisnyát, ami nagyon bejött az addigiakhoz képest. Ja persze, mert addig anyu vett nekem harisnyákat, amik csak 1-2száz Ft-os krepp harisnyák voltak, ami valóban szörnyű. Krepp harisnyát a mai napig nem veszek fel.

Am ezen a vonalon elindulva sztem a legtöbb nő pont ezért utálja a harisnyát, mert az 1-2száz Ft-os harisnyát veszik alapul, és mivel az tényleg gáz úgy vannak vele, h több pénzt nem is adnak ki érte, pedig már 5-600Ft-ért is lehet aránylag jó harisnyát kapni. Pedig ha egyszer rászánnák magukat észrevennék a különbséget.(Egyszer az egyik barátnőmnél ez be is jött..)

2012. márc. 15. 20:51
Amúgy szerencsére egyre több helyen lehet vásárolni combfixeket. Eddig ha volt is valahol, a választék nagyon nulla volt. Szerencsére ebben van némi fejlődés.
20. phlhh (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. márc. 15. 20:50
Nyilvánvaló, h fétis is van benne a részemről, de nem szeretem így emlegetni, mert sokan beteges dolognak tartják; nem fedi le teljesen a valóságot; és mert főleg pasikra jellemző az ilyesmi.
19. Tücke (válaszként erre: 18. - Vörös(ör)DÖG)
2012. márc. 15. 20:50
ismerős a szitu :)
18. vörös(ör)DÖG (válaszként erre: 16. - Tücke)
2012. márc. 15. 20:49
úgy bizony! :)
2012. márc. 15. 20:49
Én is imádom a harisnyákat, mondjuk Én csak nyáron nem hordok, ugyanis, szoknyás nőci vagyok, még télen a hidegben is szoknya van rajtam! Valamiért a nadrágot nem szeretem, persze azért van az is, de inkább szoknyák, és azokhoz illő harisnyák!:)
16. Tücke (válaszként erre: 15. - Vörös(ör)DÖG)
2012. márc. 15. 20:47
de azt az egyet az őrület határáig :DDDDDDDDDDDD
15. vörös(ör)DÖG (válaszként erre: 14. - Tücke)
2012. márc. 15. 20:46
Isten ments! Csak egyet! :)
14. Tücke (válaszként erre: 13. - Vörös(ör)DÖG)
2012. márc. 15. 20:36
nem háttt :)))) de sztem te se akarsz lépten nyomon minden élő és élőhaltt pasit felhúzni
13. vörös(ör)DÖG (válaszként erre: 11. - Tücke)
2012. márc. 15. 20:34
Az attól függ, hogy miért húztam fel! Ha felhúzni akarok valakit, akkor nem baj, ha kivillan ;-)
2012. márc. 15. 20:29
Mindig utáltam a harisnyát, soha nem is hordtam. Csakhogy nem tudom, mi ütött belém, rendeltem egy halom harisnyát, combfixet, térdfixet (az elmúlt fél órában pont a hétfőn befutott szállítmányomat próbálgattam), feltett szándékom, hogy kissé lotyósra/dögösre/állatra veszem a figurát, úgyhogy a fejemben már próbálgatom, melyik darab melyik ruhámmal, csizmámmal nézne ki jól.
11. Tücke (válaszként erre: 10. - Vörös(ör)DÖG)
2012. márc. 15. 20:27
ez tény csak az a baj hogy nem mind1 milyen hosszúságú a ruha ami alatt viseled:))))
2012. márc. 15. 20:25

Én személy szerint imádom a szép combfixeket és a harisnyatartókat. Mindig vadászom az újakat, Párom nagy megelégedésére.

Szerintem a combfix amúgy is kényelmesebb és praktikusabb is, mint a normál harisnya.

2012. márc. 15. 20:24
sose szerettem a harisnyákat!
8. Kata óvónéni (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. márc. 15. 20:22
Az:)Én is erre gondoltam:)
2012. márc. 15. 20:21

Ugyanolyan ruhadarab,mint egy nadrág vagy felsőrész.

Többféle szín anyag létezik,évszaknak divatnak megfelelő és változatos.

Ha valakinek széles az öltözködési kultúrája - annak biztosan találsz a ruhatárában szép darabokat :)

2012. márc. 15. 20:20
ha elromlik a kocsiban az ékszíj akkor egy ideig tök jól helyettesíti! ::))
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Phlhh)
2012. márc. 15. 20:20
Harisnyafétis? :)
2012. márc. 15. 20:18
soha nem hordok
2012. márc. 15. 20:18
hát én a harisnyát csak kb 4 hónapig hordom az évben akk is csak akkor ha szoknyát veszek fel ez ált április május és szeptember október , térd vagy bokafixet csak akkor ha olyan helyre megyek és olyan nadrág ill cipő van rajtam
2012. márc. 15. 20:17
én nem tartom rossznak a harisnyát, bármikor felveszem, főleg, ha van hozzá megfelelő szoknyám. A rövidebb szoknyáknál meg szívesen hordok csipkés, mintás darabokat, meg forró nacinál is jól tud kinézni néha...
2012. márc. 15. 20:15

Sziasztok!


Azért indítottam ezt a fórumot, mert érdekel,h egy "átlagos" nő hogyan vélekedik a harisnyákról.


Azért írtam, h "átlagos", mert számomra a harisnya több egy egyszerű ruhadarabnál. Már-már lételememmé vált. El nem tudnék képzelni úgy egy napot, h ne legyen rajtam harisnya, vagy valamelyik "kistesója"(combfix, térdfix). Imádom az érzést, ahogy lágyan szorítja a lábam; esztétikailag is nagyot dob rajta; ad egyfajta magabiztosságot és szexuális kisugárzást(tapasztalataim szerint a legtöbb pasinak is bejön).

Tudom, furcsa ezt egy csajszitól hallani, hisz a legtöbb nő utálja a harisnyát(szükséges rossz), de azért vannak kivételek.;)

Minden hozzászólást örömmel fogadok, legyen az pozitív, vagy negatív vélemény a témával kapcsolatban. Sőt nem is kell feltétlen, h vélemény legyen, lehet szó viselési szokásokról, márkákról, típusokról. Vagy ha csak van valami harisnyás sztorid is(vicces, kínos, erotikus stb)azt is örömmel fogadom. Ha kell szívesen adok tanácsokat is(8 éve kezdődött a "harisnyamániám, szal van egy kis tapasztalatom;)).

Dióhéjban ennyit rólam, a többit majd idővel, addig is várom a hozzászólásokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook