Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Haragszik rám a barátom családja. Jogosan? fórum

Haragszik rám a barátom családja. Jogosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
56. kriszta773 (válaszként erre: 46. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:22

hidd el, majd pár évet lehúztok együtt, szülsz egy-két gyereket, és egy regénnyi rossz szavad lesz a párodról, válás előtt-alatt-után. nem azért, mert rossz ember, de majd megtapasztalod, és rájössz, hogy egy felnőtt férfitől nem normális, ha még 35 évesen a szüleivel él, leadja a fizut, és ha még sosem volt barátnője. vajon mit csinált tizenévesen, huszonévesen, milyen vágyai, igényei voltak mind a nőkkel, mind a saját életével szemben?


nem véletlen, hogy te sem úgy élsz, hogy eszedbe nem jutna, hogy párod legyen, nem vágysz pasira, önállóságra, párkapcsolatra, külön életre, külön kasszára. ég és föld vagytok hozzáállásban, talpraesettségben, majd ez ki fog jönni, ha már eltűnik a "párosodjunk, építsünk közös életet" rózsaszín köd. ne siesd el

55. 2cc786c515 (válaszként erre: 51. - 388b941089)
2014. szept. 13. 13:20
:D :D
2014. szept. 13. 13:20

Valaki azt mondta, nem lestek en sokaig a fiuval, mert nem fogom elviselni a csaladot. Olyan is volt mar, hogy valaki azt mondta, csak a penze miatt vagyok kepes elviselni ezt..

Es faj. Nyilvan nem hatrany, hogy jo anyagi helyzetuk van es nem eheznek, nem faznak telen, de van ami sokkal fontosabb nekem. Egyszer nem kiabalt velem a baratom, meg csak fel se emelte a hangjat, minden nap elmondja es erezteti velem, mennyire szep vagyok es imad... Es emiatt a legszornyubb az egesz. Szeretem. Nem tudnek nelkule meglenni, de ami ram var, ha egyutt maradok vele... OMG

2014. szept. 13. 13:16
Gazdagok. De nem koltekeznek. Nagyon sporolosak, es ez az egy, ami tetszene, ha... nem ennyire durvan sporolnanak. En is igy nottem fel, nem megvenni minden olyan dolgot, ami nem letszukseglet... de miota dolgozom, van, hogy megengedek magamnak ezt azt. Pl a tabletgepet... Es az anyja ki volt akava, hogy minek ez nekem...
52. Flóra76 (válaszként erre: 48. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:14

Tőlem lehetne bármekkora a vállalkozás, úgy élnek, mint egy kolónia....nem egészséges,nagyon nem...

Mivel zaklat téged a téma, nem jósolok sokat ennek a kapcsolatnak.

51. 388b941089 (válaszként erre: 4. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:14
:D Azért jöttem ide, mert azt hittem valami sporttéma. :D
2014. szept. 13. 13:13
Hat majdnem egy utcaban laknak ok is a gyerekekkel. De minden nap mennek egymashoz, telefonalnak napi 10szer egymasnak, ilyenek. Igen, az o rezsijuket is a baratom anyukaja fizeti. Mindent o intez. Pl multkor baratom azert kapott lecseszest, mert sok lett a telefonszamlaja... Kb 15ezer...ami nekik kb olyan, mintha 150forint lenne....
2014. szept. 13. 13:13

... nehogy mar ennyit szenvedj aert a kis kolbaszert!!!

... ez az egesz rossz omen!

... ez kell neked??

... kell a rossz?

... gondolkodj!!!

2014. szept. 13. 13:11
Akkora a vallalkozasuk, hogy nem lehetseges innen elmenni. Jol meno munka, soha nem hagyna fel a baratom ezt. Es meg is ertem. Rengeteget dolgozik. Vasarnap is. Kelunk 6kor legkesobb es este latom csak...
47. 2cc786c515 (válaszként erre: 46. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:11
....nadehogy?? Napi szinten, hogy vásárol be a konyhába? Rezsit kifizeti? azt is a mama? És ő soginőd is ott lakik vagy azoknak is lett már korábban építve?
2014. szept. 13. 13:09

Egy rossz szot nem tudnek a baratomra mondani. Csak az a baj, hogy o maskepp lett nevelve, masok a szokasok. Igen, le kell adnia a fizeteset es ha venni akar valamit akkor ker az anyjatol...

Pl multkor azert kert penzt a baratom tesojanak a felesege, hogy vehesseb a suliba cuccokat...

45. 2cc786c515 (válaszként erre: 41. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:07

Mi ez valami szekta vagy kolóniában élnek??? - na innentől kedves Keep már nem is lenne kérdés, hogy hova ne költözz!!


Hozzájuk és az új házba biztosan nem. Max egy 250 km-rel messzebb városba, amikor is tényleg elég őket látni egy hónapban egyszer!

2014. szept. 13. 13:06

Az okot mar tudom, miert nem volt eddig senkije... Kiderult, es en elfogadtam, nehez, de elfogadom, mert szeretem a baratomat.

Kedvembe akar jarni egyebkent, de sokszor en mondom, hogy lepjen mar meg egy csokival, vagy valami es mrgveszi. Hat magatol ilyen eszebe se jutna. 😁

2014. szept. 13. 13:06
nem lesz ennek jó vége.
42. 2cc786c515 (válaszként erre: 37. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:04
micsinász"??? le kell adni a fizetésüket?
2014. szept. 13. 13:04

Ja es a baratom tesojanak a felesege nem dolgozik. Van ket gyerek, egyik suliba jar, masik oviba, es nem dolgozik. Nem dolgozhat. Neki el kell latni a csaladot, takaritani kell, stb...

En ezt ki se birnam. Illetve nyilvan, amig picik a gyerekek otthon vagyok, de igenis kell nekem az, hogy munkam legyen, ha nem is annyit mint ok, de legyen is egy keves keresetem....

40. kriszta773 (válaszként erre: 28. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:03
óanyám. hát ezt úgysem fogadod meg, és nem is várható el, de az ilyen pasit ejteni kell, és keresni egy korban, életvitelben hozzád passzolót. ha egy 35 éves pasi még a szüleivel él és te vagy az első barátnője, az nagyon nem véletlen. de majd megtudod
39. 2cc786c515 (válaszként erre: 36. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 13:02

hhmm.... szeretem amikor megtervezik az életemet mások.


De látom, nálad sem lesz másképpen. Hosszú jegyességet javaslok...addig talán tényleg el tudod dönteni, hogy kell ez a fiú a rokonságával együtt, vagy nem.

2014. szept. 13. 13:02
A sajat anyamtol nem kerek szivesen penzt, nem meg mastol. Es ez a beszamolas, hogy miert ezt veszem, minek ez, miert ilyen draga... Ahhhhhh
2014. szept. 13. 13:01
Es most jon a fo dolog, ami megremitett... Nagy vallalkozasuk van, es ami bemegy penz nekik, azt az anyjuk kezeli. Az osszeset. Baratomnak es a tesojanak LE KELL ADNI A PENZT. multkor elmentem veluk bevasarolni, es a parom tesojanak a felesege kert penzt, hogy vasarolhasson... Hat ez borzaszto.
2014. szept. 13. 12:59
Ja es mar olyanokat mondtak, hogyha lesz gyerekunk, majd hordhatja a padlason levo ruhakat, meg ilyenek... Nem az a fajta lany vagyok, aki a legmarkasabb, legdivatosabb cuccokat akarja, de a gyerekemnek majd igenis szeretnek szep uj ruhakat...
35. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 28. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 12:56

akkor nagyon fiatal lehetsz meg!

nem gondolkodnek hosszu tavon semmikeppen!

2014. szept. 13. 12:56
Engem szeret nagyon, de ilyennel nem tud mit kezdeni. Egyszer kert meg, hogy menjek el legalabb heti egyszer, amit ket hetig be is tartottam, de utana valami miatt nem mentem, es mar azt kerdeztek a szulei, miert utalom oket ennyire... Es emiatt megint nem mentem...
33. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Anya4005)
2014. szept. 13. 12:55
Háááát h közös ház ?! gondolom a fiuk nevére , lehet , h szülői haszonélvezettel megspékelve !!!! Egyik kolleganőm kb 35 éven keresztül nem tudta megemészteni , h a férje nevén volt a ház , mert már akkor kezdődött az építkezés , mikor ő még sehol se volt !!!!
2014. szept. 13. 12:55
...kár,hogy a családilag nem vagytok egy szinten - ez később sokszor vissza fog majd ütni :( - tapasztalat...
2014. szept. 13. 12:54
A baratom azt mondta, o ebbe nem avatkozik bele, nem erdekli.
2014. szept. 13. 12:53

Ritkan beszelnek... De nincsenek rosszban a a szuleim veluk. Az apukaja volt meg husvetkor itt, hat amit addig apanak meseltem roluk, ok is igazaz adtak nekem. Nem tudom elmagyarazni azt a fajta viselkedest... Folyamatosan dicsekedett, hogy miket megcsinalt mar eleteben, stb...

A baratomnak ezt fel se hoztam, nem akarom megbantani. Magamban orlodom, es latom, h zavarja a baratomat, de nem szol...

29. 2cc786c515 (válaszként erre: 28. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 12:52
...és a párod mit szól a szüleihez?
2014. szept. 13. 12:50
Igen a szuleivel el. En vagyok az elso baratnoje... De higgyetek el nekem, nagyon jol megvagyok vele. Maskulonben reg elhagytam volna a szulei miatt. Epp ez a rossz, hogy vele minden szuper, es ilyen a csaladja...
27. 2cc786c515 (válaszként erre: 23. - Keep it Real)
2014. szept. 13. 12:50

Nem hiszem. Elfáradtak az élettől. Ne vedd a szívedre! Ha neked jobb a havi látogatás, akkor úgy menjél.


A leendő anyósék nem mennek hozzátok? A két mama hogy jön ki egymással?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook