Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallottatok már WorldVentures Luxusutazási Klub-ról? Megéri belépni, tényleg olyan jó lehetőség? fórum

Hallottatok már WorldVentures Luxusutazási Klub-ról? Megéri belépni, tényleg olyan jó lehetőség? (tudásbázis kérdés)


4. vazo (válaszként erre: 2. - Noorah)
2011. máj. 6. 10:33

Sziasztok.


Én WorldVentures klubtag vagyok 2011. 03. 11. –óta.


Szeretném megosztani veletek, hogy én miért csatlakoztam, mik számomra a legfontosabb előnyök, milyenek az eddigi tapasztalataim, és hogy mi az ami „nem kóser” szerintem.


Miért csatlakoztam


Az elmúlt időszakban az online pénzkereseti lehetőségek tucatjaival találkozhattunk az internetet böngészve. Az okosok nagyon jól felismerték, hogy mekkora lehetőség rejlik az internetező magánemberek tömegeiben, akik alig várják már, hogy valami tényleg működő otthonról, interneten végezhető munkát találjon. De hol a termék, amiből a pénz lesz? Ha jól körbenézünk, a valóban működő online pénzkereseti lehetőségek tárháza kimerül az ilyen jellegű képzéseket, e-könyveket áruló hálózatokban.


És itt jön képbe a WorldVentures klubtagság. Az üzleti modellje szerintem méltán kiérdemelte a tökéletes vihar elnevezést. Kimondottan az online hálózatépítésre az online vírusmarketingre fejlesztették ki. Én azért csatlakoztam, mert a WorldVentures-t szerintem azoknak találták ki, akik eddig azért nem foglalkoztak hálózatépítéssel, mert utálnak eladni, nem szeretnek nyomulni, rátukmálni másokra „fantasztikus” termékeket, és nem szeretnék, hogy az ismerőseik csak akkor vegyék fel a telefont, ha letiltja a hívószám kijelzést. A WorldVentures üzleti modellje úgy képes bevételt termelni, hogy nekem nem kell bemutatókat tartani, vagy az ismerősöket, barátokat győzködni.


Számomra a legfontosabb előnyök


1. nincs elutasítás, mert megmutatom a webcímemet, és majd jelentkeznek, akiket érdekel ez a lehetőség.


2. A negatív visszajelzésekkel nem találkozok, csak a sikert tapasztalom meg, amikor online belépőm van. Nem mondják a szemembe, hogy ez engem nem érdekel. A weboldalamról leperegnek ezek az elutasítások, és csak azokkal találkozok, akiket érdekel ez az üzleti lehetőség.


3. A WorldVentures nélkülem is működik. Ha napközben elfoglalt vagyok, hétvégén pihenek, vagy nyaralni mentem, attól még lehet belépőm, mert a jól felépített online vírusmarketing rendszerem teljesen automatikusan működik.


4. Nekem csak egy feladatom van: A cégünk kifejezetten azt kéri tőlünk, hogy a célunk csak annyi legyen, hogy minél több embert odairányítsunk a weboldalunkra.


A tapasztalataim:


Minden úgy van, ahogy a bemutató videókon láttam és hallottam. Az eddigiek alapján nagyon elégedett vagyok a WorldVentures-el. Én még nem voltam álom úton, de a barátaim a múlt hónapban elugrottak Lengyelországba, Krakkóba. Egy gyönyörű szép 4 csillagos klasszicista szállodában (klasszikus bútorokkal) 4 napot töltöttek el. Szerintük a szálloda csak azért nem volt 5 csillagos, mert nem volt wellness és nagy konferencia-részleg. A 4 nap szállás költsége 120$ / fő volt. Szuperül érezték magukat.


Ami szerintem „nem kóser”


Ahogy csatlakoztam, kaptam egy jól használható webirodát. Vannak marketing anyagok, oktató anyagok, látom, hogy mikor ki csatlakozott, a kifizetéseimet, mindent. Bárkinek tudok levelet küldeni a hálózatomban, még akkor is, ha nem én regisztráltam be, hanem más, de alattam van. Ami nekem nagyon tetszik, az a háromdimenziós nézet a hálózatomról. Elég profi szerintem.


Ami nem kóser:


1. Ez az egész webiroda még angol nyelvű, és vannak sokan, akiknek ez nem tetszik. Mivel ez az üzleti lehetőség csak nemrég indult el Magyarországon, ezért ennek minden előnyét és hátrányát érzékelhetjük. Előny a hatalmas szabad piac – aki előbb ér ide, annak áll a nagyobb lehetőség. A hátrány a magyar nyelvű anyagok hiánya, bár a hírek szerint a fordítások folyamatosan készülnek.


2. Elég lassan tölt be a webiroda. És lassú a böngészés is benne. Az amerikai felső vonalunk szerint náluk gyors a webiroda, de ez engem kú***** nem vígasztal.


Ezektől függetlenül nekem meggyőződésem, hogy 2011 legnagyobb üzleti lehetősége van most a kezemben.


Kérdezzetek nyugodtan, ha tudok, válaszolok. Ha nem tudok, akkor meg addig kérdezősködök és kutatok, amíg meg nem találom a választ.

2011. ápr. 26. 13:06

Szia.


Tagok úgyis csak jót mondanak, nem vallanák be , hogy valami nem kóser.


Aki meg nem tag, az csak beszél össze-vissza...


Ha tényleg hasznos infót szeretnél , küldd el egy mailben a telszámod.

2011. márc. 18. 07:53
Ha esetleg tag valaki, vagy hallottatok már róla, kérlek írjatok!
2011. márc. 18. 07:53
Hallottatok már WorldVentures Luxusutazási Klub-ról? Megéri belépni, tényleg olyan jó lehetőség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook