Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallottatok arról, hogy kerozinnal kell öblíteni a hajat, hogy szép fényes legyen? fórum

Hallottatok arról, hogy kerozinnal kell öblíteni a hajat, hogy szép fényes legyen? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. judit0625 (válaszként erre: 5. - Tina68)
2010. jún. 6. 16:17
Ez nagyon találó!!!:))))))))))
8. era06 (válaszként erre: 4. - Berbooo)
2010. jún. 6. 16:08

Nincs olyan kár, hogy haszon ne legyen belőle.

Repülőjegy garantáltan megspórolva :))

2010. jún. 6. 15:42
A férjem repülőgépszerelő. Ezek szerint gyönyörű hajának kéne lennie:-) Viccet félre téve legutóbb amikor ráömlött a kerozin egy éjszakára vendég volt a toxikológián. Nem igazán babaolaj, és ez enyhe kifejezés..... A kerozintartájban is védőfelszerelésben, maszkban, szemüvegben lehet csak bemenni. Mindamellett a kerozin olyan büdös, hogy az ember gyomra felfordul tőle. És még sorolhatnám.
2010. jún. 6. 13:24
Én még annyit fűznék hozzá én olyan laborban dolgozom ahol üzemközi ellenőrzésben gázokat és kőolajt vizsgálunk a hajunk beveszi a szagát büdös tud lenni ám igazán na ha még rákened akkor fújjjj.
2010. jún. 6. 13:22
Kirobbanóan szép lesz a hajad utánna:-)
2010. jún. 6. 13:21
:D:D ja vagy öblítés után rágyújtok egy cigire és Törökországig meg sem állok:D
2010. jún. 6. 13:20

Ne haragudj de a kerozin az tömény kőolaj származék és még milyen büdös is azért minden vackot ne kenj a hajadra.

Inkább használj természetes olajokat pl. oliva olajat.

2010. jún. 6. 13:19
Hat en meg nem hallottam rola!De ha igy is van akkor tuti,hogy 10 km-es korzetben nem marad meg senki melletted!:D
2010. jún. 6. 13:18
Sziasztok ti hallottazok arrol hogy kerozinnal kell öblíteni a hajat hogy szép fényes legyen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook