Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottál már a "melegvizet inni étkezés után"nevezetű dologról? Valaki próbálta már? Tényleg hatásosan bontja a zsírt? fórum

Hallottál már a "melegvizet inni étkezés után"nevezetű dologról? Valaki próbálta már? Tényleg hatásosan bontja a zsírt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. jan. 8. 13:35

Nekem természetgyógyász javasolta a napi egy pohár forróvizet, nekem bevállt, na nem a fogyásban, hanem sokkal szebb a bőröm és a hajam.

17-es hozzászóláshoz: Ha valaki huzamosabb ideig hashajtót szed (pl:szűztea kapszula), akkor a bélrendszer ellustul és a szedés befejezése után ezért lassul le a folyamat, akár szorulásos időszak is következhet.

2010. jan. 8. 13:16

mese, neked valami nagy bajod lehet... mert mindent magadra veszel és túlreagálsz a válaszaidban!

azért, mert egy tapasztalat és a józan paraszti ész is azt mondja, hülyeség ez az egész még annak ellenére is, hogy egy orvos mit mond, még nem kellene ennyire negatív válaszokat írni.

azt elhiszem, hogy az orvos azt mondta, oldja a zsírt, de ahogy már próbáltam felnyitni a szemed, valószínűleg nem azt érti alatta, amit te szeretnél, azaz a zsír nem fog hízlalni!

a probléma a fogalmi zavar, hogy félreértelmezted az orvosod szavait abban a reményben, hogy így egyszerűbben letudhatod a súlyfeleslegedet!

"Orvosok ajánlották, náluk reklamálj, ha nem értesz vele egyet!" - jobb lenne, ha te kérdeznél rá nála pontosan, mit is ért zsíroldás alatt és minden értelmezési probléma megoldódna!

"Tudod szerintem korrektebb dolog ezt priviben elintézni, de ha feltűnési viszgetegségben szenvedsz. . . . . Hát, sajnállak drága!" - nem korrektebb! miért akarod a színfalak mögött elintézni, megbeszélni a dolgokat? ha már indítottál egy fórumot, az volna a legtisztább, ha itt beszélnéd meg!

55. mese (válaszként erre: 52. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 8. 11:55
Hihi!alacsony vagy szintben Édes, nagyon!De még mindig nem írtad le a Te tuti bevált módszered! Halljuk!
54. mese (válaszként erre: 51. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 8. 11:54
Tudod szerintem korrektebb dolog ezt priviben elintézni, de ha feltűnési viszgetegségben szenvedsz.....Hát, sajnállak drága!
2010. jan. 8. 10:04

Melegvíz ivás étkezés útán arra jó/és bármilyen hőmérsékletű viz vagy folyadék is/hogy felhigítsd az emésztőenzimeket,és a gyomorsavat,és elégtelen legyen a bevitt táplálék felszívódása.Ennyi!

Nem jó,sőt rossz.

Ha a meleg víz "oldaná a zsírt,ez nagyon tökéletes módszer lehetne,de nem oldja,sem a szervezeten belül sem azon kívül:)

2010. jan. 8. 08:47

Ismeritek a mondást:

Ne vitatkozz a *********, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

51. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 50. - Mese)
2010. jan. 8. 08:46

Írtál nekem privit, itt megosztom a többiekkel, miért nem írtad ide? Én felvállalom, te nem?

Ha pedig nem bírod a kritikát, ne irkálj ide, amit írtál alátámasztani nem tudod, ha úgy gondolod hogy úgy van, akkor igyad, váljék egészségedre.

Olvasd végig a fórumot, nem a te oldaladon van a nagyközönség.

50. mese (válaszként erre: 48. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 7. 22:29
akkor mond meg kedves, mi az a tuti?
49. mese (válaszként erre: 45. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 7. 22:21
Orvosok ajánlották, náluk reklamálj, ha nem értesz vele egyet!
48. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 47. - Tempest)
2010. jan. 7. 13:52
Van aki szokott, a gyomor nyálkahártyáját jól tönkre vágja. Én voltam a hülye, hogy kipróbáltam, de hát a sikerért mindent. Most viszont megvan a tuti, és ezt sok száz más ember is tudja.
2010. jan. 7. 12:03

Nem vagyok biztos benne , de mintha almaecetes vizet is szoktak volna ilyesmire használni...

Vagy rosszul tudom...?

46. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 39. - Genlips)
2010. jan. 7. 10:00
Nagyon jól leírtad, érhető számunkra. Más meg meséket hisz el, és még hozzá tudományosan is hülyeség. Szerintem. De mindenki más.
45. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 33. - Mese)
2010. jan. 7. 09:59
Szerintem butaság, mindenki azt hisz el, amit szeretne.
44. Spiritus (válaszként erre: 24. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 7. 07:18
reggel én tuti nem bírok ki 2-3 órát kaja nélkül :)...talán ha 2-3 percet:) na azt talán :)
43. mese (válaszként erre: 42. - Genlips)
2010. jan. 6. 20:38
mert a meleg víz egyből keresztülhajtja
42. genlips (válaszként erre: 40. - Mese)
2010. jan. 6. 18:38

felhívnám erre a figyelmedet:

"vagy a bél diszkriminálja az oldott zsírt, felismerve azt, hogy az ott éppen oldott zsír és hagyja, hogy feldolgozatlanul végigmenjen rajta? ilyen esetben ez a bélrendszer zsírozása lenne, nem? amitől jobban csúszik

még mindig nem értem, hogy a zsírt miért ne dolgozná fel a szervezet, akár oldott, akár nem? "

2010. jan. 6. 18:31

Sziasztok!

Én minden télen kizárólag meleg,néha szinte már forró vizet iszok,mert ilyenkor állandóan fáj a torkom.

De soha nem fogytam tőle.Sőt télen mindig híztam.Egyedül csakis a bevitel csökkentésével és aerobikkal tudtam fogyni

40. mese (válaszként erre: 39. - Genlips)
2010. jan. 6. 18:28
Én nem azt mondtam, hogy a lerakódott zsírt oldja, hanem épp azt, amit közvetlen a szervezetedbe juttatál! Érted????Szerintem ennél egyértelműbben még neked sem lehet elmagyarázni, már bocs...Azt Te sem gondolhatod, akármilyen naív is vagy, hogy az évek óta lerakódott zsírt oldja! Hol élsz??
39. genlips (válaszként erre: 38. - Mese)
2010. jan. 6. 16:42

öööö lerakódni csak akkor rakódik le, ha a zsírszövetet bővíti, az meg már a bélrendszeren kívül van a szervezetedben. vagy úgy érted, hogy lerakódik a bélfalra?

ha újra belegondolok, hogy feloldott zsír megy keresztül rajtad, akkor sem kerülheti el a fogyókúrázók számára végzetes, feldolgozandó anyagokat

vagy a bél diszkriminálja az oldott zsírt, felismerve azt, hogy az ott éppen oldott zsír és hagyja, hogy feldolgozatlanul végigmenjen rajta? ilyen esetben ez a bélrendszer zsírozása lenne, nem? amitől jobban csúszik

még mindig nem értem, hogy a zsírt miért ne dolgozná fel a szervezet, akár oldott, akár nem?

mert a meleg víz ivásától a fenekemről (nekem spec. onnan kéne) nem tűnik el zsír. abban egyetértek, hogy ha ott termelek hőt (mondjuk mozgással az izomban, legközelebb a zsírszövethez), több eredménye lehet.

de mégis ez a hő+zsír nem fér bele a fejembe, márcsak azért sem, mert infoim szerint a szaunázás sem fogyaszt?!

38. mese (válaszként erre: 35. - Genlips)
2010. jan. 6. 15:27
a zsír akkor is zsír marad, ha feloldódik, de könnyebben kiürül a szervezetből, megakadályozza így, a lerakódást bizonyos mértékben.
37. mese (válaszként erre: 35. - Genlips)
2010. jan. 6. 15:24
Kihajtaja a szervezetből, nem marad ,meg. Feloldaj, és a salakanyaggal együtt távozik. Ez is okozza a hasmenést!Szerinted minden amit bejuttatsz a szervezetedbe ott marad? Az elég érdekes lenne...
36. genlips (válaszként erre: 34. - Mese)
2010. jan. 6. 14:29
józan paraszti ésszel igen, mert a tea 99%-a is víz
35. genlips (válaszként erre: 33. - Mese)
2010. jan. 6. 14:28

szerintem fogalomzavar van itt... zsíroldás, mi az?

ha egy tálba (ami zsíros), forró vizet öntesz, leoldja az oldaláról a zsírt, gondolom ez az áhított fogyókúrás módszer, a zsíroldás

de ha belegondolsz, hogy mi történik azután, ha elpárolog a víz? megmarad a zsír

tehát a meleg víz oldja a zsírt, de ebben az esetben úgy fogalmaznék, hogy olvasztja (ahogy a jégből lesz folyékony víz), de ez nem azt jelenti, hogy a zsír többé nem marad zsír és nem hízlal!! csak más formában (folyékonyabb) van a beleidben

34. mese
2010. jan. 6. 13:11
egy kérdés!aki tudja, válaszoljon! aakor ha olyan teát iszok natúran, amihez forró víz kell, ugyanolyan hatást gyakorol a szervezetre, mint asima forróvíz?
33. mese (válaszként erre: 31. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 6. 13:09

Orvos mondta, hogy bontja, van benne igazság,mert ha pl.egy tálba forró vizet öntesz, és teszel bele párcsepp oljata, vagy zsírt, nézd meg, hogy viselkedik! Kémia!

Úgy tudom, sok hollywoodi híresség is ezt a kúrát alkalmazza, elhízás ellen.

2010. jan. 6. 13:08
Így abból a szempontból nézve, hogy langyos víz legyen e vagy langyos tea, tök mindegy. Egyébként langyos és citromos víz kell hogy legyen. Itt a válasz.
2010. jan. 6. 13:07

A téma címére röviden válaszolva, nem étkezés utánra van,és nem bontja a zsírt.

Reggel kell inni éhgyomorra, és a bélrendszer munkáját alapozza meg a napra, elindítja a mozgást. Felkészíti a napra.

30. Tempest (válaszként erre: 29. - Mese)
2010. jan. 6. 13:05
Semmi gond, hátha valaki majd fog tudni válaszolni nekünk. :)
29. mese (válaszként erre: 28. - Tempest)
2010. jan. 6. 13:01
oké, bocs. Nem fogalmaztam jól.
28. Tempest (válaszként erre: 27. - Mese)
2010. jan. 6. 12:56
Nem értjük egymást, de nem gond. A 16.os bejegyzésed úgy hangzik mintha a válasz elhangzott volna már valahol, azért kérdeztem, hogy melyik fórumban mert ebben még nem.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook