Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a Drainaslim szirupról? fórum

Hallott már valaki a Drainaslim szirupról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
117. Reira (válaszként erre: 116. - Nagyfejű)
2011. máj. 16. 21:57

Nos...

Írtam a fogyasztó védelemnek is, ők átküldték agyőri intézetnek azt annyit tudok. De a póstán feladott csomagomba tettem egy levelet, ha nem küldik vissza megyek a fogyasztó védelemhez:D

116. nagyfejű (válaszként erre: 107. - Reira)
2011. máj. 16. 15:38

szia Reira!


Csak azért írok, mert meg szeretném kérdeni, hogy Te hivatkoztál valami "ijesztő" :) pl: fogyasztóvédelemre a leveledben vagy simán 1 hónap várakozás után hozta a postás a pénzt?

Csak mert én is visszaküldtem kb. 10 napja, persze még semmi válasz és még pénzt se küldtek.

Köszi! Dóri

115. roisin1
2011. máj. 15. 18:35
Szia. Nekem egy hét alatt megérkezett.
114. Babi222
2011. máj. 13. 17:36

Sziasztok!!!!

Én kb 1hete adtam postára a rendelésem...

Azóta várom h megérkezzen....jó lenne tudni mikor várható mert nem akarok mindig lesben állni...

Aki már megkapta az irjon h a rendelés után mikor jött..

kösy

113. Reira
2011. máj. 12. 09:32
Nekem ma reggel hozta a póstás a pénzt 12990HUF. Csoda, hogy megkaptam, több mint gy hónap után.
112. f27977974e (válaszként erre: 107. - Tarjanne)
2011. máj. 6. 19:44
Szijasztok! Én kát hétig ittam előírás szerint a Drainaslim fogyasztó szirupot. Nulla hatással. Napi két óra séta és diétás étkezés mellett egy kilót sem fogytam. Megreklamáltam, többször, és a minap kaptam a viszonylag konkrét' választ, hogy már kitöltötték a visszafizetési papírt és az első utalásokkal küldik. Na ezt még megvárom! Állítólag havonta kétszer fizetnek vissza a reklamálóknak. A reklamációm óta most telik az 5. hét és már fogy a türelmem. Ha jövő héten sem jön meg a pénz felkeresem a Győri irodájukat. És ezt meg is írtam nekik. A lényeg, hogy még nem találkoztam olyannal, aki ettől annyi kilót fogyott volna, mint amennyit a hirdetéseikben reklámoznak!!!
111. roisin1
2011. máj. 6. 14:20
mármint: 14990 Ft.
110. roisin1
2011. máj. 6. 14:20
hát ha gondolod én nagyon szívesen elküldöm neked,mert még nem küldtem vissza, de már nem kell. bontatlan originál csomagolás 1490 Ft. os a posta költséggel együtt.
2011. máj. 2. 19:12

Sziasztok!

Külföldről lehet rendelni Drainaslim szirupot? Egy cim kellene nekem.Ha igen, hogyan? Köszönöm a segitséget!

108. roisin1
2011. ápr. 27. 14:52

na nekem meg a dinka ismerősöm átvette a csomit, és még ki is fizette, pedig nem akartam átvenni.

hát most rohanhatok a pénzem után :(. írjatok! valaki kapott már vissza pénzt?

107. Reira
2011. ápr. 22. 10:20
Én visszaküldtem, de még nem kaptam vissza semmit -.-
106. Adri29
2011. ápr. 16. 07:02

Sziasztok!

Megint eltelt egy hét. Most csak 1 kg ment le rólam. Kicsit csalódott vagyok. Örültem volna, ha most is lemegy 2,5 kg, mint múlt héten.

Lényeg, hogy mostmár biztos vagyok benne, hogy nem ettől a sziruptól mentek le az eddigi kg-ok, hanem attól, hogy visszafogtam az evést.

Mostmár szerintem elkezdek tornázni is, hátha gyorsabban fog menni a fogyás.

Jövő szombaton ismét jelentkezem.

105. Reira
2011. ápr. 13. 08:30

Hy!

Én már több mint egy hete írtam neki, de nem kaptam választ, vissza is küldtem a szirupot, mert feljött az az 1 kg plusz amit nem akartam -.-

2011. ápr. 12. 18:04

Sziasztok!

Énrolam se olvadnak a kilok?sajna.

Írtam nekik ma, várom a választ.

Jelentkezem ha jött válasz.

103. roisin1
2011. ápr. 12. 07:50

Sziasztok.

Tegnap találtam a tv. újságban ezt a hírdetést, nagy lelkesen postáztam is a megrendelést. Most ahogy olvaslak titeket bíztos vagyok benne hogy nem fogok kidobni tizen valahányezer forintot erre a dologra.

102. Steve70 (válaszként erre: 99. - Reira)
2011. ápr. 10. 16:04

Kedves Reira!

Más,-de szintén egy termékreklamációs ügyben- én is "megjártam"!Azt javaslom, hogy keresd meg a Fogyasztóvédelmi Felügyeletet.A Google-be beírod, és meglesz a név és cím is ahová írhatsz!Tapasztalatból mondom, postán feladott

"Tértivényes"ajánlott levelet írjál a Fogy.Véd.-

nek.Persze előtte írjál a cég e-mail.címére egy pénzt visszakövetelő levelet, hibás temék szolgáltatása miatt. Ha a pénzt visszaküldi, nincs a fennt leírtakra szükséged.

üdv.:steve70

101. Arnea
2011. ápr. 10. 12:37
18 óra után te se mozgod le! Nem a lemozgásról van szó. Mindegy csak elmondtam. nem veszekedni akartam.
100. Adri29 (válaszként erre: 97. - Arnea)
2011. ápr. 10. 11:46

Kedves Arnea! Én kb. 22.00-22.30 körül fekszem le, úgyhogy nekem a 18 h-i vacsora pont megfelelő. Egyébként meg ha hajnal 2-kor fekszel le például, vagyis 22 h-ig ehetsz nyugodtan (szerinted), akkor nekem ne mondd, hogy 22 h után te még le fogod mozogni azt, amit 22 h-kor megettél. Márpedig az nem volna hátrány. Így viszont pont az rakódik rád. De egyébként nekem mindegy, hogy meddig eszel esténként.

És amúgy én is szoktam enni 18 h után, de nem akkor vacsorázom, hanem gyümölcsöt eszek.

99. Reira
2011. ápr. 9. 20:58

Sziasztok!

Olyan döntésre jutottam, hogy hétfőn visszaküldöm nekik a szirupot, hiába van még egy teli kis flakon, nekem ez nem segített, sőt még +1kg-t rám rakott -.-

Legközelebb kétszer meggondolom, mit rendelek meg... Aki folytatja kitartást... ^^

98. SzSz78 (válaszként erre: 89. - Byvette)
2011. ápr. 9. 20:35

Szia.

Nem bántsz meg,de lehet.Sajnos lehet.Remélem,sosem tapasztalod meg az ilyen fogyást... :(

97. Arnea (válaszként erre: 95. - Adri29)
2011. ápr. 9. 11:49
Kedves Adri! a 18 óra nem úgy 18 óra, hogy onnantól kezdve nem szabad enni stb. A lényeg, hogy lefekvés előtt 4 órával lehetőleg ne egyen az ember. Ha valaki éjjel 2kor fekszik le akkor kb úgy kell számolni.
96. Arnea
2011. ápr. 9. 11:47
Ciasztok tegnap volt egy hete, és ha minden igen -1,5 kg. De sztem ennyi bármikor kialakulhat:P, ugyhogy nem biztos, hogy ettől. Azért folytatom, megcsinálom a teljes kúrát, meglátjuk mi lesz!
95. Adri29
2011. ápr. 9. 07:11

Sziasztok!

Ma telt le az 1. hét. Ráálltam a mérlegre, és 2,5 kg-ot fogytam. Örülök neki, csak azon gondolkozom, hogy a szirup nélkül is lement volna-e 2,5 kg. Mivel én az evést is visszafogtam, édességet minimálisra csökkentettem. Reggelente csak egy müzliszeletet ettem, ebédre főtt kaját (normál adagot, de nem túl sokat), vacsorára pedig egy zsemlét, szalámival (próbáltam 18 óráig). A tornára még nem tudtam rászánni magam, de általában gyalog mentem haza esténként a munkából (20-25 perc séta), amit előtte mindig kocsival tettem. Szóval vajon a sziruptól mentek le a kg-k? Nem tudom.

Egy előnye biztos van ennek a szirupnak: 1 l vízbe kavarom be, így mindennap rákényszerítem magam, hogy igyak elég folyadékot. Előtte kb. 0,5 l folyadékot ittam naponta, most viszont mindennap megvan a 2,5 l (és persze állandóan pisilni járok).

Hát egyelőre ennyiről tudok beszámolni.

2011. ápr. 7. 23:34

Én amondó vagyok, hogy megvárom a második hetem végét és ha akkor sincs semmi eredmény, akkor már küldöm is vissza az üveget és mellé a levelet, amiben kérem a pénz visszafizetését!

De nem elégszem ám meg 1 vagy 2 kg-mal a második hét végére, ha már egyszer nem hatott az első héten, akkor a másodikon menjen le legalább 4-5 kg, na erre kíváncsi leszek tényleg!

Az elején még én kértem ki magamnak az ilyen negatív véleményeket, de most már látom, hogy hiába akartam benne hinni, egyszerűen nem működik... és úgy látom, nem én vagyok az első, akinek nem hat.

2011. ápr. 7. 23:29

És ezt is ugyanazon az oldalon találtam:


":) Akkor lehet ezért nem éreztem jól magam tőle, mert többet ittam, mint kellett volna.

De igazából már mindegy, mert én a kúra vége felé elmondhatom: semmit nem hatott!

Úgyhogy visszaküldtük a szirupot és kértem a visszafizetést, hátha..."

2011. ápr. 7. 23:27

Csajok ezt a szöveget egy másik hasonló oldalról másoltam ide:


"Sajnos azt kell mondjam, hogy nem hatott a szer.

És közben kiderült, h elírták az adagolását is. Szóval kevesebbet kell. Úgy kell beosztani, hogy elég legyen kb a meghatározott időtartamra.


Visszaküldtem a szirupot a feladónak :("

91. byvette (válaszként erre: 86. - Betti676)
2011. ápr. 7. 23:20
Nekem is ez az első szar... öööö akarom mondani szer, amit kipróbálok :)
2011. ápr. 7. 23:12

Sziasztok!


Hááát... nincs jó hírem, ugyanis egy hete csütörtökön kezdtem a kúrát és egy hét után ma reggel ráálltam a mérlegre, semmit nem mozdult!!! Tehát a heti minimum -3 kg már eleve megdőlt, nemhogy -6 kg... és el kell mondjam, hogy nem ugyanúgy étkeztem, mint azelőtt, hanem odafigyeltem, hogy kevesebbet egyek, de nem is nagyon kellett odafigyelnem, mert nem éreztem olyan éhséget, mint korábban és este alig ettem, azt is igyekeztem 07 óra előtt, míg azelőtt szinte zabálni szoktam este 10 órakor, amikor elkészült a főtt kaja, úgyhogy egyáltalán nem ugyanolyan életmódot folytattam, mint előtte és mégsincs semmi eredmény!

Ha nem eszem semmit, vagy odafigyelek az étkezésre és a kalóriákra, akkor nincs szükség különböző csodaszerekre, hanem anélkül is megy a fogyás, de ebben ez volt a pláne, amit direkt úgy hirdettek, hogy ne váltsunk életmódot és szerintem mindenkinek ez volt benne a vonzó!

Szóval egyelőre semmit nem ér az egész, de folytatom a második hetem rendesen és meglátjuk, lesz-e eredmény, nem szeretném, ha az lenne, hogy esélyt sem adtam a terméknek... viszont nem sok reményt fűzök hozzá, már most érzem, hogy vissza fogom kérni a pénzt.

89. byvette (válaszként erre: 87. - SzSz78)
2011. ápr. 7. 22:59

Szia SzSz78!

Nem akarlak megbántani, de még az sem fogy egy hét alatt 11 kg-ot, aki nagyon kövér és bőven van miből! Ennyit még akkor sem lehet lefogyni egy hét alatt, ha mondjuk éhségsztrájkot folytatsz és valóban semmit nem eszel, ez egyszerűen képtelenség, te is tudod jól!

88. SzSz78 (válaszként erre: 86. - Betti676)
2011. ápr. 6. 22:32
Nagyon szívesen.Örülök neki,h így érzed.Sikerülnie kell.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook