Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hali, 4, 5hós kislányom az akaratát teste befeszitésével és szinte morgó hanggal fejezi ki.nem tudjuk, mitől lehet...köszi a véleményzeteket fórum

Hali, 4, 5hós kislányom az akaratát teste befeszitésével és szinte morgó hanggal fejezi ki.nem tudjuk, mitől lehet...köszi a véleményzeteket (tudásbázis kérdés)


9. gadr (válaszként erre: 8. - 0461ed8f75)
2008. aug. 8. 23:15

Köszi Csajok.

igazatok van, minden bizonnyal lesz még hasonló sok minden, ami elbizonytalanitja az embert...

szuper, hogy van kiket megkérdezni :)

8. 0461ed8f75 (válaszként erre: 5. - Gadr)
2008. aug. 8. 08:10
Tudom, hogy fárasztó, nagyon sokszor nekem is tartogatnom kellett, mert neki úgy volt jó. Teljesen mindegy, hogy első, vagy második szerintem - nekem a nagyobbik lányom pl. soha nem csinált ilyeneket, nem volt ilyen akaratos, hisztis, nem pakolt nem verekedett - viszont sokáig volt hasfájós, állandóan éjszakáztunk. Most a pici nem volt hasfájós, de a fentebb felsoroltak mindegyike jellemző rá:)). Rettentően fárasztó tud lenni. De nyugi, elhagyja - aztán jön a többi csibészség :D Kitartás!
2008. aug. 7. 17:39

Nem értem mi a probélma azzal ha a kislányod ki szeretné fejezni az akaratát. Most így csinálja, mert így tudja, majd lesz ez még így se ne félj!!

Lesz amikor még vissza sírod, hogy de jó lenne ha most is csak így tudná kifejezni az akaratát!! :D

6. Sz.Csirke (válaszként erre: 5. - Gadr)
2008. aug. 7. 17:32

Szerintem tljesen normalis, a te tested is befeszul, ha ideges vagy, nem? Az enyem is csinalja, ugyanennyi idos, o is lany, de meg sosem gondoltam semmit rola.

Ha leteve sirdogal, es olben meg rosszabb, akkor faj a hasa, es egy ido utan kijon a levego, es megnyugszik, vagy megprobalok ujabb poziciokat. Nem lehet, hogy nalatok is ez a helyzet?

5. gadr (válaszként erre: 3. - 0461ed8f75)
2008. aug. 7. 15:27

nem értem a "nyelvét" akkor sem, mert ha ölben van, ezt csinálja, előtte prrr-ve sirdogál. fárasztó :( de nem ez a baj, csak hogy ne legyen vele semmi gond

bár tom, első gyereknél ez furi nekem, azért is kérdezlek benneteket...

köszi...

4. gadr (válaszként erre: 2. - Sz.Csirke)
2008. aug. 7. 15:26
mindenféle akarat. ha nem tetszik neki vmi, vagy ölben van és akkor is csinálja. nekem ez már túlzás soxor :(
2008. aug. 7. 06:30
Az én kislányom ugyanezt csinálta ennyi idős korában. (Most már 1,5 éves) A védőnő azt mondta, hogy ezzel hívja fel magára a figyelmet, de nem kell vele foglalkozni. El fogja hagyni. Így is lett, azóta már máshogy fejezi ki, ha akar valamit :) Pl. kiabál :)))))
2008. aug. 7. 03:44
Milyen akaratat? Ha pl. olben akar lenni, vagy ilyesmi? Szerintem nincs ezzel semmi gond, ha nem viszi tulzasba, nem?
1. gadr
2008. aug. 6. 23:45
Hali, 4, 5hós kislányom az akaratát teste befeszitésével és szinte morgó hanggal fejezi ki.nem tudjuk, mitől lehet...köszi a véleményzeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook