Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajvásárlás reklamáció, mit tehetek?! fórum

Hajvásárlás reklamáció, mit tehetek?! (beszélgetős fórum)


3. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2011. jún. 16. 20:17

Semmit,tombolja ki magát,majd megnyugszik...pláne ha eltelt három hónap az eladás óta.

Ne foglalkozz vele.

2. e642ac5487 (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2011. jún. 16. 09:16
* megvásároltam egy copfot,...
2011. jún. 16. 09:15

A következő problémával fordulok hozzátok.


Körülbelül 3 éve foglalkozom hajhosszabbítással és 3,5 éve hajakkal.


1éve találtam magamnak egy megbízható nagykereskedőt, akitől rendelni szoktam a hajakat a munkáimhoz. Csak európai hajat rendelek és azzal is dolgozom, csak különleges kérésre nyúlok más hajhoz.


Adódott most egy problémám, hogy megvásárolta, egy copfot, mert volt egy bejelentkezett vendégem, kitincseztem neki a hajat, majd szépen amennyire lehetett leszőkítettem,(eredetileg sötétbarna hajakról van szó) de a vendég lemondta, így meghirdettem és eladtam.


A "kedves" vásárló kérdezte vállalok-e rá garanciát. Mondtam persze hogy vállalok, de ez nagyon szép haj, nem lesz gond.


Oké, eltelt 2 hét a vásárlás óta, majd tegnap jelentkezett, hogy szar a haj, mert gubancolódik, meg a fele kihullott, adjam vissza a pénze felét vagy feljelent.

Én meg csak tágra nyílt szemekkel csak pislogtam, hogy az a haj amit én küldem 100% hogy nem szar, mert én dolgoztam fel és tudom tán hogy milyen minőségű. Meghát megbízható kereskedőtől van, minimum 50 copfot vettem már tőle és amiket én dolgoztam fel és tettem fel a vendég fejére azzaé érdekes mód sosem volt baj.


Na mindegy, én visszaírtam neki hogy dehogy adom vissza a pénzt, a 3 napos visszavásárlási garancia már régen lejárt, ha annyira szar a haj ahogy ő mondja, akkor azt egy hozzáértő embernek (pl; a fodrásznak aki feltette) már a kézhezvételkor látnia kellett volna.


Írtam neki, hogy ez nem úgy működik, hogy én garanciát vállalok úgy a hajra, hogy azt nem én rakom fel. Hát honnan tudjam én hogy az a fodrász mit csinált vele? Lehet ő tette tönkre (sőt biztos, mert mint írtam a haj kifogástalan volt) csak így egyszerűbb hogy rajtam akarják bevasalni a kárt. Hát én nem engedek. És tovább fenyeget hogy ha nem adom vissza a pénzt, akkor feljelent, meg h a férje ügyvéd és nem tudja melyikünk járna rosszabbul. :\


Én nem tudom, de ki az aki más által végzett munkára is garanciát vállal???


Érdekes módon, csak azokkal a hajakkal van probléma amiket más rak fel, ( ez az eset meg volt még 1 másik) azzal sosincs amit nálam csináltatnak.


Segítségeteket kérném az ügyben hogy mit lehet kezdeni ezzel a hisztériával??? Már kezd baromira felhúzni a dolog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook