Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hajnali evés kitolása fórum

Hajnali evés kitolása (beszélgetős fórum)


1 2
15. Mandula71 (válaszként erre: 13. - Blacky73)
2009. jún. 11. 13:33

A szoptatások csökkentésével csökkeni fog a tej. Ez tény.


Megkérhetlek, hogy kapcsold ki a Caps Lock billentyűdet? HA állandóan nagy betűvel írsz mindent, az olyan, mintha kiabálnál:)

14. Ritkó
2009. jún. 11. 13:29
Örülj neki, hogy csak egyszer ébred, és akkor is hajnalban. Az én fiam 2 óránként fent volt éjszaka. Szerintem az, hogy 5 órakor kel először szopizni nagyon jó, legalábbis szerintem. Én örültem volna, ha kétórát egyvégtében aludhattam volna, de nem tudtam sajnos.
2009. jún. 11. 13:27
SZERINTEM AKINEK JÓ TEJADÓ CICIJE VAN ANNAK NEM LESZ GOND:)
2009. jún. 11. 13:25
jaj és a lényeget lehagytam, ha este 9-től reggel 8-ig nem szopizik a tejcid fog hirtelen megcsappani!
2009. jún. 11. 13:23
NEM MONDTAM HOGY SZOKTASSA RÁ:) KÉRDEZTEM ELŐSZÖR HOGY CUMIZIK-E!! :)
10. ében11 (válaszként erre: 9. - Palenkas)
2009. jún. 11. 13:20
:D ez jó, de a babód már így is egy etetést elhagyott, meghagyta neked az időt a pihire, szerintem nem érdemes még a hajnalit is eltolni-akkor már biztos éhes!És szerintem nem is sikerülne, még cumival sem.Ez egy nagyon jó napirend, ennél többet nem várhatsz egy ekkora babától.
2009. jún. 11. 13:16
Hát mi az éjszakai átalvásra a "bruti" módszert választottuk, mert már nagyon kivoltam bukva, hogy este másfél óráig altattam, aztán éjfélkor felébredt "csak úgy", majd kettőkor szopi, aztán 5-kor megint szopi. A bruti módszer: hagytam sírni, vagyis bementem megsimizni, meg ilyenek, de nem vettem fel, és nem volt szopi. (hozzáteszem, hogy nagyon rossz volt, alig bírtam ki) 3 nap alatt beállt. Néha felsír, vagy mocorog kettőkor, de cumit adok, és nem ébred fel.Így én is többet alszok, és "kipihentebb" vagyok nappal.
8. Mandula71 (válaszként erre: 7. - Blacky73)
2009. jún. 11. 13:12
De ha esetleg eddig nem cumizott, akko teljesen felesleges rászoktatni a cumira. Mi a fenének???
2009. jún. 11. 13:11
NEKEM VAN EGY 12 ÉVES FIAM IS A CUMI NÁLA IS BEVÁLT:) VISZONT TEÁZTATNI TÉNYLEG NEM TANÁCSOS RÁSZOKIK:)
6. ében11 (válaszként erre: 5. - Ében11)
2009. jún. 11. 13:00
ja és eszembe jutott ne cumiztasd és ne adj neki teát(éjszaka főleg ne, megszokja és mindig fölkel majd teázni a fogaknak meg nem tesz jót)se estére tápszert, tejpépet nem fog tovább aludni.Esetleg a kánikulában forralt vízet.Csak a szopiról fog leszokni.Majd ha itt lesz az ideje, kaphat gyümölcsöt délelőtt meg főzeléket délután+szopi és úgy nem lesz éhes.
5. ében11 (válaszként erre: 1. - Palenkas)
2009. jún. 11. 12:54

szerintem nem kell eltolnod, ennyi idősen az enyém is ugyanígy evett, pár hónap és változik magától is a rend.nappal kevesebbet fog aludni, így reggel később ébred majd.De ne gondold,hogy az 8-9 óra lesz :) !De így is nagyon szerencsés vagy, mert a többi baba nem alszik ilyen szépen!

És hiába is szoktatnád máshogy, nemsokára elindul a fogzás-ott átmenetileg mindenféle menetrend borult nálunk, ha éjszaka sokat kínozta a fogfájás akkor szinte egész nap aludt.

2009. jún. 11. 12:49
SZIA! NEM CUMIZIK A BABUD? ÉN CUMIVAL TOLOM NEKI KI AZ IDŐT! CSAK BEADOM ÉS ALSZIK TOVÁBB:)
3. 3da688d0af (válaszként erre: 1. - Palenkas)
2009. jún. 11. 12:49
Engem is érdekelne, mert a 10 hónapos fiam pont ezt csinálja, minden reggel 5-kor "kukorékol". Amúgy szerintem ez elmúlik, ahogy mozgékonyabb lesz és jobban elfárad estére.
2. kanawiosta (válaszként erre: 1. - Palenkas)
2009. jún. 11. 12:48

Szia!

akkor te még szerencsés vagy:D..manócskám 6 hónapos,de nekem este eléggé későn alszik el,éjfél előtt eszik és 3-4 között újra ,majd kell is,ma például 4 után kelt!Én próbáltam teáztatni,de nem volt elég neki,így maradt a tápszer!Pedig én is aludnék még hajnalban.7-8 között alszik vissza 1-2 óra alvás,majd délben evés és aszik is!

2009. jún. 11. 12:42

Sziasztok!


Kisfiam 4,5 hónapos, egy hete átalussza az éjszakát, ami azt jelenti, hogy este 9-kor szopi és alvás, és reggel 5-ig alszik, majd visszaalszik, és fél 8 és fél 9 között ébred fel. Amúgy nappal 3,5 -4 óránként szopik. Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy a hajnali 5 órai szopi ne legyen, vagyis később, mondjuk 7-kor vagy 8kor legyen, mert akkor a délelőtti alvása nem csúszna el délig. Most ugyanis kb fél 11-fél 1-ig alszik, vagy néha még tovább. Így a délutáni alvása is későbbre tolódik. Ezt szeretném "helyrebillenteni", Tanácsokat, tapasztalatokat kérek szépen.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook