Hajfestés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
2484. Nagual (válaszként erre: 2482. - H.Bianka)
2009. júl. 8. 22:11

Szia!


Ha csak a szín különbözik de a márka és a név megegyezik akkor lehet keverni. :)

2483. Nagual (válaszként erre: 2481. - Easton77)
2009. júl. 8. 22:09

Szia!


Nyugodtan hagyd rajta 50 percig. Ja az hogy ez a legkímélőbb szőkítő az nem azt jelenti hogy a legjobban szívja a hajat. A festék még kevésbé szívja le. Használtál szőkítés után hajszínezőt a hajadra? Nagyon fontos. Ha festékkel rámész biztos leszívja az is de tuti hogy sárga marad, mivel sötétbarna hajad van. Hidd el nagyon kímélő az a cucc amit vettél, nem kell tőle félni. Őszintén néha vannak olyan festések, amit kb egy óra alatt kenek fel a hajra és még várok vele 30-40 percet, szóval vannak részek ahol másfél órát vagy még többet hat az anyag. Még soha senkinek nem szőkítettem szét a haját a sajátomon kívül! :))) És ha úgy érzed hogy nem szívja eléggé a hajad, tárcsás hajszárítóval melegítheted pár percet és jobban le fogja szívni. Én 6%-os keverékkel szőkítem a sötétebb hajakat is és nem sárga. De be is színezem rögtön a szőkítés után. Ha ez nincs félkész a festés.

2482. H.Bianka
2009. júl. 8. 21:06

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e két különböző színű (de azonos márkájú) lakossági hajfestéket összekeverni. Van két szín, ami kb hasonló, csak az egyik túl sötét a másik meg túl világos. Én a kettő közötti árnyalatot szeretnék elérni.

Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm a válaszokat! :-D

2481. easton77
2009. júl. 8. 17:35

na sziasztok

kedves Nagual...ma szőkítettük ki a hajamtövét...sajnos egy kicsit sárgás lett a töve, nem mertük csak fél óráig rajta hagyni....de azt hiszem inkább át fogok térni a sima festésre...ha már így is úgy is sárgás, akkor már inkább a festék...hisz az nem roncsolja annyira a hajat...

tudsz nekem valami tanácsot adni??????? hogy mégis legközelebb milyen festéket vegyek, világos hamvasszőkét szeretnék továbbra is! tudom a töve nem olyan lesz, mint a többi része a hajamnak, de gondolom mindig csak a töve lesz más...nem? tehát ezt úgy értem, ha a mostani kicsit sárgás tövemre 4-5 hét múlva rendes festékkel rámegyünk, akkor szív rajta valamit...nem???? (jaj elég fárasztó kérdéseim vannak) :S na szval kérlek tanácsolj nekem valamit! azt már a múltkor említettem, hogy sok, dús és nagyon sötét barna hajam van....


köszi előre is!

2009. júl. 8. 14:35

SZIASZTOK!


LANDOLL 5.3-AS HAJFESTÉKRE LENNE SZÜKSÉGEM,SAJÁT RÉSZRE 6 DOBOZZAL.TUD VALAKI SEGÍTENI?

2009. júl. 7. 19:09

Ittvan pár angol nyelvű jutub videó. ha nem érted akkor is látod hogy hogy kell, de amúgy egyszerű mint a faék.


[link]


[link]


[link]

2478. 319cd6978b (válaszként erre: 2475. - DiLee)
2009. júl. 7. 19:05

Szija


nekem volt kék hajam. Festeni nem lehet mert ha azzal a kék festékkel rámész amit venni lehet fodrászkellékes boltban akkor az majdnem fekete és két hét után kikopik. Ki kell szőkíteni és lariché directions vagy manic panic színezőt kell rákenni használati utasítás szerint és akkor tényleg olyan lesz amilyet akarsz, elég nagy a választék ahhoz képest hogy nemlétező emberi hajszín. 4-5 féle de ezeket lehet keverni akármivel. A szőkített hajból nem kopik ki.

Elmész egy fodrászhoz és kiszőkítetteted vele a hajad vagy vehetsz rossmannban vagy dm-ben dobozos szőkítőt. Majdnem minen márkának van. Abban van használati utasítás. Aszerint kiszőkíted. A színezőt amit meg írtam csak fordászkellékesben veheted meg vagy rendelhetsz neten de az hosszadalmas és drágáb. Nem tom hogy hol lax úgyhogy boltot nem tudok ajánlani. Ha a szőkítés sikerült akkor már nem lehet elrontani. Ez nem kopik ki belőle soha. Ha részletesebben érdekel a dolog akkor konkrétan kérdezz rá. Amúgy én hamar meguntam meg nemis igazán teccett hogy mindenki megbámul, de nyárra nem gáz, meg stílusfüggő.

2477. Camella (válaszként erre: 2471. - Linds)
2009. júl. 7. 18:40

Szia!


Ha nagyon el van törve a hajad vége érdemes valamennyit levágatnod belőle. Nekem tanácsoltak egy nagyon szupi hajápolót ami tényleg bevált..Fodrász kellék boltba kapható csak. A neve: Crema al latte Serical.1000 ml-es. És csak 1300 ft-ba kerül. Vattacukor illata van. Napok után is érezhető. Tanácsolom hogy hajmosás után kend fel a hajadra tegyél rá törölközött vagy zacskót, mert a hő hatására jobban regenerálja a hajat.

2476. Christine1979 (válaszként erre: 2475. - DiLee)
2009. júl. 7. 14:52
Mármint festeni vagy csak színezni szeretnéd?
2475. DiLee
2009. júl. 7. 14:48

Üdv

én szeretném befesteni a sötétbarna hajamat, kékre mit kell tennem ?

légyszi részletesen, mert 1 pasiból vagyok, 2 meg tök hüje

előre is kösz

2474. Christine1979 (válaszként erre: 2471. - Linds)
2009. júl. 7. 10:01

Szija,



szerintem is csak úgy tudod megoldani, ha levágatod. Sajnos, nekem is ez volt, muszáj volt visszavágatnom pár cm-et belőle.. annyira ki van már ilyenkor száradva a vége, hogy sajnos, tök mindegy, mit kensz rá. :(


A színezőt javasolnám én is, mert ha esetleg nem jön be a barna, az a mosásokkal egyre jobban kikopik, és könnyű tőle "megszabadulni".


Egyébként szerintem is jól áll neked a vörös. :) De szerintem ez a természetes barna is jól állna.


Nekem is fehér a bőröm, és nekem is volt már mindenféle színű. Én egyedül a feketét nem javaslom, mert attól megszabadulni... na az egy külön történet. :))

2473. Ágica2188 (válaszként erre: 2470. - Alchy (alexa))
2009. júl. 7. 09:54
A szöke "ledobja" magáról a festéket!! Pláne ha festett! Mert ugye a hajad meg van gyengülve a szökitéstöl! A wella pedig amugy is hamar megadja maga´t!! :(:( Probáld ki a palettet!!
2472. Ágica2188 (válaszként erre: 2471. - Linds)
2009. júl. 7. 09:50

Szia!! Szóval, az a helyzet, hogy ha a hajad annyira össze van törve hogy fehér pontok vannak a végén, nem ártana alá vágatni, mert az magától nem jön helyre, akár mit is kensz rá, max ha ragasztót! :):)

Elöször is kezd azzal hogy levágatsz annyit amennyi össze van törve! Nem, akarlak elszomorítani, én is így jártam, szóval tapasztalat! Az én hajam a festéstöl ment tönkre, de a vágás után is, összetöredezett! Pedig akkor márnem festettem! :(:( A fodrászom ph semleges gyereksampont javasolt, mert az nem savas vagy lugos ezért kiméli a hajat!! ja, és szerintem a hajvasalot is tedd el jo mélyen a szekrényben, pláne ha festeni is akarod a hajad!!!!

Tényleg, festés! Szerintem a vörös is jol all, de ha nem vagy benne biztos probalkozz elöbb csak szinezövel ami 2hét alatt lekopik! Az nem is roncsolja annyira a hajat, és ha mégsem tetszik, nem kell teljesen kinyirnod a hajad azzal hogy visszafested!! :):) Az én hajam már volt minden féle szinü, A platinaszökétöl, a feketéig!! KIprobáltam néhány extrém szint is, kicsapongo koromban!! Es mind jol allt! Ez nem nagyképüség, a barátaim mindig hangoztatták!! DE nem azért állt jol mert olyen hipersszuperul nézek ki hogy nincs ami ne allna jol!! CSakegyszerüen, minden szinben jol éreztem magam!! Szoval csak attol füg szeintem hogy milyen a börszined, az is szamit hogy te legyél elegedett, és vidám!! :):) Ehez sok sikert és szép napot!!

2471. Linds
2009. júl. 7. 09:34

Sziasztok!Lenne pár kérdésem először is,hogy nem e tudtok vmi hajpakolást vagy ápolószert a hajamra,mert sajnos nagyon töredezett.Ilyen fehér pontok vannak a hajvégeimnél.Sajnos a hajvasalás tehete tönkre, mondjuk mostanába kevesebbet vasalom,de mégsem javul.Vki nemtud vmi jó pakolást vagy bármit ajánlani rá??

A másik kérdésem pedig az hogy a vörös hajamat szeretném sötétbarnára befesteni,de nem vagyok biztos benne,hogy jól állna e.Képeim közé felraktam magamról képet és hogy milyen hajat szeretnék az egyik világosabb barna a másik sötétebb.Azért gondoltam,hogy jól állna mert ennek a csajnak is akiről feltettem képet világos bőre van és ha neki jól áll hátha nekem is gondoltam,de örülnék neki ha egy pillantást vetnétek rá és megmondanátok a véleményeteket.Előre is köszi szépen :)

2009. júl. 5. 21:19
Hali! A hajam másfél hete be lett festve Wella 6/4-es vörösre, előtte festett-kopott középszőke voltam. Ezt túl sötétnek találom, nem is ilyenre számítottam, valaki tud nekem egy szép világosabb rézvörös hajfestéket ajánlani, ami befogja ezt a színt és tartós? Ez 3 mosás után majdnem teljesen kikopott, így most egész világos... Előre is köszi.
2469. Christine1979 (válaszként erre: 2466. - Jomtom)
2009. júl. 5. 13:25
Ha a világmárkás festékekkel is ez a helyzet, nem hiszem, hogy egy kevésbé ismertnél biztonságosabb lenne a helyzet...
2468. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2467. - A9752c112e)
2009. júl. 4. 07:12
hmm, ez egy jó kérdés, de ha elméletileg a hajfestéket kitudja szedni a hajból,akkor valószínűleg a színezőt is.
2009. júl. 4. 06:29
Az oxyreload a hajszínezőt is eltávolítja?
2466. jomtom
2009. júl. 3. 21:37

Óvatosan a világmárkás hajfestékekkel. Forditottam néhány cikket. Nem csak a hajat teszik tönkre, a fejbőrt is. Patch mindenképpen előtte. Minden egyes márkában kb. 5-10 féle rákkeltő kapcsolatú összetevő van. Szembe kerülve vakságot okozhatnak. Biztonsági lapjukat saját cég tölti ki, azt irnak rá, ami elfogadható az ellenőrző szervezeteknek.

Hennával is óvatosan, fekete és piros van, fekete tiltott. A többit fémekkel és nem éppen egészséges anyagokkal szinezik.

2465. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2464. - Nevem senki)
2009. júl. 2. 20:55

én már régóta kacérkodom ennek a gondolatával, mégsem teszem meg.

Beszélnek sokan valamilyen oxy reload-ról, ami károsítás nélkül leszedi a mesterséges színt a hajadról. Ebben nem igazán bízok, ezért nem is próbáltam ki.

2009. júl. 2. 18:20

pussz köszönöm a válaszokat:)


És kicsit hozzászólva mikor egy hónapra mentünk Görögországba szinte mindig napon voltam és én is a Regina által javasolt spry-t használtam. Nagyon jól bevált:)


azt szeretném kérdezni, hogy ha feketéről akarom leszívatni a hajam sötétbarnára az mennyire károsítja? hátha vannak tapasztalatok:)


szép napot mindenkinek!

2463. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2462. - Lady Niku)
2009. júl. 2. 15:14

Én a Tony&Guy hővédő spray-ét ajánlom, iszonyatosan jó!!! Védi a hajat, szép, selymes, puha és fényes lesz tőle a haj. Én ezzel szoktam egyenesre szárítani, majd átmegyek vastagabb tincsenként egyszer hajvasalóval, és kész is.

És tartósan egyenes marad a hajam a következő hajmosásig!


Rossmann-ban lehet kapni, a kicsi 1500 Ft, de sokáig elég, főleg,ha nem minden nap vasalod a hajad.


A nagy 2300-2400 ft körül van, de a Rossmann-ban már csak kicsit árulnak sajnos. :( De neten még rendelhető a nagy.

2462. Lady Niku
2009. júl. 2. 15:00
Sziasztok! :) Igaz, az én kérdésem sem a festéssel kapcsolatos, de valaki hátha tud nekem segíteni. Valami jó hővédő krémet, ill. spray-t keresek. Esetleg a Lee Stafford féle hővédő spray-t használta már valaki?
2461. dedfa06931 (válaszként erre: 2452. - Nevem senki)
2009. júl. 2. 12:19

Én londa color dötétbarnával festettem be még télen mert véletlenül olyat vettem középbarna helyett...:S

Nekem is tönkretette a hajam mert még ráadásul vasaltam is...a got2b hővédő nem ért semmit:S:S

2460. Marleine (válaszként erre: 2452. - Nevem senki)
2009. júl. 2. 11:55

Nekem durván tönkretette... alapból kicsit száraz hajam volt, a festés puff neki, tönkretette.

Én hennázok, az én hajam nem szereti a hajfestéket:D

2459. cb82b220ce (válaszként erre: 2458. - Nagual)
2009. júl. 2. 11:27
Nme konkrétan DM márkájú sampont akartam,hanem ott akrtam szétnézni a rengeteg sampon közt...
2458. Nagual (válaszként erre: 2455. - Cb82b220ce)
2009. júl. 2. 11:19

Szia!


Nem káros a hajra a mindennapos hajmosás! Viszont a fejbőröd annál jobban fog zsírosodni, minél sűrűbben mosod. Válassz könnyű hajsampont ami napi mosásra ajánlott. Próbáld ki ezek közül valamelyiket:

Toni&Guy Texture Volume tömegnövelő sampon

vagy

Toni&Guy Texture Detox tisztítósampon mindennapos használatra

Ezek sokkal jobbak mint a dm-es samponok... :)

2457. cb82b220ce (válaszként erre: 2456. - 1e8f358d6a)
2009. júl. 2. 10:13
Hát ez az,annyi van h nem győzöm válogatni.Említettek kímélő sampont is...ok de milyet?annyi van mint a szemét... jelenleg 2 naponta mosom Sunsilk-el,zsíros hajra.Hát nem tudom majd elmegyek a dm-be és félórán keresztül nézelődni fogok szerintem.
2456. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2455. - Cb82b220ce)
2009. júl. 2. 10:10

a mai samponokkal már lehet naponta hajat mosni, nagyon sok ember küzd a korai hajzsírosodással, szóval emiatt ne aggódj.

Szerintem nem fog ártani a hajadnak, csak a megfelelő hajsampont és balzsamot válaszd.

2009. júl. 2. 09:40
Sziasztok.Igaz nem hajfestéssel kapcsolatos de hajjal :-) Mennyire káros naponta hajat mosni?most 2 naponta mosom mert annyira zsírosodik,viszon valószínüleg majd naponta kell megmosnom mivel minden nap tornázni fogok és hát kőkeményen menni fog az izzadás.
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook