Hajas szalon (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 25. 10:03
nekem egy ismerősöm ment el a pólusba a hajas szalonba kipróbálni,több ezret fizetett és póthajat kellett vennie mert förtelmesen elintézték!Azt tudni kell,hogy addig jó a frizura amíg kijössz tőle és meg nem mosod,aztán vége!Én már több helyen jártam és egy sima egyszerű,családias fodászatban találtam rá jó szakembert!NEM BIZTOS HOGY A NAGY SZALONOKBAN TALÁLOD MEG A JÓ FODRÁSZT!Hozzájuk sokan járnak,mert jó áron dolgoznak és kedvesek!Én szeretek oda járni.Fiatalok mégis tapasztalatak!Nem nézik ki az embert!Én csak ajánlani tudom őket.Egyébként kispestiek!
2009. máj. 11. 20:33
Ebbem egyetértünk! Én sem ragaszkodom a hajas szalonhoz, Csak egy jó fodrász kell, hahhhó emberek!
17. e3e5c810b9 (válaszként erre: 16. - 079be799f3)
2009. máj. 11. 20:28

hú hát ez elég macerásan hangzik. Csak azért mennék hozzá mert ő biztos jó és mert senki másról nem hallottam semmit. Pedig szivesebben mennék olyanhoz aki tuti profi és ismeretlen!:)

Amúgy nem ragaszkodom én a Hajas szalonhoz, csak mondana valaki egy jóóóót. De senki enm mond.:(

16. 079be799f3 (válaszként erre: 15. - E3e5c810b9)
2009. máj. 11. 15:50

Szia!

Én kérdeztem a szalonba, hogy lehet bejutni a Hajas Lacihoz. Személyes egyeztetés után fogad csak új vendéget!Kedden az Erzsébet téren, csütörtök a Nádor utcában találod meg. És a másik dolog, hogy csak júniusra kaptam volna időpontot.

Az, hogy kihez érdemes még menni a szalonban, nos arra én is kíváncsi lennék.

15. e3e5c810b9 (válaszként erre: 14. - 079be799f3)
2009. máj. 11. 12:15
Na úgy látom, nem csak engem érdekel! Írjatok lécci, kedves érintettek!:)
14. 079be799f3 (válaszként erre: 13. - E3e5c810b9)
2009. máj. 8. 19:11

Sziasztok!

Akinek van tapasztalata, írjon légyszi. KIhez érdemes menni a hajas szalonba vágatni?

13. e3e5c810b9 (válaszként erre: 12. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 7. 17:01
Nem gond! hátha még egyelőre nem vész el a süllyesztőbe ez a fórum és talán megtalál még egy-két tapasztalt hoxás!:) Úgyhogy léééci írjatok még! Muszáj valamit kezdenem a hajammal!
12. c4cd20e0ca (válaszként erre: 11. - E3e5c810b9)
2009. máj. 7. 15:45
Szívesen. :) Sajnos fodrász kérdésben nem tudok mondani senkit, én csak nemsokára költözöm vissza Bp-re, úgyhogy...
11. e3e5c810b9 (válaszként erre: 7. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 7. 15:39

Köszi a tippeket!

Én is úgy gondolom, hogy azért egy jó fodrász csak tud vmit javítani a helyzeten! kell lennie olyan fazonnak, ami kicsit megemeli a hajam!

Csak meg akarom találni, hogy hova menjek!:)

10. e3e5c810b9 (válaszként erre: 6. - 99279bb06f)
2009. máj. 7. 15:36
Az étkezésemmel nagy gond nem lehet, mert eléggé egészségesen eszem már nagyon rég óta. Nem gondolom h csodát tehetnek a hajammal, de vmi fazont csak tudnak vágni. A mostani fodrászom annyit csinál, hogy vág egy kis oldalas frufrut és kész. Semmi mást. Gondoltam pl vmi olyan tartós hullámra, ami nem göndör, hanem vmi lágy hullám, ami megemeli a hajamat. De nem is tudom, hogy van-e olyan tartós hullám egyáltalán.
2009. máj. 7. 13:15

Hú meglepő beírások!

Nos igen a haj szerkezetétől is sok függ, de ahhoz hogy ne legyen lapos a haj bizony vágási technikákkal lehet megemelni.

Egy hosszú egyenes hajat szerintem úgy kell levágni, hogy az olyan lépcsőzetes legyen mint a madár tolla. Ha érted miről beszélek.

8. 99279bb06f (válaszként erre: 7. - C4cd20e0ca)
2009. máj. 7. 13:03
Én viszont ismerem őt évtizedek óta. Hidd el, hogy nagyon sokat tud a hajról! Őszintén merem ajánlani bárkinek.
7. c4cd20e0ca (válaszként erre: 6. - 99279bb06f)
2009. máj. 7. 12:56

Azért az biztos, hogy vannak különböző hajtípusok, olyan nincs, hogy valakinek vékony szálú a haja, és majd ha "rendesen" táplálkozik, akkor vastag lesz. Persze sok múlik a táplálkozáson, meg a stresszes életmódon stb., de vannak alapvető hajtípusok, amik bizony a génektől függnek.

De a fodrász igenis be tud ebbe avatkozni. Egy jó frizura csodákra képes! Saját magamról tudom, nekem is vékony szálú a hajam. Vannak olyan vágási technikák, amivel szinte meg tudják emelni a hajat. Itt most nem arra gondolok, hogy az eddig egyenes és vékony szálú hajam hirtelen hullámos sörény lett, maradt vékony szálú és egyenes, de teltebbnek látszik, jó a formája, és ajánlottak rá speciális vitaminos ápolókrémet, ami erősíti, és azt használom.

De a hosszú hajnak súlya van, az nem tud nem rálaposodni a fejre, csak ha hullámos, vagy göndör.

Én eddig a Hajas szalonról nem hallottam jókat. De ez nem azt jelenti, hogy nem vágnak jól. Ott is több fodrász dolgozik, és mindenki más.

Aztán a vékony szálú haj ápolásához még annyit, hogy használj "átlátszó" samponokat, gél jellegűeket, azokban nincsenek olajok, krémek. A balzsamot is elég minden második mosáskor használni (én nem is használok), és nagyon jól kiöblíteni, hogy szinte csikorogjon a haj. Pakolást tehetsz rá 2 hetente (én szoktam, mert nem használok balzsamot). Plusz mosás után ráteszek egy borsónyit ebből a krémből, amit fentebb említettem. Nekem ezeket az itteni fodrászom mondta, és nekem bevált. :)

6. 99279bb06f (válaszként erre: 3. - E3e5c810b9)
2009. máj. 7. 12:35

A rossz hajból még a legjobb fodrász is csak ideig-óráig képes frizurát készíteni.

Ezt jó ha megjegyzed!

Nem a fodrász lesz a hibás, ha ebből a "semmi" hajadból nem lesz hatalmas bozont.


Hajas László remek fodrász, aki ismeri a szakmáját! De tőle se várj csodát.


Valószínűleg úgy fogja a hajadat levágni, hogy könnyebb legyen a kezelése, a hajszínedet is olyanná varázsolja, hogy NŐ legyél.

Önbizalmadat fogja erősíteni az a frizura, amit tőle kapsz.


De gondold át, hogy mivel lehetne MÉG megváltoztatni a hajad minőségét. Ne mondja senki sem, hogy "az egész családé ilyen volt". Igen, azért lett a tied is olyan, mert ugyanúgy táplálkozol, mint ők.

Az étkezéssel nagyon lehet befolyásolni a szervezeted működését. Gondold át, hogy mit eszel, és változtass rajta. Változni fog a hajad minősége, a körmöd erőssége és szinte mindened - természetesen jó irányba. Próbáld ki. Ne egy hónap alatt várj eredményt. Amit az elmúlt évtizedek alatt "elértél" azt nehéz lesz visszafordítani, de sikerülni fog!

2009. máj. 7. 12:35

Oké, beismerem, ez most hülyén fog hangzani, de sok múlik a vízen...

Amikor otthon mosok hajat (kemény a víz), akkor göndör a hajam és nem lapul annyira; de ha itt(lágyabb a víz), a pároméknál, akkor lapul és egyenesedik.

Nem, vasalni nem vasalom, göndören szeretem :) vagyis szeretném...


És hiába használom ugyanazokat a kencéket, samponokat a hajamra, egyértelműen a víz miatt van, a fodrászom is mondta...


Most adott valamit, ami kicsit megemeli a hajam, hát kiváncsi leszek...

2009. máj. 7. 12:29

Szia.Én is voltam már a Hajas szalonban,és az áron kívül semmi külömbséget nem láttam! Csak a nevet kell megfizetni:(



Most egy "egyszerű" fodrászhoz járok nem fizetek 30ezret és jó a hajam:)

Esetleg hajápoló készítményt kellene válltanod.Én ha sokáig használok egy terméket akkor lapul le a hajam.

2009. máj. 7. 12:23

hú hát ez rosszul hangzik:(

Egyéb alternatívákat is szivesen várok!

2. Bichi (válaszként erre: 1. - E3e5c810b9)
2009. máj. 7. 12:18
A barátnőm elment, és 25 ezerért kb ugyanúgy jött el, mint amilyen volt... Én egyszer voltam, de az már nagyon régen volt, és megfogadtam, hogy soha többet... Szerintem ezesetben a név és a minőség nem jár együtt...
2009. máj. 7. 12:15

Sziasztok!

Épp készülök elmenni valami tutijó fordászatba, mert eddig még senki nem tudott nekem egy olyan frizurát csinálni amivel meg lennék elégedve. Igaz, nem is próbáltam sokat. A helyzet az, hogy hosszú, egyenes, nagyon vékony szálú hajam van és állandóan összefogva hordom. Kivéve, ha van vmi esemény, vagy sok időm, mert olyankor nagy küzdelmek árán meg tudom csinálni úgy, hogy kiengedve legyen, de mégse tapadjon a fejemhez... ez tart kb 2 óráig...Szóval szeretnék végre frizurát a fejemre és arra gondoltam, hogy el kéne menni Hajas Lacihoz, ő tán csak ki tudna találni vmit nekem!

Véleményeket, de főleg tapasztalatokat várok a Hajas szalonnal kapcsolatban! Esetleg tud valaki olyan fodrászt mondani abban a szalonban, aki szintén nagyon profi? Mert azért mennék a Hajashoz, mert mást nem ismerek ott, akárkihez meg nem akarok menni, csak akiről mondjátok hogy hiperszuperjó!

Remélem sokan írtok! Kösziiii

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook