Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Háj-háború fórum

Háj-háború (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Háj-háború

171. fadigflo (válaszként erre: 169. - Fc07485378)
2009. jún. 14. 12:04
Banán? Nekem reggelire SOHA NEM elég egy kis gyümölcs. Bár igaz, este meg éhes sem vagyok így..
170. fadigflo (válaszként erre: 165. - MosolyogjEgyet)
2009. jún. 14. 12:02

Nem vagy nagyon kövér. Husis, picit (gondolom, magamról, bár nem voltam még 65, de olyan 60-62 körül igen, én sem voltam elégedett magammal).

Szerintem ne várj gyors fogyást, annál tartósabb lesz. És finom kajákat egyél! Ne éhezz és élvezd az életet (meg az ételt :D)

Sport mindenek felett, és azt is élvezd. Garantált a siker :)

2009. jún. 13. 17:16
na en amugy ma reggelire ettem egy banant.ebedre hazi fott sonkat,zoldseget,puffasztott rizst.vacsi egy kis vadas lesz.ma nem mozogtam semmit,mert elvagyok havazva.:):)Ja es csajok kibirtam,hogy ne egyek turotortat.buszke vagyok magamra.nektek is kitartast..
2009. jún. 13. 16:51
Köszi:)
167. fc07485378 (válaszként erre: 165. - MosolyogjEgyet)
2009. jún. 13. 16:50
udv a csapatban.
166. fc07485378 (válaszként erre: 161. - Trixi....)
2009. jún. 13. 16:39
Na oks szkenneld be majd a boszis kepet.en meg majd irok priven mert tenyleg nem fogyis tema.
2009. jún. 13. 16:27
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, de nagyon tettszik, hogy bátorítjátok egymást, nekem is szükségem lenne sok sok erőre:D, mert néha félek, hogy rámtör a nagy zabálás....:D Jó pár éve Norbiztam, akkor leadtam 25 kilót (170cm vagyok és akkor 55 kiló voltam) Arra már azt mondták, hogy hízzak. Hát sikerült...mert 65kió vagyok, de nagyon kövérnek látom magam:(. Az a baj, hogy most nagyon nehezen tudom tartani a diétát, de remélem menni fog....
164. Vardia (válaszként erre: 162. - Trixi....)
2009. jún. 13. 09:50

Jelenleg turizmus-vendéglátás szakos közgazdász leszek,de mivel nagyon utálom,és semmi érzékem a reál tárgyakhoz(ami bőven akad itt)szeptembertől átvettek sima idegenforgalmi szakmenedzserre.

Plusz felvételiztem idén Kommunikáció-médiatudomány szakra(remélem,felvesznek),mert a nagy álmom,hogy újságíró legyek.

Nem is kívnom a tortát,csak a csajok majd tuti csesztetnek,hogy egyek...

2009. jún. 13. 09:45

Na reggelizek valamit habár nem vagyok éhes.

persze este annál inkább :-( oszt nekiállok takarítani.

mai menüm előreláthatóan

reggeli:1 szelet kenyér valamivel még nem tudom.

1 pohár tej

tizórai: barack

ebéd : grillezek husit + görögsali

vacsi : sék

megpróbálom 3-ra elhúzni az ebédet és akkor kibírom egy sékkel este (remélem)

162. trixi.... (válaszként erre: 159. - Vardia)
2009. jún. 13. 09:40

Vardia te mit tanulsz?

Mi leszel ha nagy leszel? :-)

Mikor mész a buliras mondogsd magadba:

utálom a túró tortát,utálom a túró tortát

mire odaérsz már nem is kívánod :-)

161. trixi.... (válaszként erre: 158. - Fc07485378)
2009. jún. 13. 09:38

majd beszkennelem a képet a bosziról :-)

Amúgy a pasid is Magyar vagy Ő Angol?

mennyibe kerül kint egy jobb ház?

de lehet hogy ezeket már privibe kéne írni nem éppen a fogyásról szól :-) vagyis hát dehogy nem csak itt a pénz fogy :-))))))jaaaj ha olyan gyorsan tudnánk mi is fogyni mint a pénz....istenem :-)

160. trixi.... (válaszként erre: 157. - Fc07485378)
2009. jún. 13. 09:35

Majd 30 felett mikor már a barátod is ereszti a pocakot majd akkor megszereti a fogyis cuccokat -)))))

Habár én azt tapasztaltam hogy a pasikat annyira nem zavarja ha van feleslegük de tőlünk azért elvárják na persze nem mondját de azért elvárják hoigy jól nézzünk ki!!! :-))

159. Vardia
2009. jún. 13. 09:19

Jó reggelt!

Tegnapi kajám:kefír,Norbi puding,2 elégetett sült csirkecomb egy almapaprikával,és három párizsiszenya.

Plusz sokat sétáltam,bár ez számomra nem tartozik a hú de nagy mozgások közé.

Mai program a tanulás,be kell nyalnom Mo.összes hegyét,völgyét,folyóját,tavát,városát,megyéjét,autópályáát,főútját és minden más egyebet.Utálom:(

Este meg megyek ünnepelni egy barátnémat,aki túrótortát kap.Mi mást?Aztán majd megy a nyafogás,hogy egy szelettől nem lesz bajom,miért nem eszek...

158. fc07485378 (válaszként erre: 154. - Trixi....)
2009. jún. 13. 02:14
Nem tudtam,hogy ott is van,de akkor ezek szerint igen:):)
157. fc07485378 (válaszként erre: 150. - Fadigflo)
2009. jún. 13. 01:11
Hát sajnos piskótás része is van.Meg a barátnőm olyan vékony,hogy nem akarom édesítős sütivel tömni.Egyen rendesen.Ő megteheti:):)De jó neki.Meg a barátom se nagyon szereti az édesítős cuccokat.De szoktam magamnak csinálni fogyis sütit.
2009. jún. 12. 22:13

úgy látom én vagyok itt a leghatékonyabb :-)

gondolom mindenki sportól :-))))))

most jöttünk haza 2 órát bicikliztünk,na asszem mára én mozgás terén már letettem az asztalra rendesen

Jó éjt mindenkinek

2009. jún. 12. 18:04

Amúgy a reggeli nagyon fontos.Én sem ettem soha.de mióta fogyizok rákényszerítem magam.ill egyre jobban nem kell kényszeríteni.

Ja és amit sokan nem írnak.A leves nagyon jó délután.jól telít és kevés kalória van benn (na nem sajtkrémlevesre gondoltam :-)

én most délután is azt ettem és kb. 2 evőkanál gombás tésztát.

154. trixi.... (válaszként erre: 148. - Fc07485378)
2009. jún. 12. 18:01
Blackpoolban tuti van panoptikum mert onnét hoztak képet egy bosziról ami pokoloian hasonlít rám.Azt lenne jó kideríteni hogy ki volt ő mert felakasztották.úgy is van megörökítve viaszbol.
153. fadigflo (válaszként erre: 144. - Szilvamama)
2009. jún. 12. 17:10

Rizs jó CH forrás.Max nem kilószámra kell enni.


Amúgy minden a mértékletességen múlik.

152. fadigflo (válaszként erre: 47. - Margitnéni)
2009. jún. 12. 17:09

Szerintem:

Reggelizz be! Na, ne olyan sokat és hasztalan kalóriával , de l. Tojásrántotta (fehérjéből), pirítós, sonkaszeletek, rengeteg zöldség, gyümölcs.

A lényeg: lakj jól.

Ha így teszed, talán a tízórai is kimaradhat. Ha éhes leszel,kis gyümi, túró,...

Ebédre is egyél bőséggel fehérjét és szénhidrátot: a munkahelyen, akkor mondjuk t.k. pékárut, zöldségekkel, sonkával, gyümölcsökkel.Ha otthon eszel csirke, saláta, rizs...

Uzsonna is lehet gyümölcs vagy akár olyan is,mint az ebéd.

Vacsi legyen könnyű: saláta, túlzottan nem tanácsos szénhidrátot enni, max. gyümölcs formájában (vagy zöldség, rizs..) Kenyeret nem mondanám. Én sem eszem olyankor.

Én ált. rántottát eszem sárgája nélkül, zöldségekkel, majd kis gyümölcs, esetleg túró.

Natúr, joghurt, zsírszegény tejtermékek jók. Sajt szintén!

Mogyorókrémes kekszet, csokit elhagynám,kiflit t.k. pékárura cserélném

Nem tudom,milyen munkát végzel, de ha nem mozogsz, ülőmunka mellett, 1500 kalóriánál többel már hízni fogsz! Ha heti - 1 kilót remélsz, akkor 900-1000 kcal-ra kellene csökkentened a kaját, ami KEVÉS.

Mindenképpen javasolt a mozgás.HA pl. 600 kalóriát ledolgozol, akkor mehet minden nap 1500 is. Erre kell figyelni.

Illetve kevés(szinte semmi) cukor.Kevesebb sír. Jó nagy adag fehérje. Egy ülőmunkát végző, nem sportoló nőnek kb. 200-250 g fehérjére van szüksége. Erre oda kell figyelni.

Ja és zsír: jó zsír, abból mehet több is.

Jó zsírnak számít oliva,lenmag, stb... olaj. Illetve olajos magvak: mandula, mogyor, ilyesmi...

Én átgondolnám az étrendem...

JA és ne akkor egyél, amikor már mardos az éhség. Tapasztalat (is), olyankor feléled a hűtőt. Többször keveset: ez a titok nyitja:)

151. fadigflo (válaszként erre: 144. - Szilvamama)
2009. jún. 12. 16:59
"este 6 után, amikor ugye eleve nem javallott semmit enni." Remélem ezt nem gondoltad komolyan. Igenis vacsizni kell, nem szabad kihagyni egy étkezést sem! !
150. fadigflo (válaszként erre: 149. - Fc07485378)
2009. jún. 12. 16:58

Miért nem csinálsz magadnak cukormenteset, ugyanúgy banánnal, zsírszegény túróval, édesítővel? És még jó fehérjeforrás is:)


Vagy csináltad volna az egészet cukor helyett édeskével, barátnőd észre sem vette volna :P

2009. jún. 12. 15:59
Na ma nem ettem semmit reggelire.Úsztam egy órát,szaunáztam negyed órát.Ebédre ettem egy tejleskiörlésű zsömlét,sonkát,paprikát,tejjet is ittam mellé.Estére csinálok valami salit meg csirkemellet sütők.Délután sütöttem holnapra banános,túros tortát mert jön a barátnőm manchasterből.Remélem ellen tudom majd állni.Tele van cukkorral,nem is jóóó az fúúúj nem kell:):):)
148. fc07485378 (válaszként erre: 139. - Trixi....)
2009. jún. 12. 15:51
Na jó bocsi nagy nehezen leeset a dolog,hogy te az érdeklődővel azonos vagy.:):):)Én meg azt hittem más és kiakar jönni dolgozni mert úgy értelmeztem.:):)Bocsika.Na mindegy ha véletlen körútra mennétek és erre is jártok akkor is szívesen látunk titeket itt nálunk vendégségbe:):)Blackpoolban voltam már nagyon szép.De a Madam T panoptikum én úgy tudom csak Londonban van itt Anglián belül.De lehet csak én tudom rosszul.
2009. jún. 12. 12:32
A cikk az nagyon ott van!!! Sok sikert és kitartást minden fogyózó forumozónak!
2009. jún. 12. 12:12
jobbulást :-( köss az orrodalá bajuszkötőt az felfogja a cuccot :-))))))
2009. jún. 12. 12:11

Mi sem 1-2 évre jöttünk.Én azt gondolom hogy nyugdíjra majd hazamegyünk a terveink hogy a határ mellett veszünk egy házkót és ott éldegélünk míg meg nem halunk :-)

A gyerekek meg szerintem már haza sem jönnek.

na most megyünk egyet kirándúlni ma ez lesz a tornám !

144. Szilvamama (válaszként erre: 47. - Margitnéni)
2009. jún. 12. 12:08
Szia Margitnéni! Nem vagyok dietetikus, de saját magam miatt lassan 15 éve foglalkozom a diétával ... Most éppen a fogyó szakaszban vagyok, és nem szeretnék többet hízó, vagy kövér szakaszban lenni. Ha azt, amit leírtál, azt általánosíthatjuk minden napra, akkor én a problémát a következőkben látom: túl sok szénhidrátot viszel be a szervezetedbe, mozgással nem égetsz el semmi felesleget. Pl. a juhtúrós sztapacska a csokival fedezi az egész napi kalória szükségletedet, és mindezt este 6 után, amikor ugye eleve nem javallott semmit enni. A munkahelyi evésedből megtartanám a kefírt és a sonkát, de adnék hozzá sok zöldésget, egy kevés teljes kiőrlésű pékárút. Mondjuk én ezt sem eszem, nálam minden szendvics alapja Hamlett (a Norbi még nem is hallott róla, de én már ezt ettem diéta alatt). Reggeli: 2-3 szelet teljes kiőrlésű kenyér sovány sajttal sonkával, valakilyen zöldséggel, ebéd grillezett hús salátával, a vacsi lehet ugyanaz, mint a reggeli, csak kisebb mértékben. Este 6 után már semmit ne egyél, ha napközben éhes vagy, rágcsálj el egy-két savanyú almát. A gyümölccsel is érdemes vigyázni, mert sok benne a gyümölcscukor! Van egy bevált mondásom: semmit, vagy nagyon minimálisat abból, ami lisztet, cukrot, rizst vagy krumplit tartalmaz! Sok sikert!!!!
143. Vardia (válaszként erre: 140. - Trixi....)
2009. jún. 12. 10:53

Júj,majd én is megphotoshopolom a képem,és lehetek Beyonce:)Csudi.

Én ma még nem ettem semmit,csak egy kávét ittam.Nagyon szarul vagyok,kijött az allergiám vagy mi a szösz.Fül bedugulva,orr Niagarának képzeli magát,Darth Vader meg megirigyelne a hangomért...

142. Vardia (válaszként erre: 139. - Trixi....)
2009. jún. 12. 10:50
Mi Svájcba készülünk,de sok minden van,amit el kell intézni itthon,és nem megy egyik napról a másikra.Családostul,persze és nem egy-két évre.De ez még odébb van sajnos...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook