Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyd Magad mögött a negatív érzéseidet! fórum

Hagyd Magad mögött a negatív érzéseidet! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hagyd Magad mögött a negatív érzéseidet!

2020. jún. 7. 19:20

Én hozzászólnék, csak nem tudom, hogy kihez. Rögtön törölted magad, tehát nem mered felvállalni önmagad. Ha majd ez sikerül, akkor elmondom a véleményem, de f@szbukon biztos, hogy nem!


Sok sikert, és jó elmélkedést!

2020. ápr. 4. 08:20
Csak hogy egyáltalán ne tűnjön reklámnak, kivettem belőle az elérhetőségeket, hamarosan újra feltöltöm.
10. c6d2547bfd (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2020. ápr. 3. 15:39

Létrehoztam egy több, mint 20 oldalas dokumentumot, mely abban a csoportban elérhető. Ingyenes és hátsó szándéktól mentes. (Ha van bárkinek ötlete, ide hogyan tudnám feltölteni, szívesen fogadom)


A dokumentum végén ott vannak az elérhetőségeim, de akit a továbbiakban nem érdekel, kihagyja az utolsó oldalt :), semmiféle elköteleződéssel nem jár, hiszen ingyenes. Megosztani persze lehet. Szó sincs tanulócsoportról, nem vagyok tanár.:) tanácsot sem adok, más módon igyekszem motiválni.


A csoport nem üzleti. Folyamatosan cikkek, bejegyzések, elgondolkodtató kérdések formájában motivál. Aki csatlakozik, legrosszabb esetben gazdagodik néhány pozitív gondolattal, motivációval, legjobb esetben inspirációt kap arra, hogy pozitív hozzáállással akár változtasson azon, amin szeretne.


Elhiszem, hogy a mai világban meglepő, ha valaki segíteni szeretne, vagy valamit ad ellenszolgáltatás nélkül. A dokumentum ingyenes (akár más formában is el tudom juttatni), a csoport ingyenes, nem üzleti (arra van más:)).


Semmi gond nincs, hogy feltetted a kérdéseid, lehet, hogy másokban is felmerültek. Azt hiszem, így már tiszta :)

9. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Alessandro)
2020. ápr. 3. 15:04

Sajnálom, hogy csak most kerültem gépközelbe, és a többiek hozzászólásait nem sikerült elolvasnom.

A cikk jó, a szándék nemes, de azért vannak bennem kérdőjelek:

- miért kell ahhoz külön facebook oldalt létrehozni, hogy megtanítsd az embereknek, milyen módon tudják negatív gondolataikat, érzelmeiket pozitívra váltani???

- miért nem lehet a módszert, a már mások által is kipróbált, bevált módszert eleve a cikkben ismertetni, segíteni a többi embert annak elsajátításában, akár itt is...

- esetleg személyes tanulócsoport szervezéséről van szó, amely mögött inkább az üzleti érdek, mint az őszinte segíteni-akarás a mozgató erő?


Bocsánat, senkit sem szeretnék megbántani, még abban sincs semmi gond, ha fizetős oktatásról van szó, de akkor merjük bátran leírni azt is.

2020. ápr. 3. 12:56
Ui: Jó ezt olvasni, hogy pozitív vagy, több ilyen ember kéne!
7. c6d2547bfd (válaszként erre: 6. - Alessandro)
2020. ápr. 3. 12:52
Egyetértek. Ennek örömére megyek, feltöltöm a következőt ;)
6. Alessandro (válaszként erre: 5. - C6d2547bfd)
2020. ápr. 3. 12:41
Látom, akkor ezt el tudtuk rendezni megfelelő módon. Tudod, én nem tervezem, hogy cikket írjak ebben a témában. Én ugyanis pozitívan állok hozzá minden témához. Sajnos vannak akik nem ilyenek. Nekik valóban szükségük lehet olyan írásokra, amelyek segíthetnek nekik abban, hogy miként tudják elviselni az ilyen nehéz időszakokat is, mint a jelenlegi. Ha ebben ad segítséget valaki nekik, akár egy cikk vagy cikksorozat révén, akkor azt én is másként fogom majd értelmezni. Erre jó a cikkhez létrehozott Fórum, mivel itt mindenki elmondhatja a cikkről alkotott akár pozitív, akár negatív véleményét.
2020. ápr. 3. 12:39
Eltűntek hozzászólások... na nem baj:)
2020. ápr. 3. 12:37
Én nem idegeskedek, gyengíti a szervezetet. Gyűjtsêtek az energiátokat arra az esetre, ha beütne nálatok a krach legyen erőtök végigcsinálni.
2020. ápr. 3. 11:44

Annyit pontosítok még, hogy a cikkben lehet, hogy nincs semmi különös (bár az időm és energiám benne van;), és ezt illik tiszteletben tartani), a dokumentumban viszont ennél azért jóval több van...


Szép napot Nektek! :)

2020. ápr. 3. 11:34

Bár nem hiszem, hogy magyarázkodnom kéne, de:


A cikk alján található egy hivatkozás egy csoportra, bizonyára olvastad ezt is. Abba a csoportba már feltöltöttem egy dokumentumot,mely ingyenes, és sokaknak talán egy kicsit segíteni fog. Ide nem tudom hogyan kell feltölteni, azt hiszem, nem is lehet.

Azt is írtam az általam létrehozott klub egyik hozzászólásában, hogy aki nem tudja letölteni, jelezze és más módon eljuttatom hozzá.


A cikket egy tulajdonképpeni cikksorozat első cikkének szántam. És továbbra is úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy el tudjuk engedni és hátunk mögött hagyni a negatív érzéseket, első lépésként meg kell nevezni és azonosítani őket.


Egy cikk egyébként sem lehet ok arra, hogy ennyire ideges légy tőle! Nyugudj meg, és élvezd a napsütést, a tavaszt!:)

2020. ápr. 3. 09:35
A cikk arra keresi a választ, hogy a most kialakult helyzetben milyen negatív érzések uralkodhatnak el felettünk. Célja nem az, hogy fokozza a rossz hangulatot, vagy megteremtse ennek alapját, hanem az, hogy minél előbb szembenézzünk velük, mert ez fontos ahhoz, hogy tudatosan és fokozatosan letegyük ezek terhét.

Ugrás a teljes írásra: Hagyd Magad mögött a negatív érzéseidet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook