Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. márc. 25. 21:46

Amúgy ma fogyott el a türelmem, már szólni akartam Kálminak, hogy haza akarok menni.

De így legalább van értelme annak, hogy itt maradjak. :)

1372. d879a0c5b4 (válaszként erre: 1371. - Mothertiger)
2009. márc. 25. 21:41

Na ugye, lesz meló, csak győzd erővel! :)

Türelem! :)

2009. márc. 25. 21:20

Ma jött egy kis cukker srác, akit már tetováltam tavaly. Hozott vagy hat nagyobb munkát, önmagát is beleértve. Még nem iszom elöre a medve seggére, de a kispasi megbízható, úgyhogy valószínüleg lassan sínre kerülök. :) Az elsö nagyobb munka úgy néz ki, hogy vasárnap esedékes, szombaton meg jön az egyik csaj akit szintén tetkóztam, lehet hogy ö is hoz valakit magával...


Még két hetem van, úgyhogy szeretnék belehúzni, mert máskülönben nemtom kifizetni a fogaimat...:P

2009. márc. 25. 13:31

Drága,ha úgy érzed,gyere haza!!

Csinálunk neked valami jó hírverést hogy legyen munkád otthon.

2009. márc. 25. 10:33

Azért nem gondoltam volna, hogy itt is ennyire nagy a punnyadás. Tegnap már azt beszéltük Kálmival, hogy megyek haza elöbb, de Anyu kiakadt ezen, mondván, hogy úgyis lesz munka. Èn igazság szerint mennék haza, mert megörülök ettöl az állandó fejfájástól, sík ideg vagyok.


Ezzel kelek, ezzel fekszek. :(

2009. márc. 24. 10:58

Tudod hogy sajnos a mi munkák ezzel jár..

Bejelentkeznek,jobb esetben lemondják,rosszabb esetben meg vársz rá és semmi..

Még egy pici türelem baba,hátha..

2009. márc. 24. 10:32

Papámnak is volt ízületi gyulladása, úgyhogy valószínüleg örököltem.:( Szegénykémnek idös korára tiszta göcsörtös volt az ujja.

Ancsa, még nem ennyire súlyos egyébként, csak mikor dolgozok, meg utána nyilall a csuklómból a könyökömbe a fájdalom. Tiszta röhej, még izomlázam is van egy jópár napig...:P Mintha legalább lenyomtam volna 300 négyujjas fekvötámaszt! :S


Munka még mindig nincs. Ja, és egy hete fáj a fejem is. Alig várom, hogy hazamehessek. Kezd elegem lenni a szopatásból. Azt kapok otthon is, de valamivel kellemesebb... :P

2009. márc. 24. 08:51
Fáslizd be,pihentesd mikor nem dolgozol,nekem régen bevált az ecetes borogatás is,de hátha kaptok ott a patikában valami gyulladás csökkentő hűsítő krémet..
2009. márc. 24. 08:48

Amit olvastam az alapján ínhüvely gyulladásod van..

Bemásolom ide amit írnak..


Túlerőltetés esetén az inak elfáradnak, megduzzadnak és begyulladnak, a gyulladás következtében pedig a síkosító folyadék beszárad, emiatt válik fájdalmassá minden mozdulat, nehezen megy például a kéz ökölbeszorítása, vagy egy tárgy megmarkolása is. Néha hallható is, ahogy az inak „csikorogva” mozdulnak el egymáson, míg az ínhüvely fölött a bőr duzzadt, forró lesz. Szélsőséges esetben, megfelelő kezelés hiányában az ín akár a hüvely falához is tapadhat, szinte lehetetlenné téve az ízületek mozgását. Az ínhüvelygyulladás megelőzése sok fájdalomtól óvhat meg minket. Érdemes rendszeresen erősíteni a kézfej és az alkar izmait, például gumilabdával vagy gumikarikával. A monoton mozgássorba rendszeres időközönként iktassunk be rövidebb szünetet, amikor megmozgatjuk, kinyújtóztatjuk, kirázzuk az igénybevett izmokat és ízületeket. Ha mégis kialakul az ínhüvelygyulladás, a sérült testrészt pihentetni, és a gyulladás miatt hűsíteni kell (pl. krémekkel, borogatásokkal). Ha a fájdalom három napon belül nem enyhül, mindenképp orvoshoz kell fordulni, mert elképzelhető, hogy a gyógyuláshoz szükségesek bizonyos gyulladáscsökkentő szerek is, vagy sínbe kell tenni az érintett testrészt.

2009. márc. 24. 08:39

Mother én bízom benne hogy ez az idióta idő csinálja ezt a lábaddal!!

És remélem lesz munkád..

Nem tudom mi a jó az ilyen izület gyulladásra..

De utána nézek most,és azonnal meg is írom!!

1363. kesanya
2009. márc. 24. 08:10

Mother, jobbulást!

Úúúú, nem jó ez a mai nap.... :(

2009. márc. 24. 07:46

Csak megy még pár ember..

Mi a túró lehet a bokáddal?Most aggodok rendesen..

2009. márc. 23. 19:48

Àllítólag a rezgés is roncsolja a csuklóízületeket, meg amik fentebb vannak. Hát én ezt nagyon erösen tapasztalom... :S


Eddig csak ingyenes munkáim vannak, amikkel még tartozom emberkéknek. De tudod az a szar, hogy még azokat sem tudom egyenlöre bevállalni, annyira fáj a csuklóm. :S


Visszamondták egy csomóan, most telefonált anyunak az egyik csaj. Nem hiszem, hogy most sokmindent össze tudok szedni, de akkor húzok is haza. A lábammal asszem valami baj történt, alig bírok járni. Nem dagadt, nem kék, meg semmi extra, csak valami rohadt fájdalmat érzek a bokámban. :( Ez van. Heh, lóvé nélkül meg mehetek a dokihoz is... :P

2009. márc. 23. 15:26

Hallottam a gépről de az az igazság hogy nekem ez a rezgős hang ami motivációt ad..


Jól vagyok köszönöm..

És vudu-zok itthon hogy legyen munkád:)

2009. márc. 23. 10:51

Szia Ancsa!

Hmm, csak gondoltam kommentálom a levelét amit neked írt, hiszen az én nevemet is megemlítette benne.

Amúgy nyugodtan felteheti akárhová a munkáimat, de hogy Magyarországon nem lesz jövöje az megoldható számomra...

Ennyi.


Az ízületi gyulladás már régóta adott volt, csak most elég gáz. Még mindig senki a láthatáron, senki nem jelentkezett. Az utolsó napokban a hajrás munkát utálom, akkor végleg bedöglene a kezem, az biztos! De az a szar, hogy azt is muszáj lenne megcsinálnom, mert legközelebb nem jönne senki. :P

Fene vigye el ezt az egészet.


Jajj, azt az új gépet láttad? Asszem "Sólyom" a neve, vagy mi a szösz. Ha jól emlékszem összesen 10 deka az egész, se hang, se rezgés... Szerintem álom lenne vele a munka. Meg ha lenne pénzem, amennyibe kerül az egész, az is álom lenne. :(((


Veled mizu? Gyógyulgatás megy rendesen? Remélem pihensz eleget???

2009. márc. 23. 07:57

Szia Mother..

Nem érdemes vele foglalkozni..Ha van esze nem ír többet vagy majd más fórumokba "dicsér" minket..

Az hogy valaki akkora szemét hogy elküldje a munkáid nem hagyom hogy meg is jelenjen azon az oldalon..

Mi mind kíváncsiak vagyunk rá!

Bármi is van most,a fájdalom a kezedben mi tudjuk hogy jó tetováló vagy,de szerintem nem is lehet az annyira rossz..

Tedd fel a képeket én kezeskedek hogy Zsiráf nem teszi fel sehová..!!

Sajnálom hogy fáj mindened..

Nem lehet attól hogy ekkora időváltozások vannak?

Én sem remekelek mostanában..

De remélem ennek ellenére sok munkád lesz még a maradék időben!!

1357. mothertiger (válaszként erre: 1330. - C555789bd7)
2009. márc. 22. 21:22

Szerintem pedig full hülyét csináltál magadból. Én meg nem kérek elnézést, amiért nyilatkoztam rólad a naplómban, s esetleg ez neked nem tetszett.


Egyébként szerintem még mindig hülyének nézel bennünket... Hirtelen megkeres engem is, Annamáriát is egy-egy frissen regisztrált emberke... Beatrix néven feltolja valaki Ancsa munka elötti képeit... Ez azért több, mint véletlen. Engem egyébként nem érdekel. Egyikünk se most jött le a falvédöröl.


Az az egy biztos, hogy itt senki nem lehet a te orvosod. Ha depressziós vagy, nem kell másokat is a sírba tenned a hülyeségeddel, mielött végleg bekattansz. Fordulj szépen orvoshoz, aki majd ügyesen pontot tesz mindennek a végére...

Hozzád ennyi voltam.


Minden kedves barátomnak üzenem: jól vagyunk, elvagyunk. Munka nem sok van, eddig kettöt tetováltam. Az elsö munkám három óra hosszáig tartott, amint írtam, egy pasi oldalát tetováltam.

Másnapra bedagadt a csuklóm, full ízületi gyulladás van rajtam, mióta kinn vagyunk. A lábam is állandóan fáj, szóval kész élvezet. Sajnos eddig senki nem jelentkezett azok közül, akik várták a jöttömet, de még van kb. 18 napom itt. Hátha addig jönnek.

Ja, a második tetoválásom egy virágos minta lett, aminek a közepébe két gyermek nevét kellett tetoválnom. Ordított minden testrészem, ezért el lehet képzelni, hogy nem ez lett a legjobb munkám... A vendég el volt töle ájulva, úgyhogy nekem ennyi elég is volt, de magammal nagyon nem vagyok elégedett. :S

Nem is teszem fel a munkáimat sehová, mert nem szeretnék a jószaron találkozni egyikkel sem.


Amúgy Beácska, még annyit tennék hozzá a fentiekhez, hogy a továbbiakban nem kívánok veled szóváltásba keveredni, még egy egészen egyszerü kérdés erejéig sem. Tegyünk úgy, mintha sosem hallottunk volna a másikról. Így lesz a legjobb...


Csók mindenkinek1

1356. 240969b260 (válaszként erre: 1355. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 22. 13:32
Mindkettőről:)
2009. márc. 22. 13:05
Miről,a tetkóról vagy az összeröffenésről?:)
1354. 240969b260 (válaszként erre: 1351. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 22. 07:18

Jól van, jól van!

Köszönöm a meghívást előre is, nagyon kedves Tőled! De még beszélni fogunk róla úgyis, ha eljön az ideje!

1353. 240969b260 (válaszként erre: 1352. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 22. 07:17

Jó reggelt! :)


Szuper ötlet!:))

2009. márc. 21. 21:51
Kiscsillag akkor már Mother is varrhat,ha jön,egy csillagot ő egyet én;))
2009. márc. 21. 21:50

Kiscsillag butaságot kérdeztél,hát persze hogy rád is,gondoltam!!

Kesenya,nekem lenne a legnagyobb megtiszteltetés..És végre találkozhatnánk is így páran:)

2009. márc. 21. 21:10
Jó éjt Mindenkinek!
1349. 240969b260 (válaszként erre: 1347. - Kesanya)
2009. márc. 21. 21:06

Jaaaj, köszi! Csillagmániás lettem:)

Majd Annamária felvarr nekem egy icipicit a fülem mögé, oksi? ;)

1348. kesanya (válaszként erre: 1343. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 21. 21:03

Én nagyon szívesen! :*

Köszönöm a megtisztelő meghívást!

1347. kesanya (válaszként erre: 1345. - 240969b260)
2009. márc. 21. 21:03

:))

Ma reggel, előttem (9-re mentem...) már egy csillagot varrt fül mögé! ;))

Egyből Rád gondoltam! :))

1346. 240969b260 (válaszként erre: 1343. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 21. 20:48
Rám is gondoltál? Mert én elég új vagyok itt a többiekhez képest:)
1345. 240969b260 (válaszként erre: 1342. - Kesanya)
2009. márc. 21. 20:46
Egyre kíváncsibb vagyok erre a Ferire! ;)
2009. márc. 21. 20:33
Kesenya,mi lesz a következő tetkó?:))
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook