Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valakit kirúgnak az iskolából, utána mehet egyből munkanélkülire? Kap pénzt, ha betegség miatt nem mehet se iskolába se dolgozni? fórum

Ha valakit kirúgnak az iskolából, utána mehet egyből munkanélkülire? Kap pénzt, ha betegség miatt nem mehet se iskolába se dolgozni? (tudásbázis kérdés)

1 2
9. 8df2f5df8c (válaszként erre: 7. - Mandulaszem)
2009. szept. 4. 00:10
Szia! Magántanuló voltam ,de sajnos csak 2 évet lehet ebben a suliban egymás után magántanulóként lenni! Nekem ezt mondta az igzgatónő és kirúgott telefonon keresztül!
8. csilla80 (válaszként erre: 6. - 8df2f5df8c)
2009. szept. 4. 00:09
Csak ezert nem rughatnak ki... miert nem tanulsz otthon??? Meselj,mert nagyon kivancsiva tettel... nem lehet minden ilyen fekete-feher... panikbeteg vagyok es kirugtak...
2009. szept. 3. 23:37

Ne add fel! Miért nem kéred, hogy tegyenek át magántanulóira? És emiatt kirúghatnak? Sok volt a hiányzásod?

Közeleg az érettségi, az pedig sajnos a minimum egy álláshoz. Vagy te már érettségiztél?

2009. szept. 3. 23:09
sziasztok !köszi a válaszokat! Már kirúgtak most elsején ,mert pánikbeteg vagyok és nem birok járni suliba. Viszont az igazgatónő azt mondta hogy menjek be mert jár valami pénz nekem havonta csak azt nem mondta hogy mire! Úgyhogy nem tom.
2009. szept. 3. 23:06
Igaza van nemetherikának! Valóban semmi pénzt nem kaphatsz,ha kirúgnak a suliból és úgy mész munkanélkülire! Annak ugyanis,hogy pénzt kapj,az a feltétele,hogy legyen munkaviszonyban töltött időd.Azt hiszem a legkevesebb idő 200 nap,hogy kaphass segélyt!De az is igaz,hogy ha bevállalsz egy tanfolyamot,akkor,amíg arra jársz,kaphatsz pénzt,de ezt is meg kell érdeklődni előtte,mert nem mindegyiknél.Van amelyiknél csak ingyenes a tanfolyam,meg 90%-os utazási kedvezményt kapsz a munkahelyed és a tanf.helyszíne között.Érdeklődj a Munkaügyi Központban!
2009. szept. 3. 22:42
Csak nem akarod kirugatni magad... :-(((
2009. szept. 3. 22:39
Ahhoz, hogy valaki jogosult legyen munkanélkülire legalább 200 napot kell dolgozni.
2009. szept. 3. 22:37

Mehet egyből de csak regisztrálják.. pénzt nem kap..

táppénzt sem , mert nincs aktuális biztosítása..

ha a munkaügyin keresztül megy tanfolyamra akkor már jár a pénz..

2009. szept. 3. 22:35
Ha valakitkirúgnak az iskolából utána mehet egyből munkanélkülire? Kap pénzt, ha betegség miatt nem mehet se iskolába se dolgozni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook