Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valaki túllépte a képzési időt, és ezután már a felvett kreditekért x összeget kell fizetni, akkor azt meddig kell befizetni? fórum

Ha valaki túllépte a képzési időt, és ezután már a felvett kreditekért x összeget kell fizetni, akkor azt meddig kell befizetni? (tudásbázis kérdés)

9. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Blackgirl86)
2010. aug. 24. 06:53
Mi az, hogy túllépted a képzési időt? Hova jársz?
8. blackgirl86 (válaszként erre: 7. - Aneth88)
2010. aug. 24. 06:31
Nem! Tuti ennyi,ezt a To-s mondta, mikor az előző félév végén érdeklődtem hogyan is lesz tovább, és anyagilag mennyibe fog ez fájni nekem.
2010. aug. 23. 14:45
Szia!Ahova én jártam ott úgy működött (szerintem máshol is így van), hogy a neptunba kiírták,és azon keresztül kellett kifizetni.Szerintem sok a 3500/kredit,nem inkább 1500? :)
6. ariadna (válaszként erre: 4. - Blackgirl86)
2010. aug. 23. 13:59
Az hogy átlépted az államilag támogatott időszakot végül is azt jelenti, hogy már fizetős vagy. De szerintem minden egyetemen eltérő lehet, hogy meddig kell befizetni! Nálunk mondjuk akármennyi tárgyad maradt ki kell fizetni kb 200 ezret. Még ez is eltérő! Ezért menj be a tanulmányi osztályra!
2010. aug. 23. 13:56

szia!

Hívd fel gyorsan a tanulmányi osztályt,esetleg menj be személyesen!

Én tandíjas vagyok,nekem a tandíjhoz kellett mindig hozzácsapni a plusztárgyfelvételt,és mindig beiratkozáskor kell vinni a befizetett pénz összegről a banki kivonatot(amit legkésőbb a beiratkozás napján kell befizetni).

2010. aug. 23. 13:53

Nem kaptam semmilyen levelet. Nem azért kell fizetnem mert fizetősön vagyok, hanem mert túlléptem az államilag támogatott időszakot, és maradt még egy tárgyam.

Egy 5 kredites, melyet mondtak (5x3500)lesz, csak nem mondták mikor kell majd befizetni.

Sikeresen felvettem a tárgyat, és szeretném tudni meddigre kell összehozni a pénzt.

3. ariadna (válaszként erre: 1. - Blackgirl86)
2010. aug. 23. 13:48
Nálunk úgy tudom októberben az első részletet és novemberben a másodikat.
2. babli (válaszként erre: 1. - Blackgirl86)
2010. aug. 23. 13:48
Szia!Kérdezz rá az infó központban,de amit kaptál levél abban szerepelnie kell a befizetés dátumának,vagy az indexedbe csatolták?Ha igen akkor nálunk úgy működött,hogy a következő félévben addig nem vehettél fel tantárgyat amég ezt be nem fizetted!
2010. aug. 23. 13:46

Hello!


Először is bocsi hogy csak címszavaket írtam, de nem tudtam hogy an fogalmazzam meg röviden a kérdésem, mely az lenne, ha valaki túllépte a képzési időt, és euztán már a felvett kreditekért x összeget kell fizetni, akkor azt meddig kell befizetni? Tantárgyfelvételig vagy vizsgaidőig vagy meddig? Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook