Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha nem segít a személyi edző sem.... fórum

Ha nem segít a személyi edző sem.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. d12a1b9a65 (válaszként erre: 18. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:18
Láttál már (nem plasztikázott) tökéletes nőt? :D Én nem.
2019. szept. 29. 11:18
Nem szeretnék szülni:)
23. New(l) (válaszként erre: 18. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:17
Na akkor most meg fogsz lepődni, és el sem fogod hinni, de én ha választhatnék, ezerszer inkább a te alkatod, mint az én homokórám. Kifejezetten keskeny csìpőre vágytam mindig, és inkább egy kis poci mint a nagy segg. Sőt, a darázsderék sem tetszik, pont a nagy kuffer hatás miatt.
22. csalodottcsaj (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2019. szept. 29. 11:17

Ez baj kéremszépen,nem is gyengén.


Széles váll keskeny csípő-> férfias


Keskeny (vagy arányos) váll,vékony derék,széles csípő->nőies


Hogy néz ki az egy nőnél ha felűl minden alul meg semmi,és "hátul léc"?! Hát nem nőiesen az biztos.

21. Lávli (válaszként erre: 16. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:16

Végigpörgettem az előző fórumod, jól nézel ki.

Nekem sincs akkora seggem, mint egy nyereg, hogy rá lehessen ülni. Ha földhöz verem, akkor se lesz. Attól még jól nézek ki én is. 😁

Járj olyan ruhákban, amik a derekadat, combodat hangsúlyozzák.

20. d12a1b9a65 (válaszként erre: 13. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:16
Szüljél, és talán megváltozik! :D
19. d12a1b9a65 (válaszként erre: 16. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:14
Ha valóban annak néztek, kizárt, hogy csupán a vállad miatt volt. Az arcod, a frizurád, az öltözködésed, a hangod, a mozgásod, a viselkedésed milyen?
18. csalodottcsaj (válaszként erre: 15. - New(l))
2019. szept. 29. 11:13

A tökéletlenség valós, nem vélt,tehát reàlisan látom magam. Bízom benne hogy a számokat is lecsekkoltad (váll,mell,derék, csípő méretek). A vállam genetikailag ilyen,nem a felsőtestre való gyúrástòl,edzéstől...nem mind1.

Egyáltalán nem túlzom el, nőietlen az alakom,láthattad.

Nyilván nem gyűlölném azt ahogy kinézek,ha jól néznék ki, a "deltás csontozat" meg akárhogy is nézzük nőietlen...

17. Guruljka (válaszként erre: 13. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:12
De az mióta baj? Nem lehet mindenki olyan, mit az unicumos üveg: felül semmi, alul gömbölyű.
16. csalodottcsaj (válaszként erre: 14. - D12a1b9a65)
2019. szept. 29. 11:06

Naugye! Nem csak én látom így! És kihívóan szélesebb,mert ha nem így lenne,nem néztek volna férfiból nőnek!!!


Nem csak a homokóra alkat lehet szép hanem az egyenes és a körte is. :)


*Nem csak a keskeny váll tesz valakit nőiessé!

15. New(l) (válaszként erre: 11. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:02

A testképzavar nem a súlyról szól, max. arról hallasz többet. A torz énkép lényege épp az amit csinálsz, eltúlzod a vélt vagy valós tökéletlenségedet.

Csekkoltam a képed, és ennek fényében írok amit.

De mint korábban is említettem, ez a probléma messzebbre mutat a testeden, de ha így szeretnél élni, hát isten ments, hogy elvegyem tőled az öngyűlöletet.

Százan leírtuk már itt is, hogy jól nézel ki. Ha megint ezt szeretnéd olvasni, akkor is van baj.

14. d12a1b9a65 (válaszként erre: 10. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 11:00
Tényleg szélesebb a vállad, de nem kirívóan, és egy férfi nem így néz ki. :D Értem, hogy a fejedbe vetted, hogy csak a homokóra alkat szép, és senki nem veri ki belőle. Ha neked így jó, hogy szapulod magad, csináld! Egyébként nem a keskeny váll tesz valakit nőiessé...
13. csalodottcsaj (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. szept. 29. 10:57
Akkor kérlek emlékezz arra is hogy szélessebb volt a vállam a csípőmnél.
12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 10:51
Arénytalannak látod magad, holott, emlékszem a feltett képedre, nagyon is csinos vagy.
11. csalodottcsaj (válaszként erre: 8. - New(l))
2019. szept. 29. 10:50

Szia


Mint írtam az előbb,nem azt írtam magamról hogy elhízott vagyok, hanem hogy aránytalan, és széles vállú (és hátú). Ha testképzavarom lenne akkor azt írnám hogy keskeny a vállam,semmi hátam meg széles a csípőm, vagy azt hogy elhízott vagy kövér vagyok,tehát vmi olyat ami nem igaz. Mint írtam lemértem magam, nézek tükörbe is, apukám és anyukàm szerint is széles a vállam meg a hátam. Pont hogy reálisan látom magam, ha nem hiszed csekkold a képet a másik fórumomba,akkor majd leesik,miről is beszélek.


Muszáj...torz vagyok; és nem a testképem hanem az alakom. Evolúciós okokból kifolyólag ami nem kell egy női testre az a test arányaihoz képest széles váll és hát...

10. csalodottcsaj (válaszként erre: 6. - D12a1b9a65)
2019. szept. 29. 10:41
Nem volt a párom csak alakulóban volt vele vmi.... Teljesen mind1 kit akartak bántani, bármilyen bunkó stílusban nyilvánultak meg a haverjai,attól még van alapja. Nézek tükörbe,le is mértem magam,a számok nem hazudnak.
9. csalodottcsaj (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. szept. 29. 10:38

Nincs párom,mellesleg nem is szeretnék.


Torz én-kép? Nem azt írtam hogy kövér vagyok hanem hogy aránytalan! Az aránytalanság a képen is látható,illetve nézek tükörbe is...Nem mind1.

8. New(l) (válaszként erre: 1. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 10:24

Ne személyi edzőhöz menj, hanem pszichológushoz. Olyan szintű testképzavarod van, amin nem tudsz egyedül túljutni, mint az aranyhal körbe-körbe úszol az akváriumban.

Semmi esetre sem bántani akarlak, tudom milyen amikor az ember nem látja magát reálisan/sokkal rosszabbnak ítéli meg a tükörképét. Abba meg már bele sem megyek, hogy ez messzebbre is mutat a testi adottságokon.

Komolyan összeszorul a gyomrom amikor olvaslak, ennyi szidalmat magadra szórni.:(

2019. szept. 29. 10:23

Szerintem a pasit kellene lecserélni a haverjaival együtt.

Személyi edző persze hogy nem tud segíteni egy torz én-képen. Ahhoz vagy pszichológus kell, vagy egy normális kapcsolat.

6. d12a1b9a65 (válaszként erre: 5. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 29. 10:17
Hja, emlékszem! A pasid haverjai beléd álltak... Az nem fordult meg a fejedben, hogy rivalizálnak, és valójában őt akarták bántani, rajtad keresztül? Amúgy ők mik, férfiak? :D Nagyon nyamvadtak lehetnek, ha egy alacsony, vékony csajt férfinak néznek, vagyis magukkal egy kalap alá vesznek. Szerencsétlenek...
5. csalodottcsaj (válaszként erre: 4. - D12a1b9a65)
2019. szept. 29. 09:46

Ezt nem lehet elfogadni...nem tudok nő(ies) lenni ilyen alakkal. Egyáltalán nem vagyok csinos, széles a vállam. Már 5x néztek eddig ffiból nőnek...nem hinném hogy bármelyik nő (aki nőként jött a világra) repesne ettől az örömtől!


A súlyom sajnos nem genetikának köszönhetem, nehéz tartani még a normális súlyt is:( A genetika kiszúrt velem. Úgy nézek ki mint vmi cs.csös Dávidszobor.... ilyen alakkal sehogy nem lehetek csinos.

2019. szept. 29. 07:27
Akkor fogadd el az alakod! Ez van. Miért híznál el? Most csinos vagy. Tartsd a súlyod, és minden rendben lesz.
3. csalodottcsaj (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2019. szept. 28. 23:35

Lehet az lesz...


2 személyi edzőt is megkérdeztem lehet-e változtatni alakformálással az arányaimon,mindnél ott a nemleges válasz...meg hogy edzéssel még nagyobb lesz a hátam meg a vállaim:/ ha hízok sajnos nem nőiesen;alsótestre hízok,hanem a felsőtestre ami még normális súllyal is akkora mint 1 ház!:/

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csalodottcsaj)
2019. szept. 28. 23:18
Popsiimplantátum a megoldás.
2019. szept. 28. 22:24
Felkerestem egy személyi edzőt alakformálás céljából. (Nem a súlyommal vagyok elégedetlen,hanem az alakommal,vagyis hogy hogyan oszlanak el rajtam a kilók.) Sajnos-nő létemre- széles a vállam és a hátam,ehhez képest se csípőm se fenekem nincs. Persze ha meghízok még aránytalanabb lesz az alakom a felsőtestem "javára". Szeretném elérni a homokóra alakot (körtére már gondolni sem merek,nálam ez esélytelen:/ ). A személyi edző azonban úgy véli hogy ez esélytelen. :/ nem lehetek csinos,nőies,arányos talán sohasem?! Teszek az ügy érdekében,de semmi nem segít,ha már személyi edző sem tud segíteni ezen a testen:/
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook