Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha nem megy fórum

Ha nem megy (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha nem megy

1 2
2009. márc. 10. 14:47
A 40-es nadrághoz gratulálok! Bár már én is itt tartanék! Neked meg sok sikert a maradék kilókhoz!
2009. márc. 10. 14:41
Remélem, ez is olyan tartós lesz, mint múltkor. Nekem még 3-5 kiló van vissza, nem tudom, mennyi, mert tornázni nem tudtam még elkezdeni. Ma akartam, erre torokgyulladás, erős nátha, stb... Mintha bújócskát játszana velem a mozgás.
44. Meruru (válaszként erre: 43. - Loch ness)
2009. márc. 10. 12:14

Jól. Ha kilókban nem is nagy a változás, tegnap vettem egy 40es méretű nadrágot. Novemberben még 44eset vettem, a legsúlyosabb nadrágom 48as volt. Úgyhogy elégedett vagyok :)

Jó eredmény a 2,5kg, főleg ha tartós. Nekem már csak 3tól kéne megszabadulnom az álomsúlyig, de tudom, hogy ez a legnehezebb.

2009. márc. 10. 09:26
Ti hogy álltok? Nekem most egy hónap alatt 2,5 kg ment le. Nem sok, de ha belegondolok, hogy csomó minden közbejött, ami miatt szaladgálni kellett, nem voltam otthon napokig, és csak azt tartottam be, ami sikerüt, akkor nem is rossz eredmény. Meg most nagyon elszánt vagyok, az egyhónapos időtartamból látszik is.
42. Meruru (válaszként erre: 41. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 10. 09:18

Talán nekem is, bár volt időszak, amikor semmi nem tudott eltéríteni az evéstől. Vagy egyszerűen észre sem vettem, hogy mennyit eszek. Meg is lett az eredménye. De már nemsokára... :)

Hát ha nem megelőzésképp, akkor utólag, karbantartásképp ha beszerzel egy ilyet biztos nem jön vissza, amit leadtál, hátha van még belőle, nézd meg a neten :)

41. 5a2a075e0e (válaszként erre: 40. - Meruru)
2009. márc. 9. 13:21
Az a malac biztos nagyon jó lehetett. Nekem is kellett volna egy és akkor most nem szenvednék, hogy le kellene fogyni. Nekem megelőzésképp biztos bevált volna.
40. Meruru (válaszként erre: 39. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 9. 11:17
Hát, a tapasztalat azt mutatja, hogy az elborzasztás sokkal hatásosabb dolog, mint a széppel való stimulálás. Én is inkább akkor tudok magyarázni magamnak, mikor előveszem a legsúlyosabb képemet. Néha nincs kedvem felpattanni a biciklire, megnézem mekkora volt a hátsóm, és valahogy csak ráveszem magam valamire (ha nem is a teljes edzésre, de egy harminc percre minimum). Az OTTO-nál lehetett kapni étvágyűző malackát is, egy randa műanyag malac, amit betettél a hűtőbe, és ha kinyitottad röfögött. Már csak a kinézetétől is elmegy az ember étvágya :D
39. 5a2a075e0e (válaszként erre: 36. - Meruru)
2009. márc. 5. 13:37

Egyébként én nem duci képet

tennék a hűtőre, hanem inkább egy olyan képet amin nagyon is jól nézek ki.( van ilyen valamikor régről)

38. Meruru (válaszként erre: 37. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 3. 21:59
Végül is nem rossz. Mindig a szemed előtt van a cél, még a személyiségfejlesztő tréningeseknek is van egy ilyen módszerük, azok a falra meg ilyen helyekre ragasztják ki a célt. Majd felhennázom a csuklómra én is a végső kg-t, ha mindig meglátom evésnél biztos elgondolkodtat :)
37. 5a2a075e0e (válaszként erre: 36. - Meruru)
2009. márc. 3. 18:35
Ezt a módszert egy filmben láttam, ott a nőnek a tenyerébe volt beleírva. Mindig kéznél volt!! :-))
36. Meruru (válaszként erre: 32. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 1. 13:22
Igen, egyeseknek bejön a fényképes módszer (régi, elhízott fényképet betenni a hűtőszekrénybe). Nekem nem vált be, én inkább a tükröt nézegetem napjában többször is :)
35. Meruru (válaszként erre: 33. - 2d5a00656a)
2009. márc. 1. 13:21

Abszolut egyetértek, de ha jól tudom fogyó hold van, az is segíthet :)

Nekem az elmúlt három napban mozdult lefele a mérleg majd 2kg-nyit, valami biztos van a levegőben :D

34. Gecam
2009. márc. 1. 12:53
Nekem már 2 napja nem megy!Tegnap ebédre rántott sajtot ettem sült krumplival!Utána még ettem egy gyrost pitába!Lelkiismeret furdalásom volt utána de nem bírtam ellenálni!
2009. febr. 26. 19:47
Nem érzitek úgy hogy mostanában/a napokban/mintha jobban menne???
2009. febr. 26. 19:20

Sziasztok!

Néha gyöngeség fog el, ha valami finom kaját készítek a családnak. A múltkor fánkot készítettem, csokival a tetején. ( Na, jó azt meg kellett kóstolni). Szóval, hogy ilyen ne sokat forduljon elő, papírokra írtam, hogy KITARTÁS ! Ezzel aztán rögtön eszembe jut, hogy min is fáradozom éppen.

31. Meruru (válaszként erre: 25. - Loch ness)
2009. febr. 26. 08:39

Elvonóról szó sincs, bulik alatt is max két pohárral tudok meginni :D

Általában melóban vizet, itthon citromos vizet vagy bolero cukormentes üdítőt szoktam inni. Semmi gond, ettől maximum anti-alkoholista lesz belőlem :D

30. Meruru (válaszként erre: 28. - Loch ness)
2009. febr. 26. 08:36
Isten ments, dehogy haragszom! Örülök, hogy zajlik az élet :)
2009. febr. 25. 15:02

[link]


Javaslom, olvassátok el többször is.

Nagyon ajánlom! Akár 90 napos, akár szétválasztós, akár ...

Hajrá!

:-)

2009. febr. 24. 11:16

Remélem, mindenkinek sikerül elérnie, mit szeretne. Az egyik fórumon olvastam, hogy valakinek a paradicsomlével volt még jó tapasztalata, egyszerűen elvette az éhségérzetét. Kipróbáltam, és tényleg. Azt is tudom ajánlani.


Meruru, remélem nem haragszol, hogy kicsit átfordult a topik az én tapasztalataim felé. Nem volt szándékos...

2009. febr. 23. 19:55

Loch Ness "receptjét" ma elkeztem.

Priviben megosztottam vele, hogy telt az első almanapom.

Nem vagyok alma-imádó, de nem is utálom (lehet, hogy most fogom megutálni? :-)) )

Reggelire 2 alma. Délelőtt 2 alma, a másodiknál kicsit rázott a hideg, de azért lecsúszott. Ebédre szintén kettő, de a családnak tálalt (tejföl, tejszín nélküli!!) zöldségleves szigorúan csak levéből ettem 4-5 evőkanállal. Jól esett. Nem bántam meg, nem érzek bűntudatot, amiért nem bírtam a "2 napig csak almát eszem"-et. Du. szintén alma, de 3 körül muszáj volt egy karéj fokhagymás pirítóst is letolnom, langyos, mézes zöld teával. 3 órára megvolt a 2 l víz ivás. Írtam Loch Ness-nek, hogy komolyan szomjas vagyok. Reggeltől egész nap iszom, sz.s.mentes ásványvizet. Tuti, hogy az almától van ez nálam. Egyébként átlagban 3x iszom egy nap. (Max. 4x.) Ma pedig szinte megállás nélkül. Pisi is van rendesen. Már bocs. :-)) Utána, du. pirítós óta, megittam újabb 1 l itthon főzött zöld teát, és kb. 6 dl vizet. Szó szerint szlopálok! :-D

Éhes nem vagyok, kicsit sem. Összefoglalva: mikor az alma kínzott sav miatt, ettem pár falat szárazat, nem cukrozott kekszet, vagy csokit. Ittam rengeteg folyadékot (nem cukrosat!!! nem sz.savasat!!!). Kíváncsi vagyok, mi lesz holnap! Rossz szokás rabja vagyok: ma többször belátogattam a konyhába, hogy "rendes" kaját egyek, de nagy örömömre semmi sem keltette fel az érdeklődésemet (erről megint az alma "tehet", az tuti), így hát mégsem ettem! Ilyen még életemben nem volt!!!!!!!!

Holnap folytatom az almával, vszleg a sav miatt megint "bűnözöm" majd egy kis szárazzal, de nem érdekel. Már így is érzem a jótékony hatásokat:

1. sokkal több vizet iszom, mint máskor

2. nincs olyan kényszeres, öröm-szerző éhségérzetem (imádok enni jó kajákat!), mint egyébként szokott.

Remélem az esti (vacsora + 9 óra utáni!!!!) rágcsálás, hűtőnyitogatás is elmarad. Meglátjuk.

Holnap folyt.köv.

2009. febr. 23. 14:51

Ha valaki szeretné még megkapni tőlem a "receptet", kérem, hogy írjon privit, mert ide nem nézek be túl gyakran.

Mindenkinek sok sikert! Nekem másfél kiló mínusz van már, két hét alatt. Hurrá!

25. loch ness (válaszként erre: 21. - Meruru)
2009. febr. 23. 12:43
Ajaj! Remélem, csak vizet meg teát! Nagyon a szívemre venném, ha miattam az elvonón kötnél ki :)
24. loch ness (válaszként erre: 23. - Banyanya)
2009. febr. 23. 12:41
Persze, sőt kösz, mert én nem jártam a fórumban, és nem vettem észre a kérést. Mindenkinek elküldtem, aki kérte.
23. banyanya (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2009. febr. 22. 15:50

buhu bahu-nak kérésére elküldtem, amit tőled kaptam. Remélem, nem gond. Én jártam a fórumban, így, gondoltam nem titok, ha nekem is elküldted, én is továbbküldhetem a "szabadalmadat" :-))

Természetesen egy az egyben továbbítottam, tehát az aláírásoddal együtt.

2009. febr. 22. 02:03
nekem is elkuldened?
21. Meruru
2009. febr. 21. 15:50

Sziasztok! Meséljetek, kinek hogy sikerült visszaállni a mókuskerékbe? :)


Lochness, köszönet a tippekért, amióta elolvastam a leveledet nem sózom az ételeket, és tényleg jobban kijön az ízük. Meg a poharas tipp is bejön, iszok mint a kefekötő :D

20. banyanya (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2009. febr. 21. 10:23

ashlyenek kérésére elküldtem, amit tőled kaptam!

Még egyszer köszönöm! Alaposan átolvastam, hétfőn elkezdem!

Amúgy is teljesen megváltoztatom az életem hétfőtől, így hát a fogyira is jó alkalom a hétfő!

19. ashlye
2009. febr. 20. 17:57
Nekem is elküldenéd? Nagyon köszi :)
18. banyanya (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2009. febr. 18. 14:19

Szia!

Légyszi küldd el nekem is, ha nem gond.

Előre is köszönöm szépen!

17. loch ness (válaszként erre: 16. - 5a2a075e0e)
2009. febr. 18. 11:41
Megírom neked priviben, csak várj egy-két napot légyszi, elő kell keresnem. Már volt, akinek megírtam. Ha most sikerül leadnom a fölösleget, megírom cikkben is, csak előre nem akarom, nehogy aztán leégjek. Bár a hét kiló sikerült, visszahízás nélkül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook