Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem ír valaki vissza.. fórum

Ha nem ír valaki vissza.. (beszélgetős fórum)


1 2
4. 3d4b4ab215 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2012. okt. 2. 10:15
Írt már reggel. De nem érdekel már mert tegnap 6 kor írtam neki utojára és "nem ért rá egész este".
2012. okt. 2. 10:14

Tudom, de annyira az elején vagyunk még.

Nem is értem minden levelére odaírta, hogy írjak, siessek a válasszal én hülye meg írok és akkor le vagyok sz*** egész este meg éjjel.

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 3d4b4ab215)
2012. okt. 2. 10:14

Várd meg még ezt a napot, hogy ír-e, és ha igen mit.

Ha nem ír, vagy amolyan semmilyen levelet kapsz, akkor hanyagold!

2012. okt. 2. 10:08

Többször előfordult velem, hogy megismerkedtem valakivel neten, nagy lendülettel el is kezdett írni. Egy nap több levelet is váltottunk 1-2 óra elteltével egész nap írtunk mikor indőnk engedte. Viszont tegnap 6 kor írtam egy illetőnek aki már "nagyon várta a válaszom" és erre egész este nem írt pedig tudom, hogy a gépnél volt. Tudom, hogy buta és gyerekes dolog, nem értem magam sem, de annyira "megalázó" . most kaptam választ reggel 9 kor. Sóval, hogy van ez, hogy én írok meg sietek mielőbb válaszolni és utána egész este egy sort nem kapok? :( Mással előfordul ilyen? Másnak is rosszul esik ez? Most biztos nem írok vagy két napig, mert tudom, hogy nem arról van szó, hogy nem volt ideje. Valahogy olyan érzés, mintha "palira vennének". És akkor ő ott folytatja, ahol tegnap "nagy lelkesen" abbahagytuk nekem meg a kedvem is elment. :(

Én, ha nincs időm írni annyit szoktam, hogy bocs, de most sietek vagy valami. Sajnos a net miatt már érzékenyebb lettem a nem személyes dolgokra is, mert sokszor egy mailt is úgy vár az ember, mint egy találkozót. :( Szóval rosszul esik!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook